Hajnalka Venczel
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ačkoli jsme byli v Turecku poprvé, takže nemám osobní srovnání, po rozhovorech s lidmi, kteří už v Turecku byli, mohu říci, že tento hotel není vůbec uspokojivý z hlediska poměru ceny a kvality. I když byl otevřen v roce 2011, takže je hezký a vkusný, služby a personál nás také nezaujaly.
Ačkoli jsme byli v Turecku poprvé, takže nemám osobní srovnání, po rozhovorech s lidmi, kteří už v Turecku byli, mohu říci, že tento hotel není vůbec uspokojivý z hlediska poměru ceny a kvality. I když byl otevřen v roce 2011, takže je hezký a vkusný, služby a personál nás také nezaujaly.
Pláž je krásná, čistá, voda je také velmi čistá a vzhledem k říjnu byla voda teplá. Pravda, drobné kamínky jsou trochu nepříjemné, když na ně člověk šlape celý den, ale dá se to vydržet. :)
StravaSlužby byly maximálně uspokojivé, vždy bylo možné vybírat z čerstvých, chutných jídel. Bylo k dispozici několik druhů jídel, různorodých! Každý si najde něco podle svého gusta!!!
UbytováníHotel je sám o sobě velmi pěkně zrekonstruovaný, čistý, pokoje jsou dost jednotvárné, člověk očekává trochu víc, ale stravování a služby to kompenzují! Nám se to velmi líbilo.
SlužbySlužby byly také velmi dobré, pravda je, že za dálkový ovladač je třeba složit zálohu, kterou obdržíte zpět při vrácení dálkového ovladače. Je zde velký plavecký bazén, 2 vířivky, infra sauna, kulečníkový stůl, stolní fotbal, air hockey, možnost připojení k internetu a také bezplatné WIFI.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)







