Celkovo sme boli s dovolenkou spokojní, stredisko bolo prijemne, pláže pekné, strava dokonalá, personál naozaj veľmi milý a ochotný. Bola to naozaj prijemná dovolenka.
Bolo možne absolvovať aj výlety a nazrieť do histórie Španielska, či ísť na celodenný výlet na Gibraltár.- okolie majú čo dovolenkárom ponúknuť. Ak mate ešte super sprievodcu ako my Mateja, tak načerpáte množstvo nových informácii vďaka nemu.
PlážPláž verejná, ale super, široká, piesočnatá, vstup do mora jemné kamienky a dno mora piesok. My sme mali aj vietor, takže boli vlny, ale pre nás ideálne.
StravaStrave sa nedalo čo vytknúť. Ryby, mäso (hovädzie, bravčové, kuracie) na šťave, na prírodno. Zemiaky, hranolky ryža, quinoa....proste fakt, že všetko. Pitie si pri obedoch a večeriach objednávate u personálu, je to naozaj rýchle. Víno (pohár alebo fľaša), pivo (čapované, fľaškové), voda (v sklenených fľašiach).
UbytováníPriestory hotela prijemne, izby veľké, čisté ,s klimatizáciou, terasy tiež priestranne.
SlužbyMilí, nemali sme problém s ničím.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate