Papi Hodnocení: 3/5
od 6 554 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 554 Kč za os.
od 7 804 Kč za os.
od 5 290 Kč za os.
od 4 910 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 21 hodnocení)
Aneta P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Ilona Kozlová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemná dovolená
Příjemná dovolená
Udržovaná a příjemná.
StravaStrava byla výborná.
UbytováníPokoje měly opotřebovaný nábytek, na pokoji nefungovaly telefony a nebyla zde chladnička.
SlužbyPouze průměrné.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
poměr cena x celková služba = velké zklamání
poměr cena x celková služba = velké zklamání
hotel není na pláži, mezi pláží a hotelem je železniční trať, pláž čistá
Stravapři plné penzi je nutné dokupovat si vodu k jídlu
Ubytovánípokoj čistý s denní výměnou prádla a úklidem
SlužbyWIFI za poplatek - poměrně drahé
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Marie Jarošová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Služby odpovídali ceně. Byli jsme spokojeni.
Služby odpovídali ceně. Byli jsme spokojeni.
Pláž je čistá, udržovaná, vybavená dostatkem barů a soc.zařízení .
Stravašvédské stoly - každý si vybral. Jídlo bylo chutné.
UbytováníHotel je starý, ale čistý a plně vybavený vč. funkční klimatizace. Líbilo se nám.
SlužbyV hotelu bylo vše, co klient potřebuje. Na recepci byli ochotní, na pokoji nás nechali zdarma do 12 hod. v den odjezdu.
Nebyl žádný problém s komunikací.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiří Bosák
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příletu do Barcelony jsme pomocí náčrtku nenašli žádného, kdo by se nás ujal. Žlutých trik /pozn. znamení/ tam bylo hafo. Po 2 h telefonování na španělská čísla a také česká a návrhem , že si vezmeme do Callely taxi.,/mezitím nápad, abych si žluté triko na letišti našel/ se zjevilo žluté triko a poslalo nás do autobusu. Nevím jak, ale číst umím. Takže na původní www jsem bjednal pokoj s příplatkem, výhled na moře, balkon. Realita-franc. okno, výhled do obrovské stavební jámy do města, Wifi za poplatek-bylo psáno, ale za 4 euro za den-tě brďo -byli jsme 14 dní! Výlet Barcelona -čekali jsme 1.15 hod, pak opět tlf, že to řidič bere na sebe, že zapoměl! Tak jsme jeli sami vlakem. Pravda, náhrada byla Barcelona Zpívající font, ale to jsme původně opravdu nechtěli. Na cestě zpět na letiště, při náběru před hotelem, 1,15 h zpoždění-prý zácpa na dálnici, no a konečně před nástupem už doletadla hafo cestujících shlédlo zábavnou show, jak píská motor, uvolňují se kryty a.p. Již nikdy s cestovkou! Chci pohodlí za svý prachy! Na závěr bomba! Na pokoji nebyla lednička, což je jistě běžné, takže 14 dní v noci teplé nápoje-ňamka. Děkuji za optání Bosák a spol.
Po příletu do Barcelony jsme pomocí náčrtku nenašli žádného, kdo by se nás ujal. Žlutých trik /pozn. znamení/ tam bylo hafo. Po 2 h telefonování na španělská čísla a také česká a návrhem , že si vezmeme do Callely taxi.,/mezitím nápad, abych si žluté triko na letišti našel/ se zjevilo žluté triko a poslalo nás do autobusu. Nevím jak, ale číst umím. Takže na původní www jsem bjednal pokoj s příplatkem, výhled na moře, balkon. Realita-franc. okno, výhled do obrovské stavební jámy do města, Wifi za poplatek-bylo psáno, ale za 4 euro za den-tě brďo -byli jsme 14 dní! Výlet Barcelona -čekali jsme 1.15 hod, pak opět tlf, že to řidič bere na sebe, že zapoměl! Tak jsme jeli sami vlakem. Pravda, náhrada byla Barcelona Zpívající font, ale to jsme původně opravdu nechtěli. Na cestě zpět na letiště, při náběru před hotelem, 1,15 h zpoždění-prý zácpa na dálnici, no a konečně před nástupem už doletadla hafo cestujících shlédlo zábavnou show, jak píská motor, uvolňují se kryty a.p. Již nikdy s cestovkou! Chci pohodlí za svý prachy! Na závěr bomba! Na pokoji nebyla lednička, což je jistě běžné, takže 14 dní v noci teplé nápoje-ňamka. Děkuji za optání Bosák a spol.
Po příletu do Barcelony jsme pomocí náčrtku nenašli žádného, kdo by se nás ujal. Žlutých trik /pozn. znamení/ tam bylo hafo. Po 2 h telefonování na španělská čísla a také česká a návrhem , že si vezmeme do Callely taxi.,/mezitím nápad, abych si žluté triko na letišti našel/ se zjevilo žluté triko a poslalo nás do autobusu. Nevím jak, ale číst umím. Takže na původní www jsem bjednal pokoj s příplatkem, výhled na moře, balkon. Realita-franc. okno, výhled do obrovské stavební jámy do města, Wifi za poplatek-bylo psáno, ale za 4 euro za den-tě brďo -byli jsme 14 dní! Výlet Barcelona -čekali jsme 1.15 hod, pak opět tlf, že to řidič bere na sebe, že zapoměl! Tak jsme jeli sami vlakem. Pravda, náhrada byla Barcelona Zpívající font, ale to jsme původně opravdu nechtěli. Na cestě zpět na letiště, při náběru před hotelem, 1,15 h zpoždění-prý zácpa na dálnici, no a konečně před nástupem už doletadla hafo cestujících shlédlo zábavnou show, jak píská motor, uvolňují se kryty a.p. Již nikdy s cestovkou! Chci pohodlí za svý prachy! Na závěr bomba! Na pokoji nebyla lednička, což je jistě běžné, takže 14 dní v noci teplé nápoje-ňamka. Děkuji za optání Bosák a spol.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Líbila se mi jen poloha hotelu a balkon, všechno ostatní ohledně hotelu je zapomenutelné. Město a pobřeží jsou velmi krásné, stálo to za to zde strávit dovolenou.
Líbila se mi jen poloha hotelu a balkon, všechno ostatní ohledně hotelu je zapomenutelné. Město a pobřeží jsou velmi krásné, stálo to za to zde strávit dovolenou.
Velmi hezké a čisté
Stravaslabý
UbytováníStarý a opotřebovaný, v noci velmi hlučný, spíše doporučeno pro mládež, rozhodně ne pro rodiny s dětmi
Službynejsou
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Aneta P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...