Papi Hodnocení: 3/5
od 6 554 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 554 Kč za os.
od 7 804 Kč za os.
od 5 290 Kč za os.
od 4 910 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Eva V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou jsme byli velmi spokojeni. Na tuto pláž jsme přijeli už po několikáté. Je tam perfektně. Hotel je ve staré části města, kde jsou uličky plné obchodů a hospůdek.
S dovolenou jsme byli velmi spokojeni. Na tuto pláž jsme přijeli už po několikáté. Je tam perfektně. Hotel je ve staré části města, kde jsou uličky plné obchodů a hospůdek.
Pláž je kousek od hotelu a u ní je park s platany, které stíní. Moře je čisté a pláž je rozlehlá a čistá - má modrou vlajku. Písek je hrubý, nepráší se. Kromě lehátek a slunečníku za poplatek si můžete lehnout na své podušky kdekoliv, je tam dost místa.
StravaStrava byla podávána formou švédských stolů. Bohaté snídaně a večeře, vůbec nic nechybělo. Během jídla stále doplňovali uvařenou stravu.
UbytováníPokoj byl po rekonstrukci s klimatizací, nábytek, postel nová. Koupelna byla vybavena vanou, umyvadlem, WC, bidetem v růžové keramice, krásně obložená. Vše funkční, nerozbité. Když je potřeba, tak ručníky i ložní prádlo vyměňují denně.
SlužbyNa recepci byla studentka z Česka na praxi, takže nebyl problém. Vše nám zjistila a poradila. Hotel má atrium, kde jsou vzrostlé palmy, keře, různé květiny a je tam i vodopád. Posezení v tomto prostředí je úžasné.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jana Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Jana Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Eva V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou jsme byli velmi spokojeni. Na tuto pláž jsme přijeli už po několikáté. Je tam perfektně. Hotel je ve staré části města, kde jsou uličky plné obchodů a hospůdek.
S dovolenou jsme byli velmi spokojeni. Na tuto pláž jsme přijeli už po několikáté. Je tam perfektně. Hotel je ve staré části města, kde jsou uličky plné obchodů a hospůdek.
Pláž je kousek od hotelu a u ní je park s platany, které stíní. Moře je čisté a pláž je rozlehlá a čistá - má modrou vlajku. Písek je hrubý, nepráší se. Kromě lehátek a slunečníku za poplatek si můžete lehnout na své podušky kdekoliv, je tam dost místa.
StravaStrava byla podávána formou švédských stolů. Bohaté snídaně a večeře, vůbec nic nechybělo. Během jídla stále doplňovali uvařenou stravu.
UbytováníPokoj byl po rekonstrukci s klimatizací, nábytek, postel nová. Koupelna byla vybavena vanou, umyvadlem, WC, bidetem v růžové keramice, krásně obložená. Vše funkční, nerozbité. Když je potřeba, tak ručníky i ložní prádlo vyměňují denně.
SlužbyNa recepci byla studentka z Česka na praxi, takže nebyl problém. Vše nám zjistila a poradila. Hotel má atrium, kde jsou vzrostlé palmy, keře, různé květiny a je tam i vodopád. Posezení v tomto prostředí je úžasné.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.