Papi Hodnocení: 3/5
od 6 554 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 554 Kč za os.
od 7 804 Kč za os.
od 5 290 Kč za os.
od 4 910 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Anna Knechtová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel se nachází na dobrém místě, blízko centra a k pláži je to cca do 200m. I přesto, že se nejedná o nejmodernější hotel, je uvnitř vzhledově velmi krásný, má velkou vstupní halu s pohodlnými křesly, dále pak několik salónů, jako např. konferenční, pak dále uzamykatelný - na složení zavazadel během čekání mezi příjezdem a odjezdem, dále je tam hrací salón s kulečníkovým stolem, malá venkovní terasa pro kuřáky, hotelový bazén, 2 jídelny - jedna větší a druhá menší v rytířském stylu.
Hotel se nachází na dobrém místě, blízko centra a k pláži je to cca do 200m. I přesto, že se nejedná o nejmodernější hotel, je uvnitř vzhledově velmi krásný, má velkou vstupní halu s pohodlnými křesly, dále pak několik salónů, jako např. konferenční, pak dále uzamykatelný - na složení zavazadel během čekání mezi příjezdem a odjezdem, dále je tam hrací salón s kulečníkovým stolem, malá venkovní terasa pro kuřáky, hotelový bazén, 2 jídelny - jedna větší a druhá menší v rytířském stylu.
Pláže byly čisté a upravené, nikde jsem neviděla sebemenší papírek, špaček od cigarety či něco jiného. O pláže se starala každý den četa "čističů" , dokonce k tomu byly používány speciální čistící stroje, které jsme měli možnost vidět při našem příjezdu hned první den do Calelly, když jsem ještě s přáteli vyrazila před 08,00hod.na pláž pokochat se mořem.
StravaCo se týče stravy ,mé chuťové buňky byly nadmíru uspokojeny. Bylya nabízena všechna možná jídla - od různých druhů mas, příloh - těstovin, rýže, hranolků, pečených brambor, luštěnin, různé druhy zeleniny, mořských plodů., dorty, zákusky, ovoce. K snídani pak - od sladkých pudinků, jogurty, přes klasické salámy, šunky, různé druhy pečiva.K pití pak bylo k dostání dle automatů, co si kdo navolil. Bohužel byl podáván pouze jeden druh sýru a to každý den stejný. Zde bych měla malou připomínku. Vše probíhalo formou švédských stolů, takže si každý mohl přidat libovolně kolikrát co chtěl.
UbytováníHotel má pokoje rozloženy na všechny světové strany. Konkrétně v mém případě, jsem byla ubytována ve velmi pěkném pokoji , platila jsem si ho jako jednolůžkový pro jednu osobu, ale měl přitom manželské lože (velké letiště) a byl dost prostorný. K dispozici jsem měla i terasu s výhledem na dominantu města - kostel Sv.Marie a Sv.Mikuláše. Vzhledem k tomu, že jsem bydlela v 5.patře, nebyla jsem obtěžována hlukem z ulice, který lidi z druhého patra velmi trápil.
SlužbyNijak jsem je nevyužívala, takže v tomto směru nemohu dost dobře poradit.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Jiří Formánek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Jiří Formánek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anna Knechtová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel se nachází na dobrém místě, blízko centra a k pláži je to cca do 200m. I přesto, že se nejedná o nejmodernější hotel, je uvnitř vzhledově velmi krásný, má velkou vstupní halu s pohodlnými křesly, dále pak několik salónů, jako např. konferenční, pak dále uzamykatelný - na složení zavazadel během čekání mezi příjezdem a odjezdem, dále je tam hrací salón s kulečníkovým stolem, malá venkovní terasa pro kuřáky, hotelový bazén, 2 jídelny - jedna větší a druhá menší v rytířském stylu.
Hotel se nachází na dobrém místě, blízko centra a k pláži je to cca do 200m. I přesto, že se nejedná o nejmodernější hotel, je uvnitř vzhledově velmi krásný, má velkou vstupní halu s pohodlnými křesly, dále pak několik salónů, jako např. konferenční, pak dále uzamykatelný - na složení zavazadel během čekání mezi příjezdem a odjezdem, dále je tam hrací salón s kulečníkovým stolem, malá venkovní terasa pro kuřáky, hotelový bazén, 2 jídelny - jedna větší a druhá menší v rytířském stylu.
Pláže byly čisté a upravené, nikde jsem neviděla sebemenší papírek, špaček od cigarety či něco jiného. O pláže se starala každý den četa "čističů" , dokonce k tomu byly používány speciální čistící stroje, které jsme měli možnost vidět při našem příjezdu hned první den do Calelly, když jsem ještě s přáteli vyrazila před 08,00hod.na pláž pokochat se mořem.
StravaCo se týče stravy ,mé chuťové buňky byly nadmíru uspokojeny. Bylya nabízena všechna možná jídla - od různých druhů mas, příloh - těstovin, rýže, hranolků, pečených brambor, luštěnin, různé druhy zeleniny, mořských plodů., dorty, zákusky, ovoce. K snídani pak - od sladkých pudinků, jogurty, přes klasické salámy, šunky, různé druhy pečiva.K pití pak bylo k dostání dle automatů, co si kdo navolil. Bohužel byl podáván pouze jeden druh sýru a to každý den stejný. Zde bych měla malou připomínku. Vše probíhalo formou švédských stolů, takže si každý mohl přidat libovolně kolikrát co chtěl.
UbytováníHotel má pokoje rozloženy na všechny světové strany. Konkrétně v mém případě, jsem byla ubytována ve velmi pěkném pokoji , platila jsem si ho jako jednolůžkový pro jednu osobu, ale měl přitom manželské lože (velké letiště) a byl dost prostorný. K dispozici jsem měla i terasu s výhledem na dominantu města - kostel Sv.Marie a Sv.Mikuláše. Vzhledem k tomu, že jsem bydlela v 5.patře, nebyla jsem obtěžována hlukem z ulice, který lidi z druhého patra velmi trápil.
SlužbyNijak jsem je nevyužívala, takže v tomto směru nemohu dost dobře poradit.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.