• Od 1. června 2022 se ruší povinnost předkládat certifikát o očkování nebo provedení testu či doklad prodělání nemoci.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat ze Španělska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/spanelsko/cestovani/covid_19.html

Hotel Alkovna standard - Adria Coral XL 670 SP

Španělsko, Costa Del Sol, Málaga

Více o ubytování

od 18 689 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 433 156

Úvod:
Pojeďte s Campiri procestovat Španělsko!

Otevřeli jsme novou pobočku, a protože nás to táhlo za sluncem, nejnovější Campiri Base najdete ve španělské Malaze. Malaga je přístavní město, které má přes 300 slunných dnů v roce a ideální polohu pro poznávání nejen jižního pobřeží. Na místě na vás čeká výběr zbrusu nových obytňáků pro všechny typy cest – menší campervany pro páry, pohodlné polointegrály i prostorné alkovny pro rodiny nebo partu kamarádů.

A co ve Španělsku určitě nevynechat? Mrkněte na pár tipů od Campiri

Při cestování po Andalusii byste neměli minout Granadu, která s ikonickou Alhambrou patří mezi nejkrásnější města na světě. Od provincie Granada se navíc táhne nádherné pohoří Las Alpujarras s malými stylovými vesničkami. Na svoje si přijdete, i pokud potřebujete oddych na pláži, Costa Del Sol neboli Slunečné pobřeží se rozprostírá na zhruba 300 kilometrech až k Gibraltaru. Odtud se můžete vydat do Portugalska nebo nasát ospalou atmosféru v přírodní rezervaci Cabo de Gata. Za návštěvu stojí také perla Andalusie –⁠ Sevilla, kde se dají objevovat historické památky nebo se ztratit v uličkách židovské čtvrti Santa Cruz. Nadšenci do kitesurfingu zase vyrazí za větrem až do Tarify, jejíž přilehlé pláže mají ideální podmínky. Ve Španělsku si určitě najdete to svoje a toho nejlepšího parťáka na svobodné cestování vám najdeme my.

Popis vozu:
Popis auta:

Adria Coral XL 670 SP

Tato luxusní a prostorná alkovna z roku 2020 nabízí dostatek místa pro 5 cestujících, ale vyspat se v ní může až 6 osob. Ve výbavě nechybí kempingový nábytek, držák na kola nebo isofix.

Obytňák má 6 míst na spaní a 5 na jízdu. Velmi prostorný interiér má sprchu i toaletu a dostatek úložného prostoru. Plně vybavená kuchyň obsahuje dřez, vnitřní vařič, lednici s

mrazákem, nádobí a příbory. Díky nezávislému topení budete mít komfort za jakéhokoliv počasí. Solární panely vám zajistí nezávislost kdykoliv budete na cestě potřebovat.

Bohatá výbava dále obsahuje: venkovní markýzu a osvětlení, držák na 4 kola. Klimatizaci motorové části, kempingový nábytek, toaletní papír a chemii do WC, vyrovnávací klíny, sadu nářadí, prodlužovací kabel a hadici na vodu. Nechybí isofix a vyhřívaná odpadní nádrž pro cestování v zimě. Obytňák má manuální převodovku, parkovací senzory a kameru, pohon na přední náhon. Rozměry auta: D x Š x V (m): 7.3 x 2.3 x 3.1.

Podmínky:

Minimální věk řidiče: 21

Minimální řidičská zkušenost (roky): 3

Limit kilometrů za den: 300 km

Vratná kauce: 1 000 EUR

Doložnost: 440 kg

Všechna naše vozidla jsou striktně nekuřácká

Zvířata na dotaz

Předání:
Proces předání auta je minimálně na hodinu. Nejdříve seznámíme klienta s exteriérem auta a tankováním nafty. Ukážeme, co skrývají všechny venkovní dvířka. Jdeme opravdu do detailů, aby zákazník nebyl ničím překvapen – vysvětlujeme i například to, jak správně používat toaletu. Pak se přemístíme dovnitř a vysvětlujeme ovládání obytné části (topení, ohřev vody apod). Teprve potom začínáme řešit administrativu, smlouvu a kauci.

Zodpovíme všechny otázky. Klienti se nemusí ničeho bát, jsme tady pro pokročilé i úplné začátečníky.

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 26 °C v noci 18 °C

 • Teplota vody 21 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 28 °C v noci 20 °C

 • Úterý 29 °C v noci 20 °C

 • Středa 27 °C v noci 20 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec