• Od 1. června 2022 se ruší povinnost předkládat certifikát o očkování nebo provedení testu či doklad prodělání nemoci.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat ze Španělska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/spanelsko/cestovani/covid_19.html

Hotel Campervan basic - Mercedes Benz Marco Polo Horizon

Španělsko, Costa Del Sol, Málaga

Více o ubytování

od 14 812 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 433 119

Úvod:
Pojeďte s Campiri procestovat Španělsko!

Otevřeli jsme novou pobočku, a protože nás to táhlo za sluncem, nejnovější Campiri Base najdete ve španělské Malaze. Malaga je přístavní město, které má přes 300 slunných dnů v roce a ideální polohu pro poznávání nejen jižního pobřeží. Na místě na vás čeká výběr zbrusu nových obytňáků pro všechny typy cest – menší campervany pro páry, pohodlné polointegrály i prostorné alkovny pro rodiny nebo partu kamarádů.

A co ve Španělsku určitě nevynechat? Mrkněte na pár tipů od Campiri

Při cestování po Andalusii byste neměli minout Granadu, která s ikonickou Alhambrou patří mezi nejkrásnější města na světě. Od provincie Granada se navíc táhne nádherné pohoří Las Alpujarras s malými stylovými vesničkami. Na svoje si přijdete, i pokud potřebujete oddych na pláži, Costa Del Sol neboli Slunečné pobřeží se rozprostírá na zhruba 300 kilometrech až k Gibraltaru. Odtud se můžete vydat do Portugalska nebo nasát ospalou atmosféru v přírodní rezervaci Cabo de Gata. Za návštěvu stojí také perla Andalusie –⁠ Sevilla, kde se dají objevovat historické památky nebo se ztratit v uličkách židovské čtvrti Santa Cruz. Nadšenci do kitesurfingu zase vyrazí za větrem až do Tarify, jejíž přilehlé pláže mají ideální podmínky. Ve Španělsku si určitě najdete to svoje a toho nejlepšího parťáka na svobodné cestování vám najdeme my.

Popis vozů:
Popis auta:

Mercedes Benz Marco Polo Horizon

Mercedes Benz Marco Polo Horizon je duší dobrodruh a obytňák v kompaktním balení. S výškou pod 2 metry a spotřebou kolem 7 litrů nafty je to dokonalý společník pro vaše cesty za dobrodružstvím.

Moderní campervan je z roku 2022, má automatickou 9stupňovou převodovku, 2litrový úsporný motor, nezávislé topení a veškerou konektivitu sloučenou v multimediálním systému. Můžete si tedy propojit svůj chytrý telefon s Apple Carplay/Android auto. Pod vyklápěcí střechou se nachází prostorné, dvoumístné lůžko, které se o pohodlí postará bodově elastickými pružícími prvky pod pěnovou matrací. Ve spodní části vozu na sklopeném trojmístné lavici vzniká prodloužením lůžka velká, rovná plocha až pro tři osoby. Zatmavená okna v zadní části, chrání před sluncem a spolu s praktickým závěsy také před zvědavými pohledy. S komfortními sedadly pro řidiče a spolujezdce otočenými dozadu vznikne pohodlný prostor pro společné stolování nebo plánování. Velký nákladový prostor pojme množství zavazadel a sportovního vybavení. K vozu dodáváme vnitřní lednici, campingový sporák, židle, stůl a adventure sadu nádobí.

Podmínky:

Minimální věk řidiče: 21

Minimální řidičská zkušenost (roky): 3

Limit kilometrů za den: 300 km

Vratná kauce: 1 000 EUR

Doložnost: 853 kg

Všechna naše vozidla jsou striktně nekuřácká

Zvířata na dotaz

Předání:
Proces předání auta je minimálně na hodinu. Nejdříve seznámíme klienta s exteriérem auta a tankováním nafty. Ukážeme, co skrývají všechny venkovní dvířka. Jdeme opravdu do detailů, aby zákazník nebyl ničím překvapen – vysvětlujeme i například to, jak správně používat toaletu. Pak se přemístíme dovnitř a vysvětlujeme ovládání obytné části (topení, ohřev vody apod). Teprve potom začínáme řešit administrativu, smlouvu a kauci.

Zodpovíme všechny otázky. Klienti se nemusí ničeho bát, jsme tady pro pokročilé i úplné začátečníky.

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 26 °C v noci 18 °C

 • Teplota vody 21 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 28 °C v noci 20 °C

 • Úterý 29 °C v noci 20 °C

 • Středa 27 °C v noci 20 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec