Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Best Los Ángeles

Španělsko, Costa Dorada, Salou

Moderní a pohodlné ubytování Bazén s dětským bazénem Autobusová zastávka v blízkosti hotelu

Více o ubytování

od 11 052 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 124 670

Umístění:
Tento plážový hotel se nachází v Salou, asi 500 m od písečné pláže. K nejbližším zábavním podnikům se dostanete za pár kroků. V okolí je také supermarket a několik obchodů. Nejbližší atrakcí je Port Aventura (cca 4 km). Centrum města je asi 1 km daleko. Nejbližší město Barcelona je asi 100 km daleko. Letiště: BCN cca 97 km, REU cca 10 km.

Vybavení:
Klimatizovaný hotel má 264 pokojů rozmístěných na 5 podlažích. Součástí interiéru je vstupní hala, recepce (24h), trezor (za poplatek), lobby bar, 2 výtahy a 2 bary a také WiFi (ve veřejných prostorách). K dispozici je také TV místnost s plochou obrazovkou a satelitní TV. K vybavení patří také restaurace s klimatizací. V hlavní restauraci si hosté mohou pomoci formou bufetu. Součástí bazénu je bazén a bazénový bar (sezónní) a dětský bazén. Venkovní prostor má terasu. Hotelovým hostům jsou k dispozici lehátka a slunečníky u bazénu.

Ubytování (k dispozici v závislosti na sezóně):
Dvoulůžkové pokoje: Jsou vybaveny vanou nebo sprchou/WC, vysoušečem vlasů, klimatizací/topením, telefonem, satelitní TV, minibarem (případně za poplatek), trezorem (na vyžádání, za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Stravování (dostupné v závislosti na sezóně):
Bez stravy, snídaně, polopenze, plná penze nebo all inclusive.

Snídaně formou bufetu.
S polopenzí: snídaně a večeře formou bufetu.
V ceně plné penze je zahrnut i oběd.

S all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Denní občerstvení. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle nabídky all inclusive jsou v ceně od 10:00 do 23:00 na otevřených barech. Importované nápoje a všechny ostatní doplňky jako čerstvě vymačkané ovocné šťávy za poplatek.

Je požadováno vhodné oblečení na jídlo.

Děti (k dispozici v závislosti na ročním období):
- Dětský bazén u bazénu

Sport/zábava (k dispozici v závislosti na sezóně):
- možno za poplatek: kulečník, stolní tenis, půjčovna kol, sluneční terasa ve wellness
- Následující sporty a zařízení nabízejí místní pořadatelé (případně za poplatek): Golfové hřiště

Smíšený:
- Akceptované způsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa
- Služba žehlení (za příplatek), praní prádla (za příplatek)
- parkování (za poplatek)

kategorie země:
4 hvězdičky

Pobytová taxa:
Turistická daň se platí místně pro cestující ve věku 16 a více let. Výše daně závisí na hvězdičkové kategorii rezervovaného hotelu a pohybuje se mezi 1,00 EUR a 6,00 EUR za noc/osobu. Částku je třeba uhradit na místě v hotelu. (změna vyhrazena)

Obecná informace:
Aktuální informace o koronaviru (Covid-19):
Pro vaši vlastní bezpečnost budou ve vaší dovolenkové zemi nebo hotelu přijata dalekosáhlá opatření k omezení pandemie koróny. V závislosti na destinaci a regionu to může vést k určitým změnám nebo omezením služeb v důsledku oficiálních pokynů v hotelech, které mohou mít dopad na hotelová zařízení, venkovní zařízení, stravovací služby a aktivity. Kromě toho se na plně očkované, uzdravené nebo neočkované osoby mohou vztahovat odlišné předpisy. Některá zařízení mohou být dostupná pouze plně očkovaným jedincům.

Mimořádné okolnosti způsobené koronavirovou pandemií mohou také nadále vést ke zrušení letů, změnám letových časů/letových řádů, jakož i uzavření hotelů, pozdějšímu otevření hotelů a nadměrné rezervaci – a to i ve velmi krátké době. V těchto případech se vám snažíme co nejrychleji nabídnout vhodnou alternativu. Pokud bychom přesto museli zrušit vaši cestu kvůli Coroně, budeme vás kontaktovat.

Čas příjezdu:
Vezměte prosím na vědomí otevírací dobu recepce. Pokud přijedete mimo provozní dobu recepce, informujte prosím svůj rezervovaný hotel před příjezdem.

Dětské postýlky (neplatí v hotelech pro dospělé):
Dětská postýlka na vyžádání a podle dostupnosti. Ubytování je možné na lůžku rodičů. Na místě může být nutné zaplatit příplatek.

Omezená mobilita:
Hotelový komplex není z našeho pohledu vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Informace o letu:
Informujte se prosím o pravidlech pro zavazadla, palubním stravování a odbavení letecké společnosti, kterou jste si zarezervovali online, na:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformation
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformation

Pokud jste si zarezervovali let, budete přepraveni v ekonomické třídě.

Minimální věk:
Vezměte prosím na vědomí, že alespoň jeden cestující v rezervaci musí být starší 18 let.

noční lety:
Vezměte prosím na vědomí, že hotelové pokoje jsou k dispozici až od 14:00 v den příjezdu, jak je v zemi zvykem. Pokud dorazíte do 3:59, ihned obdržíte svůj rezervovaný pokoj.

Cestování, bezpečnost a lékařské rady:
Vzhledem k našim předsmluvním informačním povinnostem obdržíte aktuální cestovní, bezpečnostní a zdravotní informace pro občany EU před rezervací nebo předáním vaší cestovní kanceláří. Tyto informace vám budou prezentovány na internetových portálech před rezervací.

Sezónní omezení:
Upozorňujeme, že uvedená hotelová zařízení, cateringové služby, venkovní zařízení a aktivity mohou být dostupné pouze v omezené míře nebo vůbec v závislosti na obsazenosti hotelu a povětrnostních podmínkách. Bez ohledu na obsazenost a počasí mohou být v tuto dobu také uzavřeny nebo zrušeny některé plochy venkovních zařízení a také sportovišť a zábavních zařízení.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavní program, péče o děti a televizní programy nemusí být nutně nabízeny v němčině, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak.

Transfer na místě / speciální nebo sportovní zavazadla:
Vezměte prosím na vědomí, že některé hotely vás vysadí na povinných zastávkách poblíž vašeho hotelu místo vašeho jednotlivého hotelu/ubytování. Vzhledem k umístění některých hotelů (např. na pěších zónách) v těchto lokalitách nemusí být možné nabízet službu door-to-door. V takovém případě vás řidiči vysadí na nejbližším možném místě k vašemu ubytování. Poskytovatel nenese odpovědnost za přepravu vašich zavazadel do ubytování.

Rádi bychom vás zdvořile požádali, abyste informovali svou přepravní agenturu a rezervovaný hotel, pokud by měl být váš let během vašeho příletu zpožděn.

Pokud jste si zarezervovali zájezd bez přestupu a dorazíte do rezervovaného hotelu po 18:00, informujte o tom prosím hoteliéra před příjezdem, aby byla vaše rezervovaná služba zaručena.

Vezměte prosím na vědomí, že speciální a sportovní zavazadla u nás musí být registrována před odjezdem a že náklady na přepravu při transferech vzniknou.

Zvláštní hygienická opatření
Obvykle
 • dávkovač dezinfekce
 • Hygienické školení pro personál
 • Školení hygieny rukou pro personál
 • Použití komerčně dostupných dezinfekčních prostředků
jídla
 • Umístění hosta: restaurace
Pokoj, místnost
 • Zvýšený úklid místnosti
služby
 • Bezkontaktní přihlášení/odhlášení
 • Bezkontaktní platba (EC, Visa, MasterCard, hlavní kreditní karty)
 • Dezinfekce plastových karet

Informace o zvláštních hygienických opatřeních poskytne přímo provozovatel hotelu. Pořadatel ani GIATA nepřebírají žádnou odpovědnost za aktuálnost a správnost informací.
Lage:
Das Strandhotel liegt in Salou, ca. 500 m vom Sandstrand entfernt. Die nächstgelegenen Unterhaltungsmöglichkeiten können in wenigen Schritten erreicht werden. In der nahen Umgebung stehen außerdem ein Supermarkt und mehrere Geschäfte zur Verfügung. Die nächstgelegene Sehenswürdigkeit ist Port Aventura (ca. 4 km). Die Innenstadt ist ca. 1 km entfernt. Die nächste Stadt Barcelona liegt ca. 100 km entfernt. Flughäfen: BCN ca. 97 km, REU ca. 10 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte Hotel verfügt über 264 Zimmer verteilt auf 5 Etagen. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (24 h), Safe (gegen Gebühr), Lobbybar, 2 Lifte und 2 Bars sowie WiFi (in öffentlichen Bereichen). Zur Verfügung steht weiterhin eine TV Lounge mit Flat Screen und Sat-TV. Zu den Einrichtungen zählt zudem ein Restaurant mit Klimaanlage. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Die Poollandschaft umfasst einen Pool sowie eine Poolbar (saisonabhängig) und ein Kinderbecken. Die Außenanlage verfügt über eine Terrasse. Hotelgästen stehen am Pool Sonnenliegen und Sonnenschirme zur Verfügung.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer: Sind ausgestattet mit Bad oder Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage/Heizung, Telefon, Sat-TV, Minibar (ggf. gegen Gebühr), Safe (auf Anfrage, gegen Gebühr) sowie Balkon oder Terrasse.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Ohne Verpflegung, Frühstück, Halbpension, Vollpension oder All inklusive.

Frühstück in Buffetform.
Bei Halbpension: Frühstück und Abendessen in Buffetform.
Bei Vollpension gibt es zusätzlich Mittagessen.

Bei All inklusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Tagsüber Snacks. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive-Karte sind von 10:00 bis 23:00 Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr.

Um angemessene Kleidung zu den Mahlzeiten wird gebeten.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Kinderbecken am Pool

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Billard, Tischtennis, Fahrradverleih, Sonnenterrasse im Wellnessbereich
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Golfplatz

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: American Express, Euro/Master Card, Visa
- Bügel-Service (gegen Gebühr), Wäsche-Service (gegen Gebühr)
- Parkmöglichkeiten (gegen Gebühr)

Landeskategorie:
4 Sterne

Touristensteuer:
Für Reisende ab 16 Jahren wird vor Ort eine Touristensteuer fällig. Die Höhe der Steuer richtet sich nach der Sternekategorie des gebuchten Hotels und beträgt zwischen 1,00 Euro und 6,00 Euro pro Übernachtung/Person. Der Betrag ist vor Ort im Hotel zu zahlen. (Änderungen vorbehalten)

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformationen 

Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten ggf. je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Besondere Hygienemaßnahmen
Allgemein
 • Desinfektionsspender
 • Hygiene-Training für Personal
 • Schulung für Handhygiene beim Personal
 • Verwendung handelsüblicher Desinfektionsmittel
Verpflegung
 • Gästeplatzierung: Restaurant
Zimmer
 • Verstärkte Zimmerreinigung
Services
 • Kontaktloser Check-In/-Out
 • Kontaktloses Bezahlen (EC, Visa, MasterCard, gängige Kreditkarten)
 • Desinfektion von Plastikschlüsselkarten

Informationen über die besonderen Hygienemaßnahmen werden unmittelbar vom Hotelbetreiber zugesteuert. Weder der Veranstalter noch GIATA übernehmen Gewähr für Aktualität und Korrektheit der Angaben.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 250 m
 • Vzdálenost od letiště Letiště 100 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Golf Golf ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Recenze ubytování

Hodnocení 4,1 / 5
Invia

Výborné (10 hodnocení)

Ubytování 4,0 / 5

Strava 3,9 / 5

Okolí 4,4 / 5

Cena 4,0 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 51. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 731 v Costa Dorada.

Małgorzata S.

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 30.8. - 4.9.2023 Hodnoceno: Září 2023

Best Los Ángeles Španělsko, Costa Dorada

Pokoj celkem prostorný, čistý, denní úklid. Užitečná služba. Nevýhodou je, že Lolitko jede příliš brzy. čekali jsme 5 hodin, protože let byl navíc zpožděn a stačilo by odletět o 2 hodiny dříve.

Pokoj celkem prostorný, čistý, denní úklid. Užitečná služba. Nevýhodou je, že Lolitko jede příliš brzy. čekali jsme 5 hodin, protože let byl navíc zpožděn a stačilo by odletět o 2 hodiny dříve.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Pokoj byl v pořádku, čistý, prostorný, s balkonem, klid.

Strava
Dobré jídlo, mořské plody, každý si najde to své, i když bezlepková jídla nebyla (pouze zmrzlina).

Služby hotelu
Všechno je v pořádku.

Pláž
Čisto, hodně lidí, ale každý si najde místo pro sebe.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 3,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 9.8. - 16.8.2023 Hodnoceno: Srpen 2023

Best Los Ángeles Španělsko, Costa Dorada

Pokoj s přistýlkou pro tři osoby velmi malý, chyběla židle, sprchový kout špatně řešen, takže v celé koupelně po sprchování mokro, chyběla záchodová štětka. V baru u bazénu ne moc ochotný personál, jídlo v jídelně skvělé.

Pokoj s přistýlkou pro tři osoby velmi malý, chyběla židle, sprchový kout špatně řešen, takže v celé koupelně po sprchování mokro, chyběla záchodová štětka. V baru u bazénu ne moc ochotný personál, jídlo v jídelně skvělé.

Ubytování 2,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Małgorzata S.

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 30.8. - 4.9.2023 Hodnoceno: Září 2023

Best Los Ángeles Španělsko, Costa Dorada

Pokoj celkem prostorný, čistý, denní úklid. Užitečná služba. Nevýhodou je, že Lolitko jede příliš brzy. čekali jsme 5 hodin, protože let byl navíc zpožděn a stačilo by odletět o 2 hodiny dříve.

Pokoj celkem prostorný, čistý, denní úklid. Užitečná služba. Nevýhodou je, že Lolitko jede příliš brzy. čekali jsme 5 hodin, protože let byl navíc zpožděn a stačilo by odletět o 2 hodiny dříve.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Pokoj byl v pořádku, čistý, prostorný, s balkonem, klid.

Strava
Dobré jídlo, mořské plody, každý si najde to své, i když bezlepková jídla nebyla (pouze zmrzlina).

Služby hotelu
Všechno je v pořádku.

Pláž
Čisto, hodně lidí, ale každý si najde místo pro sebe.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 3,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 9.8. - 16.8.2023 Hodnoceno: Srpen 2023

Best Los Ángeles Španělsko, Costa Dorada

Pokoj s přistýlkou pro tři osoby velmi malý, chyběla židle, sprchový kout špatně řešen, takže v celé koupelně po sprchování mokro, chyběla záchodová štětka. V baru u bazénu ne moc ochotný personál, jídlo v jídelně skvělé.

Pokoj s přistýlkou pro tři osoby velmi malý, chyběla židle, sprchový kout špatně řešen, takže v celé koupelně po sprchování mokro, chyběla záchodová štětka. V baru u bazénu ne moc ochotný personál, jídlo v jídelně skvělé.

Ubytování 2,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Arkadiusz K.

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 18.9. - 26.9.2022 Hodnoceno: Říjen 2022

Best Los Ángeles Španělsko, Costa Dorada

Dobrý hotel a skvělé místo k odpočinku na pláži nebo u hotelového bazénu. Dobrá základna pro zábavu v parku Port Ventura nebo pro návštěvu Tarragony a Barcelony.

Dobrý hotel a skvělé místo k odpočinku na pláži nebo u hotelového bazénu. Dobrá základna pro zábavu v parku Port Ventura nebo pro návštěvu Tarragony a Barcelony.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Pokoje čisté s pohodlnými postelemi a trezorem zdarma.

Strava
Dobré jídlo a velká rozmanitost.

Služby hotelu
Velmi milý a ochotný personál - 10 bodů!!! Denní úklid. Animace byly zajištěny denně. Kola, která se zde levně půjčí - vyžadují servis.

Pláž
V bezprostřední blízkosti čisté, ale docela přeplněné pláže. Prázdné pláže se vyplatí hledat o něco dále.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Ewelina Paletko

Hodnocení 2,4 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 31.7. - 5.8.2022 Hodnoceno: Srpen 2022

Best Los Ángeles Španělsko, Costa Dorada

Hotel střední kategorie, velmi malé pokoje, malinké bazény pro takový počet hostů, žádné atrakce pro děti kromě maličkého hřiště vmáčknutého do rohu a 3 hracích automatů, stěží 4* hotel

Hotel střední kategorie, velmi malé pokoje, malinké bazény pro takový počet hostů, žádné atrakce pro děti kromě maličkého hřiště vmáčknutého do rohu a 3 hracích automatů, stěží 4* hotel

Ubytování 2,5 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
Velmi malé pokoje

Strava
Jídlo je jednotvárné, obsluha pomalá, dlouhé fronty na smažené ryby, palačinky, žádná možnost nalít si jakýkoli nápoj podávaný pouze číšníky, nejčastěji se po jídle objeví u stolu při odchodu

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 28 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 22 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 28 °C v noci 23 °C

 • Pátek 28 °C v noci 22 °C

 • Sobota 27 °C v noci 22 °C

 • Neděle 26 °C v noci 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další hotely, které by vás mohly zaujmout