Veronika Žihlová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel odpovída 3 hvězdičkám,personál je milý(jwnv hotelovém baru by mohl být příjemnější-vypozorovali jsme,že se lépe chová k hostům bez all inclusive,tedz k těm,teří platí hotově),výborní animátoři,skvělá kuchyně,čisté a teplé moře.Pláž u hotelu je sice menší,než jsme očekávali,rovněž jsme postrádali plážový bar,který byl v nabídce inzerován jako služba zahrnuta v all inclusive,nicméně rodinná atmosféra hotelu a příjemné prostředí tyto menší nedopstatky přebily.
Hotel odpovída 3 hvězdičkám,personál je milý(jwnv hotelovém baru by mohl být příjemnější-vypozorovali jsme,že se lépe chová k hostům bez all inclusive,tedz k těm,teří platí hotově),výborní animátoři,skvělá kuchyně,čisté a teplé moře.Pláž u hotelu je sice menší,než jsme očekávali,rovněž jsme postrádali plážový bar,který byl v nabídce inzerován jako služba zahrnuta v all inclusive,nicméně rodinná atmosféra hotelu a příjemné prostředí tyto menší nedopstatky přebily.
Strava byla výborná,spousty mořských plodů,salátů,i hlavních jídel.
UbytováníUbytování odpovídalo 3 hvězdám
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)







