Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Od 1. června 2022 se ruší povinnost předkládat certifikát o očkování nebo provedení testu či doklad prodělání nemoci.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat ze Španělska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Hotel Alua Leo

Španělsko, Mallorca

V blízkosti pláže Pohodlné ubytování Stylová bazénová část Večerní programy

Více o ubytování

od 13 290 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 432 269

Popis

Chcete si užít blízkost pláže, impozantní památky a atmosféru města Palma de Mallorca? Dopřejte si pár dní radosti, zábavy a relaxace. Pohodlné a příjemné pokoje, stylová bazénová část, blízkost pláže, památek a atmosféry města Palma de Mallorca, to vše nabízí moderní hotelu Alua Leo.

Poloha

Hotel Alua Leo se nachází necelých 10 km od hlavního města Mallorcy, Palma de Mallorca. Jeho unikátní poloha slibuje krátkou dojezdovou vzdálenost od letiště na Mallorce (cca 6 km). Krásná, dlouhá písečná pláž Playa de Palma je vzdálená pouhých 100 m od hotelu. Hosté si mohou vychutnat krásnou pobřežní promenádu s bary, obchody či restauracemi. Jako dopravu do hlavního města Palma de Mallorca můžete využít linkový autobus se zastávkou cca 150 m od hotelu.

Vybavení hotelu

4* hotel nabízí svým klientům vstupní halu s recepcí otevřenou 24 hodin denně, výtahy, restauraci, bar, společenskou místnost, bar u bazénu, bazén pro dospělé, oddělený bazén pro děti, sluneční terasu s lehátky a slunečníky u bazénu, turistické informace podávané na recepci hotelu, zábavné večerní programy každý druhý den od 21:30, společenské hry apod.

Vybavení pokoje

V hotelu Alua Leo se nachází 280 plně vybavených pokojů různého typu. Všechny moderní pokoje jsou zařízeny do světlých a příjemných barev. Standardní pokoje o velikosti 16 m2 zahrnují ložnici s televizorem, telefonem, klimatizací, plně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů, minilednička, trezorem za příplatek, balkonem. (maximální obsazení 2 dospělé osoby + dítě Superior pokoje s terasou o velikosti 16 m2 se nacházejí v prvním patře. Mezi službami a vybavením vynikají tyto pokoje díky vlastní terase se 2 lehátky, slunečníkem a stolem či bezplatnou výměnou bazénových ručníků. Mezi další vybavení patří plně vybavená koupelna s vysoušečem vlasů, minilednička, Nespresso kávovar, pantofle, župan, televizor, telefon, kávovar, trezor za poplatek, klimatizaci. Superior pokoje s výhledem na moře o rozloze 16 m2 se nacházejí v nejvyšších patrech hotelu. V těchto typech pokojů se nachází plně vybavená koupelna s vysoušečem vlasů, minilednička, Nespresso kávovar , pantofle, župan, televizor, telefon, kávovar, trezor za poplatek, klimatizace a balkon.

Stravování

Snídaně formou buffetu, za příplatek možnost polopenze a plné penze.

Cena zahrnuje - let

7(10, 11) nocí se snídaní, leteckou dopravu Praha - Mallorca - Praha, transfer v místě pobytu, služby delegáta, letištní a bezpečnostní taxy.

Cena nezahrnuje - let

navýšení palivového příplatku, pobytové taxy (splatné v místě)

Příplatky

komplexní pojištění.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od letiště 1 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • Lednička ano
 • Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 26 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec