Globales Playa Santa Ponsa Hodnocení: 3/5
od 7 784 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 784 Kč za os.
od 8 895 Kč za os.
od 8 994 Kč za os.
od 7 466 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 11 hodnocení)
Dana Bohatová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel jsme znali z naší dřívější dovolené, věděli jsme tedy, co můžeme očekávat. Nachází se v centru příjemného městečka Cala d´Or, disponuje několika objekty, které jsou propojeny zelení, dá se říct zahradou, dají se využít tři bazény - jeden velký s dětskou částí u společenského prostoru, kde probíhají animační programy a dva menší, z toho jeden je umístěný v zeleni s vysokými stromy. Hotel je čistý, každý den probíhá důkladný úklid. Samotné městečko Cala d´Or je velmi pěkné, zásadně bílé fasády a pouze nižší budovy s palmami vytvářejí dojem severoafrické lokality. Nevýhodou může pro někoho být poměrně velká vzdálenost od letiště (cca 60 km). Někdy cesta do a z hotelu může trvat i dvě hodiny, záleží na počtu lokalit, do kterých po cestě autobus zajíždí. Autobusy jsou nové, velmi čisté a klimatizované.
Hotel jsme znali z naší dřívější dovolené, věděli jsme tedy, co můžeme očekávat. Nachází se v centru příjemného městečka Cala d´Or, disponuje několika objekty, které jsou propojeny zelení, dá se říct zahradou, dají se využít tři bazény - jeden velký s dětskou částí u společenského prostoru, kde probíhají animační programy a dva menší, z toho jeden je umístěný v zeleni s vysokými stromy. Hotel je čistý, každý den probíhá důkladný úklid. Samotné městečko Cala d´Or je velmi pěkné, zásadně bílé fasády a pouze nižší budovy s palmami vytvářejí dojem severoafrické lokality. Nevýhodou může pro někoho být poměrně velká vzdálenost od letiště (cca 60 km). Někdy cesta do a z hotelu může trvat i dvě hodiny, záleží na počtu lokalit, do kterých po cestě autobus zajíždí. Autobusy jsou nové, velmi čisté a klimatizované.
Přímo k vodě jsme to měli asi 300 metrů. Pláž je úzká (zátoka), ale poměrně hluboká. V sezóně a o víkendech je opravdu plná lidí. Výhodou zátoky je možnost bezpečně plavat poměrně daleko a hlavně z dosahu přeplněného břehu. Na pláži se dá pronajmout slunečník s lehátky nebo se dá jen tak ležet na dece a použít vlastní zastínění. Nikdy jsme nevyužili, pouze jsme se vykoupali a vrátili se do hotelu k bazénu.
StravaNabídka jídel nebyla tak široká, jakou známe z jiných lokalit na Mallorce, ale naprosto dostačující. Každý den minimálně jeden druh ryby, pak se střídaly různé druhy mas, spousta zeleniny, každý den paella, ovoce, vynikající zákusky, zmrzlina. Kromě hlavních jídel bylo možné se občerstvit ve snackbaru. Jídla bylo tolik, že jsme neměli potřebu jíst někde ve městě.
UbytováníTentokrát jsme bydleli ve studiu s kuchyňským koutem, který jsme ale nevyužili, protože jsme měli pobyt all inclusive. Bylo velmi příjemné mít místnost navíc s gaučem. Apartmán byl vybaven televizí, fénem a kvalitní klimatizací. Úklid probíhal denně, výměna ručníků podle našeho přání (ručník na zemi je na výměnu)
SlužbyNevyužili jsme vlastně žádné další služby, jen připojení na Wifi, které je omezené pouze na prostor recepce.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Pavel Schon
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Kristina J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsme byli spokojeni. I když si myslím, že celková cena zájezdu byla vyšší vzhledem k nabídce. Ocenili jsme rozmanité možnosti autobusových spojení na výlety do jiných míst.
Celkově jsme byli spokojeni. I když si myslím, že celková cena zájezdu byla vyšší vzhledem k nabídce. Ocenili jsme rozmanité možnosti autobusových spojení na výlety do jiných míst.
Nejbližsí písečná pláž je od hotelu asi 300 m daleko. Bývala poměrně plná, ale dá se trochu popojít po kamenech a jsou zde i z útesů schůdky přímo do moře, tak se člověk nemusí při vstupu do vody vyhýbat lidem na pláži. Je možné busem zajet na jiné pláže, případně na některé i větší procházkou pěšky. Je to oblast menších pláží v zálivech, ne žádných dlouhých kilometrových pláží.
StravaVýtečné, kvalitní a chutné jídlo s rozmanitým výběrem. Obsluha se chovala profesionálně a dbala na odklízení špinavého nádobí.
Hotel je situován na poměrně klidném místě nedaleko centra. Ubytování je zde v pěkných nízkých bílých domcích. Pokoje jsou velmi jednoduše zařízené a klimatizované. Uklízí zde každý den a je všeobecně udržována čistota v celém hotelu.
SlužbyWIFI : dostupná
služby recepce : ochotná, služba i přes noc
personál: většinou profesionální
restaurace a bar : dostatečně dlouhá otevírací doba
Jediné co bylo trochu na škodu, že nebyla možnost tzv. balíčků, když jsme odjeli na celodenní výlety...většinou v hotelích toto poskytují.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Aneta Popilková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Báječná dovolená. Okolí bylo čisté a příjemné. Dalo se zajít na nákupy nebo i večeři či drink mimo hotel. Příležitostí bylo spousta.
Báječná dovolená. Okolí bylo čisté a příjemné. Dalo se zajít na nákupy nebo i večeři či drink mimo hotel. Příležitostí bylo spousta.
Pláž byla krásná, moře čisté. Lidí bylo hodně, i když jsme byli mimo sezonu. Ale dalo se to.
StravaJídlo nám moc chutnalo. Bohatý výběr a každý den bylo něco jiného. Pravidelně bylo doplňováno, takže se dostalo na každého. Co mi trochu vadilo bylo, že snídaně byla až od 8h. Syn vstává už po 6h, tak snídáme dříve.
UbytováníPokoj byl zařízen tak jak to bývá. Postel, noční stolky, skříň, balkón s pozesením a koupelna s wc. Naprosto dostačující a vše čisté a v pěkném stavu.
SlužbyVše bylo v naprostém pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Dana Bohatová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel jsme znali z naší dřívější dovolené, věděli jsme tedy, co můžeme očekávat. Nachází se v centru příjemného městečka Cala d´Or, disponuje několika objekty, které jsou propojeny zelení, dá se říct zahradou, dají se využít tři bazény - jeden velký s dětskou částí u společenského prostoru, kde probíhají animační programy a dva menší, z toho jeden je umístěný v zeleni s vysokými stromy. Hotel je čistý, každý den probíhá důkladný úklid. Samotné městečko Cala d´Or je velmi pěkné, zásadně bílé fasády a pouze nižší budovy s palmami vytvářejí dojem severoafrické lokality. Nevýhodou může pro někoho být poměrně velká vzdálenost od letiště (cca 60 km). Někdy cesta do a z hotelu může trvat i dvě hodiny, záleží na počtu lokalit, do kterých po cestě autobus zajíždí. Autobusy jsou nové, velmi čisté a klimatizované.
Hotel jsme znali z naší dřívější dovolené, věděli jsme tedy, co můžeme očekávat. Nachází se v centru příjemného městečka Cala d´Or, disponuje několika objekty, které jsou propojeny zelení, dá se říct zahradou, dají se využít tři bazény - jeden velký s dětskou částí u společenského prostoru, kde probíhají animační programy a dva menší, z toho jeden je umístěný v zeleni s vysokými stromy. Hotel je čistý, každý den probíhá důkladný úklid. Samotné městečko Cala d´Or je velmi pěkné, zásadně bílé fasády a pouze nižší budovy s palmami vytvářejí dojem severoafrické lokality. Nevýhodou může pro někoho být poměrně velká vzdálenost od letiště (cca 60 km). Někdy cesta do a z hotelu může trvat i dvě hodiny, záleží na počtu lokalit, do kterých po cestě autobus zajíždí. Autobusy jsou nové, velmi čisté a klimatizované.
Přímo k vodě jsme to měli asi 300 metrů. Pláž je úzká (zátoka), ale poměrně hluboká. V sezóně a o víkendech je opravdu plná lidí. Výhodou zátoky je možnost bezpečně plavat poměrně daleko a hlavně z dosahu přeplněného břehu. Na pláži se dá pronajmout slunečník s lehátky nebo se dá jen tak ležet na dece a použít vlastní zastínění. Nikdy jsme nevyužili, pouze jsme se vykoupali a vrátili se do hotelu k bazénu.
StravaNabídka jídel nebyla tak široká, jakou známe z jiných lokalit na Mallorce, ale naprosto dostačující. Každý den minimálně jeden druh ryby, pak se střídaly různé druhy mas, spousta zeleniny, každý den paella, ovoce, vynikající zákusky, zmrzlina. Kromě hlavních jídel bylo možné se občerstvit ve snackbaru. Jídla bylo tolik, že jsme neměli potřebu jíst někde ve městě.
UbytováníTentokrát jsme bydleli ve studiu s kuchyňským koutem, který jsme ale nevyužili, protože jsme měli pobyt all inclusive. Bylo velmi příjemné mít místnost navíc s gaučem. Apartmán byl vybaven televizí, fénem a kvalitní klimatizací. Úklid probíhal denně, výměna ručníků podle našeho přání (ručník na zemi je na výměnu)
SlužbyNevyužili jsme vlastně žádné další služby, jen připojení na Wifi, které je omezené pouze na prostor recepce.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kristýna C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám líbila. Jedno z nejhezčích míst, kde jsme byli. Doporučujeme puljčit auto a procestovat celý ostrov, je nádherný. Hotel se náchazí zabudovaný v centru města. Na dovču jsme se vydali ve třech párech, takže nám město plné restaurací přišlo vhod. Jsou tu jenom dvě diskoteky, ktere jsou nic moc. Okolí, ale přesto klidně pro rodiny s dětmi, nikde není žádný hluk.
Dovolená se nám líbila. Jedno z nejhezčích míst, kde jsme byli. Doporučujeme puljčit auto a procestovat celý ostrov, je nádherný. Hotel se náchazí zabudovaný v centru města. Na dovču jsme se vydali ve třech párech, takže nám město plné restaurací přišlo vhod. Jsou tu jenom dvě diskoteky, ktere jsou nic moc. Okolí, ale přesto klidně pro rodiny s dětmi, nikde není žádný hluk.
Naše pláz cala dor- naldherná..sice i po koncici sezone dost lidí, ale to nevadí. Chodili jsme dozadu k útesům si lehnout a zároveň i skákat, jsou tam i schůdky, takže super a žadní lidé. Ješte jsme vyzkoušeli pláž cala esmeralda, která má hezči okolí plné zeleně, ale špinavější vodu. U nás voda průzračná, prostě nádhera.
StravaJídlo super:)..snídaně taková klasika jako všude, ale potešila mně krůtí šunka jako doma a palačinky. Obědy a večeře víceméňe stejné, ale dobré. Byly ryby, jejich tradiční paella s plody moře, ale i bez plodů, maso na různé způsoby, hranolky a různé druhy vařené zeleniny. Každyl den různe druhy salátů. Nejvíce jsme si pochutnávali na česnekovém dipu s čimkoliv a nakrájenými sýry podavanými s krekrami. Dezerty byly dobré, mají tam skvělé listové těsto a různé pěny. Největší zážitek mám z čokoládové fontány a k tomu nakrájené ovoce, bomba. Zmrzka a ovoce každý den...Jinak další jídlo podáváne u baru celý den- špagety, burgry, nugetky..
UbytováníPokoje v celém hotelu zrekonstruované a čisté. Koupelny ne, ale čisté, bez plísně
SlužbyHotel bez wifi. Různé věci ke sportu k zapůjčení u animátorů. Večerní show byly skvěké, máme už docela nacestováno, ale tenhle tým to měl opravdu hezky připravené a bavil nás. Pro nás mladé škoda, ze all inclusive koncil v 11, tak jsme chodili posedet do mesta a na plaz. U baru nabizeji různé drinky, domaci alkohol a skvelou sangrii s ovocem, zbytek si clovek toci sam a neceka zbytecne fronty. Za nás top jahodová ledová třišť.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Pavel Schon
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...