Dariya Sapronova
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená sama jako taková byla super, hotel a Mallorcu bych zopakovala hned při první příležitosti, která se naskytne. Nemůžu však říct to samé o této cestovní kanceláři, která se ze začátku potkávala s malými problémy, ke konci na mě ale působila upřímně jako kdyby to byli amatéři, kteří jsou na trhu měsíc.
Dovolená sama jako taková byla super, hotel a Mallorcu bych zopakovala hned při první příležitosti, která se naskytne. Nemůžu však říct to samé o této cestovní kanceláři, která se ze začátku potkávala s malými problémy, ke konci na mě ale působila upřímně jako kdyby to byli amatéři, kteří jsou na trhu měsíc.
Na pláž se dá dostat hned z lounge u bazénu, pláž je čistá, nebyla přeplněná lidmi a je i bezpečná. Na pláži je taky par baru, kde dělají moc dobré koktejly :)
StravaV polopenzi ke snídani bylo tuv all you can eat, personál vám rad udělal kafe, k pití byli také ovocné lemonady. K jídlu bylo snad všechno co si dovedu představit, vajíčka, zelenina, smažená zelenina, šunky, sýry, pečivo, jogurty,….
Na večeři každý den měli sestavené menu ze tři jídel a dvou možnosti. Tzn výběr ze dvou předkrmů, dvou hlavních jídel a dvou dezertů, drinky u večeře nebyli v ceně.
Ubytování na mě působilo skutečně dojmem 4* boutique hotelu. Většina pokojů má balkon s výhledem na moře, design je vkusný a nepřeplácaný, zároveň ne moc “levný”.
SlužbyPersonal hotelu byl moc napomocny, rad zodpovídal všechny otázky ohledně dopravy na ostrově, míst a pláží kam se podívat, služb hotelu jako uschovna zavazadel atd. Choval se velmi profesionálně i v nestandardních situacích
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







