Apolo hotel už má svoje.najlepšie časy za sebou. Má na stránkach 4 hviezdičky ale rozhodne si zaslúži.maximálne 3
PlážPláž pri joteli nie je žiadna a tá najbližsia k hotelu je tá najhoršia. Za čistou vodou a plážou je nutné ísť presne 1,1 km čo v našom prípade nebol problém, lebo sme vedeli kam ideme.
StravaStrava veľmi dobrá, mali sme len raňajky a tam niet čo kritizovať, len pochváliť.
UbytováníIzby už potrebujú rekonstrukciu. Sú veľmi zle odhlučnené, počuť ako sa rozprávajú ľudia z vedľajších izieb. Aj pri zatvorenom okne a balkóne silno dolieha.hluk z ulice. Kúpelka fajn. Postele sú ľahučké válendy ktoré sa posúvajú pri kazdej zmene polohy pri spaní.
SlužbySlužby dobré.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate