Petr E.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pro naši dovolenou ideální kombinace, hotel na krásném místě. Určitě se vyplatí doplatit si pokoj s výhledem na moře. Centrum Alcudie asi 15 minut chůze. Nádherné uličky, hradby, spousta krámků a restaurací. Byli jsme uprostřed října a počasí na koupání i na výlety. Pláž u hotelu tak akorát, na vykoupání ok. S desetiletými dětmi bych asi volil jiné místo. Navštívili jsme vyhlídku u majáku, město Arta v úterý, kdy jsou trhy (opravdu veliké) a nádhera. Stavili jsme se v So Pablo, náměstí krásné, jinak bych tam nejezdil.
Pro naši dovolenou ideální kombinace, hotel na krásném místě. Určitě se vyplatí doplatit si pokoj s výhledem na moře. Centrum Alcudie asi 15 minut chůze. Nádherné uličky, hradby, spousta krámků a restaurací. Byli jsme uprostřed října a počasí na koupání i na výlety. Pláž u hotelu tak akorát, na vykoupání ok. S desetiletými dětmi bych asi volil jiné místo. Navštívili jsme vyhlídku u majáku, město Arta v úterý, kdy jsou trhy (opravdu veliké) a nádhera. Stavili jsme se v So Pablo, náměstí krásné, jinak bych tam nejezdil.
Voda průzračná. Evropský Karibik. U hotelu malá písečná pláž na zaplavání nebo cachtání malých dětí ok. Lidé žádní. Kdo chce živo, tak na jih od Alcudie je několika kilometrová pláž. Přímo u moře byl hotelový bazén a lehátka.
StravaPolopenze. Snídaně i večeře vynikající a pestré nemám výtku.
UbytováníPokoj odpovídal ceně. Menší, ale vše co bylo potřeba. Trochu mi chyběla malá lednička. Výhled na moře 180°.
SlužbyVšichni v hotelu milí. Několik recepčních, servírek a barmanů a všichni naprosto vstřícní. Hotelový bar do půlnoci. My jsme o půlnoci přijeli a po prosbě recepčního znovu otevřeli a s úsměvem nám pár drinků natočil
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)







