ILONA C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2024
Hotel je zcela nový a čistý. Různorodá jídla každý den to dělají zajímavější, takže nemusíte týden jíst to samé. Měli jsme problém pouze s tím, že správně fungovala klimatizace na pokoji, ale nebylo moc horké období, takže jsme si z toho nedělali problém a nehlásili to na recepci. Od hotelu 10-15 minut chůze na krásnou pláž s azurovou vodou. Asi 7 minut chůze do supermarketu a lékárny. Půjčovna aut v blízkosti. Vše po ruce.
Hotel je zcela nový a čistý. Různorodá jídla každý den to dělají zajímavější, takže nemusíte týden jíst to samé. Měli jsme problém pouze s tím, že správně fungovala klimatizace na pokoji, ale nebylo moc horké období, takže jsme si z toho nedělali problém a nehlásili to na recepci. Od hotelu 10-15 minut chůze na krásnou pláž s azurovou vodou. Asi 7 minut chůze do supermarketu a lékárny. Půjčovna aut v blízkosti. Vše po ruce.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







