Stanislav K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2024
všetko v poriadku
všetko v poriadku
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 490 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 4 hodnocení)
Tento hotel je 361. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 601 v Mallorca.
Stanislav K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2024
všetko v poriadku
všetko v poriadku
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Agnieszka L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Dobrý, čistý hotelový pokoj s výhledem do zeleně a na moře. Přátelský a tvrdě pracující personál. Pokud jste k personálu milí, ocení to. Jedinou nevýhodou jsou náctiletí němečtí turisté, kteří se chovají strašně.
Dobrý, čistý hotelový pokoj s výhledem do zeleně a na moře. Přátelský a tvrdě pracující personál. Pokud jste k personálu milí, ocení to. Jedinou nevýhodou jsou náctiletí němečtí turisté, kteří se chovají strašně.
Je čistotný, tak také nezahazujme odpadky.
StravaPestrá a čerstvá jídla. Někteří kuchaři jsou velmi ochotní a milí a někteří občas drze vtipkují, ale to je ze strany některých lidí nedostatek kultury. Není to chyba hotelu.
UbytováníPokoj čistý a pohodlný.
SlužbyDobře. Pokoje byly uklizené, orientace na východ, klid, personál milý, k zákazníkovi přistupovali individuálně (požadavek na probuzení ve 02:40 nebo vysvětlení, kde je obchod s potravinami s místními produkty). Nikdy to nepřeháním a nechovám se, jako bych si všechno zasloužil, a dostávám od lidí víc laskavosti, než jsem čekal.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Agnieszka L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Dobrý, čistý hotelový pokoj s výhledem do zeleně a na moře. Přátelský a tvrdě pracující personál. Pokud jste k personálu milí, ocení to. Jedinou nevýhodou jsou náctiletí němečtí turisté, kteří se chovají strašně.
Dobrý, čistý hotelový pokoj s výhledem do zeleně a na moře. Přátelský a tvrdě pracující personál. Pokud jste k personálu milí, ocení to. Jedinou nevýhodou jsou náctiletí němečtí turisté, kteří se chovají strašně.
Je čistotný, tak také nezahazujme odpadky.
StravaPestrá a čerstvá jídla. Někteří kuchaři jsou velmi ochotní a milí a někteří občas drze vtipkují, ale to je ze strany některých lidí nedostatek kultury. Není to chyba hotelu.
UbytováníPokoj čistý a pohodlný.
SlužbyDobře. Pokoje byly uklizené, orientace na východ, klid, personál milý, k zákazníkovi přistupovali individuálně (požadavek na probuzení ve 02:40 nebo vysvětlení, kde je obchod s potravinami s místními produkty). Nikdy to nepřeháním a nechovám se, jako bych si všechno zasloužil, a dostávám od lidí víc laskavosti, než jsem čekal.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Stanislav K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2024
všetko v poriadku
všetko v poriadku
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená vyšla na jedničku. Jen bych uvítala lepší komunikaci s delegátkou, která nám měla být k dispozici. Po příjezdu jsme ji pro informační schůzku museli kontaktovat sami. Schůzka se za celý pobyt nekonala, protože výlet, o který jsme měli zájem vyřešila po telefonu, stejně tak čas odjezdu na letiště proběhl formou SMS. Informace o místní dopravě nulová-uveden špatný bus do Palmy. Opět jsme si raději zjistili sami. Myslím, že by bylo vhodné, aby delegátka alespoň jednou navštívila nabízené letovisko a mohla lépe informovat klienty. A možná by bylo vhodné, kdyby klienty v letovisku navštívila alespoň na začátku jejich pobytu.
Dovolená vyšla na jedničku. Jen bych uvítala lepší komunikaci s delegátkou, která nám měla být k dispozici. Po příjezdu jsme ji pro informační schůzku museli kontaktovat sami. Schůzka se za celý pobyt nekonala, protože výlet, o který jsme měli zájem vyřešila po telefonu, stejně tak čas odjezdu na letiště proběhl formou SMS. Informace o místní dopravě nulová-uveden špatný bus do Palmy. Opět jsme si raději zjistili sami. Myslím, že by bylo vhodné, aby delegátka alespoň jednou navštívila nabízené letovisko a mohla lépe informovat klienty. A možná by bylo vhodné, kdyby klienty v letovisku navštívila alespoň na začátku jejich pobytu.
Super až na neustálé kouření cigaret i přes zákaz kouření na pláži.
StravaVýběr pro každého. Tématické večery.
UbytováníMalé pokoje a na přespání dostačující.
SlužbyNegativum- placená WiFi na pokojích.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zsolt Moldován
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla velmi dobrá.
Odjezd z parkoviště ve Vídni je však komplikovaný, parkovací karta podle vašeho popisu neotevírá závory!
Dovolená byla velmi dobrá.
Odjezd z parkoviště ve Vídni je však komplikovaný, parkovací karta podle vašeho popisu neotevírá závory!
fantastický
Stravadokonalý
UbytováníÚplně vyhovovalo, ubytování nemůže za stovky opilých německých mladých lidí...
Službydobrý
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...