Hotel Playa Moreya

Hodnocení: /5

Španělsko, Mallorca, S´Illot

od 10 138 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 163 003

Umístění:
Apartmánový komplex se nachází přímo na pláži S'Illot. Nákupní a zábavní zařízení jsou v této oblasti. Do centra živého prázdninového letoviska Sa Coma s četnými restauracemi a bary je to cca 550 m. Vzdálenost na letiště Palma de Mallorca je cca 67 km.

Vybavení:
Hotel má celkem 133 studií a apartmánů na 8 podlažích a nabízí vstupní halu s recepcí/lobby, WLAN (za poplatek), hotelový trezor, 3 výtahy, bufetovou restauraci, bar, TV místnost, parkoviště a lékařskou péči ( za poplatek). V krásné zahradě najdete bazén se sluneční terasou a snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Ubytování:
Funkčně zařízená studia jsou vybavena kombinovaným obývacím pokojem/ložnicí a kuchyňským koutem a mají vanu nebo sprchu/WC, topení, stropní ventilátor, telefon, satelitní TV (za poplatek), příslušenství pro přípravu kávy/čaje, mini ledničku, pronájem trezor a balkon. Apartmány jsou prostornější se stejným vybavením a lze je rezervovat buď s 1 nebo 2 oddělenými ložnicemi. Všechna studia a apartmány lze rezervovat také s výhledem na moře.

Stravování:
Možnost rezervace bez stravy, snídaně nebo polopenze. Ráno a večer si můžete dopřát bohatý bufet s místními i mezinárodními, studenými i teplými pokrmy.

Sport/zábava:
Zdarma: příležitostné animační programy a večerní show. Za poplatek: herna, biliár a stolní tenis. Na pláži si lze u místních poskytovatelů zarezervovat různé vodní sporty.

Děti:
Dětský bazén, hřiště, herna a dětská postýlka (na vyžádání).

Poznámka – ekologická daň Baleárské ostrovy:
Daň za udržitelný cestovní ruch - Vezměte prosím na vědomí, že od 1. 7. 2016 se vybírá ekologická daň (Ekodaň). Daň není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena zákazníkem přímo v hotelu. Děti do 16 let jsou od daně osvobozeny.

Výše daně závisí na kategorii hvězdy/klíče (kategorie země) v hotelu a počítá se na osobu a den plus DPH. Od 1. ledna 2018 je to takto:

1* - 3* hotely/apartmány/finky/venkovské hotely = 1,00 EUR na osobu/den
3,5* hotely/apartmány = 1,50 € na osobu/den
4* hotely = 1,50 € na osobu/den

1* - 3* hotely = 2 € na osobu/den
3,5* - 4* hotely = 3 € na osobu/den
4,5* - 5,5* hotely = 4€ na osobu/den

1 - 3 klíčové apartmány = 2 € na osobu/den
3,5 klíčové apartmány = 3 € na osobu/den
4 - 4,5 klíčové apartmány = 4 € na osobu/den

Prázdninové pronájmy / Fincas / Venkovské hotely / Agroturistika / Hostince = 2 € na osobu/den

Penziony / penziony / kempy / hostely / horské chaty = 1 € na osobu/den

Mimo sezónu (1. listopadu – 30. dubna) částka klesne o 75 procent.

(změna vyhrazena)

Důležitá informace:
Rádi bychom upozornili, že nelze kdykoli vyloučit dopady na hotelová zařízení, venkovní zařízení, stravovací služby a aktivity, např. v případě pandemie, ale také omezení vstupu/výstupu a obecné dodržování místních předpisů.

Poznámka k zájezdům (let+hotel):
Vezměte prosím na vědomí, že naše informace o pravidlech pro zavazadla a palubním stravování vaší rezervované letecké společnosti, jakož i předpisy pro vstup, destinaci a speciální informace jsou součástí vaší cestovní smlouvy. Tyto informace můžete najít na internetu na adrese: Informace o letu a cíli LMX (http://www.lmx.info).

Info - Poplatky za odbavení

Vezměte prosím na vědomí, že online odbavení musí být provedeno u následujících leteckých společností, jinak budou za odbavení na letišti účtovány dodatečné poplatky. Časy a poplatky online odbavení na letišti za osobu/dítě jsou následující: Online odbavení Sun Express nejdříve 36 hodin a nejpozději 3,5 hodiny před odletem, jinak 5,00 EUR; Online odbavení Eurowings nejdříve 72 hodin a nejpozději 3 hodiny před odletem, jinak 15 €; Online odbavení TuiFly nejdříve 48 hodin a nejpozději 5 hodin před odletem, jinak 25 €; Online odbavení Ryanair plus předchozí ověření v případě potřebynejdříve 24 hodin a nejpozději 2 hodiny před odletem, jinak 55 €.

Poznámka k obsazenosti pokoje:
Vezměte prosím na vědomí, že při obsazení dvoulůžkového pokoje s několika přistýlkami se užitná plocha pokoje zmenší. Doporučujeme proto, pokud je k dispozici, zarezervovat si rodinný pokoj přímo skládající se z jednoho pokoje nebo několika pokojů, v závislosti na dostupnosti a nabídkách příslušného hotelu. Kromě toho velikost poskytovaných lůžek závisí na regionálních charakteristikách hotelového nábytku.

 

upozornění:
Omezená pohyblivost

Upozorňujeme, že naše zájezdy obecně nejsou vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí, pokud není v popisu produktu uvedeno jinak, na požádání vám však rádi poskytneme podrobnější informace o této vhodnosti s ohledem na vaše potřeby.
Lage:
Die Appartement-Anlage liegt direkt am Strand von S'Illot. Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten befinden sich in der Gegend. Das Ortszentrum des lebhaften Ferienorts Sa Coma mit seinen zahlreichen Restaurants und Bars erreichen Sie nach ca. 550 m. Die Entfernung zum Flughafen Palma de Mallorca beträgt ca. 67 km.

Ausstattung:
Das Mittelklassehotel verfügt insgesamt über 133 Studios und Appartements auf 8 Etagen und bietet Ihnen eine Empfangshalle mit Rezeption/Lobby, WLAN (gegen Gebühr), Hotelsafe, 3 Lifte, Buffetrestaurant, Bar, TV-Raum, Parkmöglichkeiten und medizinische Versorgung (gegen Gebühr). Im schönen Garten finden Sie einen Swimmingpool mit Sonnenterrasse sowie eine Pool-/Snackbar. Liegen und Schirme stehen Ihnen am Pool kostenfrei zur Verfügung, am Strand gegen Gebühr.

Unterbringung:
Die zweckmäßig eingerichteten Studios sind mit einem kombiniertem Wohn-/Schlafraum sowie einer Kitchenette ausgestattet und verfügen über Bad oder Dusche/WC, Heizung, Deckenventilator, Telefon, Sat.-TV (gegen Gebühr), Kaffee-/Teezubereitungsmöglichkeit, Minikühlschrank, Mietsafe und Balkon. Die Appartements sind bei gleicher Ausstattung geräumiger und wahlweise mit 1 oder 2 separaten Schlafräumen buchbar. Alle Studios und Appartements sind auch mit Meerblick buchbar.

Verpflegung:
Ohne Verpflegung, Frühstück oder Halbpension buchbar. Morgens und abends bedienen Sie sich am reichhaltigen Buffet mit lokalen und internationalen, kalten und warmen Speisen.

Sport/Unterhaltung:
Ohne Gebühr: Gelegentlich Animationsprogramm und Abendshows. Gegen Gebühr: Spielraum, Billard und Tischtennis. Verschiedene Wassersportarten sind bei lokalen Anbietern am Strand buchbar.

Kinder:
Kinderbecken, Spielplatz, Spielraum und Babybett (auf Anfrage).

Hinweis - Ökosteuer Balearen:
Steuer für nachhaltigen Tourismus - Bitte beachten Sie, dass seit dem 01.07.2016 eine Ökosteuer (Ecotax) erhoben wird. Die Steuer ist nicht im Reisepreis enthalten und ist vom Kunden direkt vor Ort im Hotel zu entrichten. Kinder bis 16 Jahre sind von der Steuer befreit.

Die Höhe der Steuer ist von der Sterne/Schlüssel-Kategorie (Landeskategorie) im Hotel abhängig und wird pro Person und Tag zzgl. MwSt. berechnet. Seit 01.01.2018 ist diese wie folgt:

1* - 3* Hotels/Appartements/Fincas/Landhotels = 1,00 € pro Person/Tag
3,5* Hotels/Appartements = 1,50 € pro Person/Tag
4* Hotels = 1,50 € pro Person/Tag

1* - 3* Hotels = 2 € pro Person/Tag
3,5* - 4* Hotels = 3 € pro Person/Tag
4,5* - 5,5* Hotels = 4 € pro Person/Tag

1 - 3 Schlüssel Appartements = 2 € pro Person/Tag
3,5 Schlüssel Appartements = 3 € pro Person/Tag
4 - 4,5 Schlüssel Appartements = 4 € pro Person/Tag

Ferienvermietungen / Fincas / Landhotels / Agrotourismos / Gasthöfe = 2 € pro Person/Tag

Pensionen /  Gästehäuser / Campingplätze / Herbergen / Berghütten = 1 € pro Person/Tag

In der Nebensaison (01.11.-30.04.) sinkt der Betrag um 75 Prozent.

(Änderungen vorbehalten)

Wichtige Informationen:
Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten bspw. im Pandemiefall, aber auch Einschränkungen bei der Einreise/Ausreise sowie allgemeine Einhaltungen von  Bestimmungen vor Ort zu keiner Zeit ausgeschlossen sind.

Hinweis für Pauschalreisen (Flug+Hotel):
Bitte beachten Sie, dass unsere Informationen über Gepäckbestimmungen und Bordverpflegung Ihrer gebuchten Fluggesellschaft sowie Einreisebestimmungen, Zielgebiets- und Sonderinformationen Bestandteil Ihres Reisevertrages sind. Sie finden diese Informationen im Internet unter: LMX Flug- und Zielgebietsinformationen (http://www.lmx.info).

Info - Check-In Gebühren

Es wird darauf hingewiesen, dass bei folgenden Fluggesellschaften ein Online-Check-In vorzunehmen ist, da ansonsten zusätzliche Kosten für einen Check In am Flughafen anfallen. Die Online Check-In Zeiten und Gebühren am Flughafen pro Person/Kind sind wie folgt: Sun Express Online Check-In frühestens 36 Stunden und spätestens 3,5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 5,00 ; Eurowings Online Check-In frühestens 72 Stunden und spätestens 3 Stunden vor Abflug, ansonsten € 15 ; TuiFly Online Check-In frühestens 48 Stunden und spätestens 5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 25 ; Ryanair Online Check-In ggf. zuzüglich einer vorherigen Verifizierung frühestens 24 Stunden und spätestens 2 Stunden vor Abflug, ansonsten € 55.

Hinweis zu Zimmerbelegungen:
Bitte beachten Sie, dass sich bei einer Belegung im Doppelzimmer mit mehreren Zustellbetten die Nutzfläche der Räumlichkeiten verkleinert. Wir empfehlen Ihnen daher, sofern verfügbar, direkt ein Familienzimmer bestehend aus einem Raum oder aus mehreren Räumen, je nach Verfügbarkeit und Angebot des jeweiligen Hotels, zu buchen. Weiterhin ist die Größe der zur Verfügung gestellten Betten abhängig von den jeweiligen regionalen Besonderheiten der Hotelmöblierung.

 

Hinweis:
Eingeschränkte Mobilität

Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Golf Golf ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 24 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další hotely, které by vás mohly zaujmout