Monika B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2026 Napsáno Srpen 2026
S naším výletem jsme byli velmi spokojeni. Hotel je krásně situován na skalnatém útesu, přímo nad mořem. Ve skutečnosti je hotel a jeho okolí ještě krásnější než na fotografiích. Největší výhodou jsou neuvěřitelné výhledy na moře a nezapomenutelné západy slunce, které lze obdivovat z hotelového útesu a při správném umístění pokoje i z balkonu. Moře je nádherné a má křišťálově čistou vodu, takže si zde určitě přijdou na své i šnorchlování. Za návštěvu stojí i dvě krásné pláže v okolí. Velkou výhodou je také veřejná doprava – mnoho míst je snadno dostupných autobusem, včetně Ciutadelly. Autobusy jezdí velmi často, prakticky každých 20 minut, což vám umožní prozkoumat okolí, aniž byste si museli pronajmout auto. Je to opravdu krásné místo, ideální jak pro klidnou dovolenou, tak pro poznávání kouzel Menorky.
Hotel nemá typickou velkou písečnou pláž – leží na útesu, ale k moři vedou pohodlné schody. Mezi útesy je také malá pláž s pozvolným, mělkým vstupem do vody, což je velké plus pro rodiny s dětmi. Pro ty, kteří rádi potápějí, jsou zde i nižší útesy, ze kterých se dá skákat do vody.
StravaJídla je spousta – každý si najde to své. Po pár dnech to ale může být trochu monotónní, zvláště pokud v hotelu bydlíte celý týden. Nápoje, nealkoholické i alkoholické, jsou k dispozici dle zvoleného jídelního lístku. Celkově jsme byli spokojeni – rozhodně jsme nehladověli.
UbytováníPokoje, stejně jako celý hotel, jsou čisté a uklizené.
SlužbyHotelové služby jsou špičkové. Všechno bylo efektivní a profesionální – opravdu si není na co stěžovat.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)





















