Stanislav B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Doufal jsem, že doprava z letiště do hotelu bude hrazena. Takže jsem utratil dalších 55 EUR za taxi. Odlet jsem měl ve 22h a check out byl do 12, pokládal bych za samozřejmost být v hotelu déle, proto jsem si připlatil dalších 45EUR, za pozdější check out do 20h. Trochu nedomyšlené. Příště si asi seženu letenky sám na Pelikánu a hotel si najdu na booking.com a vyjde to na stejno. Servis z Invie mi nepříjde jako přidaná hodnota.
Doufal jsem, že doprava z letiště do hotelu bude hrazena. Takže jsem utratil dalších 55 EUR za taxi. Odlet jsem měl ve 22h a check out byl do 12, pokládal bych za samozřejmost být v hotelu déle, proto jsem si připlatil dalších 45EUR, za pozdější check out do 20h. Trochu nedomyšlené. Příště si asi seženu letenky sám na Pelikánu a hotel si najdu na booking.com a vyjde to na stejno. Servis z Invie mi nepříjde jako přidaná hodnota.
super
Stravasuper
Ubytovánísuper
Službysuper
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







