Dana Leštáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bola som veľmi spokojná.
Bola som veľmi spokojná.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 724 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Fantastické (na základě 19 hodnocení)
Tento hotel je 5. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 23 v Valencie.
Dana Leštáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bola som veľmi spokojná.
Bola som veľmi spokojná.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zlatuše F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Dana Leštáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bola som veľmi spokojná.
Bola som veľmi spokojná.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jan P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborný dojem z eurovíkendu ( výborný hotel,vynikající průvodkyně ,dobrá náplň zájezdu ) velmi zkazila letecká společnost a to zejména časy odletů !!!
Zejména čas odletu z Valencie 23.30 ( +1,5 hod zpoždění proti let. řádu) a přílet do Prahy 02.15 je naprosto nepřijatelný zejména pro mimopražské účastníky zájezdu.Nás čekala jěště jízda autem do Brna ( příjezd 5.15 hod ).
Z toho důvodu již nebudeme kupovat euroovíkendy u cestovních kanceláří ,ale budeme si je zajišťovat sami.Což již cca z 50% děláme.Pokud CK není schopna již při prodeji zájezdu garantovat časy odletů - tak my končíme !!!!!
Výborný dojem z eurovíkendu ( výborný hotel,vynikající průvodkyně ,dobrá náplň zájezdu ) velmi zkazila letecká společnost a to zejména časy odletů !!!
Zejména čas odletu z Valencie 23.30 ( +1,5 hod zpoždění proti let. řádu) a přílet do Prahy 02.15 je naprosto nepřijatelný zejména pro mimopražské účastníky zájezdu.Nás čekala jěště jízda autem do Brna ( příjezd 5.15 hod ).
Z toho důvodu již nebudeme kupovat euroovíkendy u cestovních kanceláří ,ale budeme si je zajišťovat sami.Což již cca z 50% děláme.Pokud CK není schopna již při prodeji zájezdu garantovat časy odletů - tak my končíme !!!!!
Snídaně velmi dobré.Stravování ve Valencii bezproblémové.
UbytováníPoloha hotelu ,služby a vybavení pokoje výborné. Výhodou byla i blízká dostupnost supermarketu.
SlužbyOdpovídaly 4* .
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Miroslava K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si užili naprosto úžasně.Strávili jsme zde 4 dny a to celé.Přiletěli jsme rano o pul osme a po lehkem odpočinku jsme si udělali panoramatický okruh Valencii . To nam velice pomohlo potom v dalsich dnech. Vedeli jsme plus minus , jak se mestem orientovat. Pro nekoho to mohlo byt narocne,co se unavy týče,ale my jsme to díky krásnému počasi a prostředi zvladli dobře.
Posledni den jsme také plně vyuzili,jeli jsme na výlet s delegátkou ,poobědvali a jestě jsme stihli odpočinout na pláži. Odjiždělo se v 19h.
Nejvíce ze všeho však musím pochválit již zmíněnou paní delegátku Veroniku.Byla absolutně výborná. Věnovala se nám úžasně. Troufám si říct,že je přikladem pro všechny.
Dovolenou jsme si užili naprosto úžasně.Strávili jsme zde 4 dny a to celé.Přiletěli jsme rano o pul osme a po lehkem odpočinku jsme si udělali panoramatický okruh Valencii . To nam velice pomohlo potom v dalsich dnech. Vedeli jsme plus minus , jak se mestem orientovat. Pro nekoho to mohlo byt narocne,co se unavy týče,ale my jsme to díky krásnému počasi a prostředi zvladli dobře.
Posledni den jsme také plně vyuzili,jeli jsme na výlet s delegátkou ,poobědvali a jestě jsme stihli odpočinout na pláži. Odjiždělo se v 19h.
Nejvíce ze všeho však musím pochválit již zmíněnou paní delegátku Veroniku.Byla absolutně výborná. Věnovala se nám úžasně. Troufám si říct,že je přikladem pro všechny.
Na snídani byl výběr velký. Každý si určitě vybral svoje. A co se týká jídla celkově,tak výborné. Ochutnali jsme jejich tradični Paellu ,mořské plody ,těstoviny , ryby ,víno i pivo. Vše vynikající
UbytováníNa hotelu jsme travili dá se říci jen noc a snídani. Je to ale velký pěkný,čistý hotel. My jsme měli trochu smulu na postel ,ktera pripominala trampolinu.Kdyz se manzel otocil,tak jsem poskakovala taky. :) jini ten problém neměli.
SlužbySlužby hotelu jsme nějak výrazně nevyužívali. Personal však byl velice milý, usměvavý a ochotný se s vami dorozumět i přes jazykovou barieru.
Wifi byla zdarma a fungovala perfektně ve všech prostorách hotelu.
Trezor také zdarma
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...