Kateřina J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel má sice starší vybavení, ale vše bylo velmi čisté a upravené. Personál moc milý a ochotný. Hotel je to spíše na přespání, moc aktivit nenabízí, což nám vůbec nevadilo.
Hotel má sice starší vybavení, ale vše bylo velmi čisté a upravené. Personál moc milý a ochotný. Hotel je to spíše na přespání, moc aktivit nenabízí, což nám vůbec nevadilo.
V hotelu jsme měli jen snídani, která byla pestrá. Hodně indického jídla, ale klasická evropská kontinentální snídaně tam byla taky.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







