Pavol D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
So službami, s ubytovaním, prístupom personálu sme boli veľmi spokojní.
Chýbal nám len aspoň slovný kontakt s delegátkou, kontaktovali sme ju.
So službami, s ubytovaním, prístupom personálu sme boli veľmi spokojní.
Chýbal nám len aspoň slovný kontakt s delegátkou, kontaktovali sme ju.
Čistota bola všade, ticho sme si doslova užívali, žiadna hudba, ponúkali vodu s ľadom, nanuky na osvieženie.
Personál bol veľmi ústretový.
Široký sortiment, vedeli sme si vybrať. Sladkosti, ovocie stačilo, akurát v cene neboli zahrnuté nápoje.
UbytováníUbytovanie super, čistota, kvalita.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)







