Renáta Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (5)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 35 500 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)
Renáta Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (5)
Jana Kočvarová
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
hotel se nachází asi nejzajímavější části města, ale pro nás bylo Abú Dhabí trochu nudnější dovolená oproti Dubaji, protože máme rádi rušnější život a tady je to spíš na odpočinek a relax, všechny atraktivní místa skouknete za 2-3 dny, a potom už nic moc.
hotel se nachází asi nejzajímavější části města, ale pro nás bylo Abú Dhabí trochu nudnější dovolená oproti Dubaji, protože máme rádi rušnější život a tady je to spíš na odpočinek a relax, všechny atraktivní místa skouknete za 2-3 dny, a potom už nic moc.
pláž jenom přes silnici podchodem, výborný servis co se týče osušek a občerstvení na pláži, krásné fitko, wellnes jsme nevyužili, pláž dostatečně velká, lidi nejsou namačkaní jeden ne druhém, je tam hodně sprch, i sportovní vyžití
Stravaměli jsme jenom snídani, ale byla vynikající, personál lítal kolem nás a pořád nosil co jsme si řekli, bufet skvělý a dělali věci i na přání mimo toho co už bylo na stolech, velký výběr zdravé výživy a ovoce
Ubytováníhotel na skvělé úrovni, přistýlka kterou jsme si objednali byla plnohodnotná postel, takže velká spokojenost, pokoj dostatečně velký pro 3 osoby, plný minibar, skvělá klimatizace, která nehučela a nefoukala zbytečně tam kde nemá, na pokoji župany, pantofle do wellnes, fén, žehlička, velmi příjemná vůně po celém hotelu
Službyslužby v hotelu jsme moc nevyužívali, ale personám byl velice ochotný, taxík byl připravený ještě dřív než jsme vyšli z hotelu, batožinu a nákupy nám nosili až na pokoj
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Filtrovat recenze
Jana Kočvarová
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
hotel se nachází asi nejzajímavější části města, ale pro nás bylo Abú Dhabí trochu nudnější dovolená oproti Dubaji, protože máme rádi rušnější život a tady je to spíš na odpočinek a relax, všechny atraktivní místa skouknete za 2-3 dny, a potom už nic moc.
hotel se nachází asi nejzajímavější části města, ale pro nás bylo Abú Dhabí trochu nudnější dovolená oproti Dubaji, protože máme rádi rušnější život a tady je to spíš na odpočinek a relax, všechny atraktivní místa skouknete za 2-3 dny, a potom už nic moc.
pláž jenom přes silnici podchodem, výborný servis co se týče osušek a občerstvení na pláži, krásné fitko, wellnes jsme nevyužili, pláž dostatečně velká, lidi nejsou namačkaní jeden ne druhém, je tam hodně sprch, i sportovní vyžití
Stravaměli jsme jenom snídani, ale byla vynikající, personál lítal kolem nás a pořád nosil co jsme si řekli, bufet skvělý a dělali věci i na přání mimo toho co už bylo na stolech, velký výběr zdravé výživy a ovoce
Ubytováníhotel na skvělé úrovni, přistýlka kterou jsme si objednali byla plnohodnotná postel, takže velká spokojenost, pokoj dostatečně velký pro 3 osoby, plný minibar, skvělá klimatizace, která nehučela a nefoukala zbytečně tam kde nemá, na pokoji župany, pantofle do wellnes, fén, žehlička, velmi příjemná vůně po celém hotelu
Službyslužby v hotelu jsme moc nevyužívali, ale personám byl velice ochotný, taxík byl připravený ještě dřív než jsme vyšli z hotelu, batožinu a nákupy nám nosili až na pokoj
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Renáta Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (5)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...