Martina Venglářová
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
CK nám poskytla letenku, odvoz z letiště a velmi profesionálního a ochotného delegáta. Hotel byl pěkný, ale velmi daleko od moře i města. Žádný z výletů se pro české turisty nekonal. Využili jsme možnosti jet do Dubaje s ruskou skupinou, což obnášelo 7 hod cesty a 2 hod prohlídky města a cestu lodí, za vysokou částku.
CK nám poskytla letenku, odvoz z letiště a velmi profesionálního a ochotného delegáta. Hotel byl pěkný, ale velmi daleko od moře i města. Žádný z výletů se pro české turisty nekonal. Využili jsme možnosti jet do Dubaje s ruskou skupinou, což obnášelo 7 hod cesty a 2 hod prohlídky města a cestu lodí, za vysokou částku.
Pěkná, jen velmi daleko.
UbytováníHotel skvělý, velmi daleko od města i moře, denně jsme jezili taxi.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







