Judita S.
Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 24.2. - 28.2.2026 Hodnoceno: Březen 2026
Centara Mirage Beach Resort Hodnocení: 4/5 Spojené arabské emiráty, Dubai
Celkový dojem z dovolenky je perfektní. Hotel, jídlo, výlety, transfer - všechno nám vyšlo na jedničku.
Celkový dojem z dovolenky je perfektní. Hotel, jídlo, výlety, transfer - všechno nám vyšlo na jedničku.
Ubytování
Asi poprvé v životě, co musím říct že hotel, pokoje, bazény vypadali mnohém líp ve skutečnosti než na fotkách :) hotel čistý, krásný, velký, restaurace neuvěřitelné, bazény - to byl ráj pro dítě :)
Strava
Strava v hotelu byla naprosto fantastická. Výběr jídel byl opravdu široký a vše chutnalo skvěle. Restaurace jsou stylové, nádherně zařízené a vytvářejí velmi příjemnou atmosféru.
Personál byl úžasný – milý, ochotný a vždy připravený pomoci.
Celkově bylo vše perfektní, opravdu není co vytknout
Služby hotelu
Hotel je opravdu nádherný, vše působí velmi udržovaně a luxusně. Bazény jsou skvělé, čisté a některé z nich dokonce ohřívané, což je velké plus. Plavčíci byli vždy přítomní a pozorní, takže jsme se cítili bezpečně. Celé okolí hotelu je nádherně zelené, plné květin a pečlivě udržované zahrady dodávají celému místu kouzelnou atmosféru.
Pláž
Byli jsem jenom 1x, moře klidné, čisté, pod vodou ale žádné ryby, takže pro milovníky šnorchlování tady nic není
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







