Riu Dubai Hodnocení: 4/5
od 13 672 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 672 Kč za os.
od 11 743 Kč za os.
od 12 622 Kč za os.
od 11 523 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)
Milan S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkové shrnutí bych definoval slovy,za málo peněz hodně muziky!!!!!!
Celkové shrnutí bych definoval slovy,za málo peněz hodně muziky!!!!!!
Pláž cca 15min.hotel busem,pláž čistá,slunečníky zdarma aneb kdo dřív příjde ten dřív mele,
StravaSnídaně bohatě postačilla tomu kdo nemá roztáhlej žaludek.
UbytováníUbytování skromné leč dostačující,člověk přece netráví dovolenou na pokoji !!!!A na super místě,vřele doporučuji !!!!!
SlužbyDenně úklid na pokoji !!!!
Byla tato recenze užitečná? (2) (2)
Miroslava M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dovolena probehla v poradku az na nektere informace které byly nedostačující....jidlo dobře ubytovani tez čistota i hygiena na pokojich a v hotelu.Personal na hotelu velice prijemny...celkove spokojenost
dovolena probehla v poradku az na nektere informace které byly nedostačující....jidlo dobře ubytovani tez čistota i hygiena na pokojich a v hotelu.Personal na hotelu velice prijemny...celkove spokojenost
na hotelove plazi jsme nebyly ...uprednostily jsme Jumirah plaz...která je opravdu velmi krasna a s pristupem do more zadny problém....tez hygiena sprchy a obcerstveni v poradku
StravaSnidane by mela byt trochu obmenovana cely tyden byla ta sama nabídka.Jinak obedy byly velice chutne a nabídka pestrejsi.....
Ubytovánípokoj dle jejich stylu.Dobre
Službyslužby velmi dobře vcetne personalu
Byla tato recenze užitečná? (3) (3)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jedná se o starší hotel v dost rušné starší části Dubaje, tj. hluk ze silnice a to i v noci a hlavně strašně časté
používání klaksonů - houkaček v autech :-(
Jedná se o starší hotel v dost rušné starší části Dubaje, tj. hluk ze silnice a to i v noci a hlavně strašně časté
používání klaksonů - houkaček v autech :-(
Doprava na pláž ráno v 9:00 super, ale jelikož jsme někdy ráno měli již naplánovaný program,
nedalo se využít :-( nám by např. event. vyhovovala i možnost odpolední dopravy na pláž.
Pláž jedna placená = byla lepší a druhá veřejná, ale i ta byla dobrá, jen horší vstup do vody.
Voda celkově čistá, pouze jednou pár medúz, teplota také optimální.
Strava ta nějak průměr - nejsme úplně nároční.
Snídaně denně stejné, ne moc pestré.
Obědy nám personál přinášel na pokoj, jídla vždy opravdu hodně, vždy vč.ovoce a zeleniny, ale vždy stále téměř
to sam=é je s malou obměnou, tj. rýže, kuřecí maso s pikant.omáčkou + ještě vždy jeden druh masa ...ne vždy jsme identifikovali o jaké maso se jedná ?!
Pouze poslední den změna - obalená ryba - ta byla moc dobrá !
Pokoj oproti očekávání docela prostorný ložnice včetně malého předpokoje se sedací soupravou, v obou místnostech velká televize. Vše se starším nábytkem, ale čisté, event. vyměnit koberce a to i na chodbách hotelu !
Koupelna s WS (1 místnost), katastrofální hlavně vana !!Vše staré včetně obkladaček, koupelna si opravdu žádá
o rekonstrukci !!Cestujeme poměrně často, toto byla snad nejhorší koupelna doposud !
Personál hotelu milý, vstřícný, pánové se snažili, i když občas něco slíbili a potom nesplnili...
možná zapomněli, nechtěli jsme to urgovat, šlo o drobnosti.... možná byl i trochu problém ve vzájemné komunikaci v angličtině.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Každou noc obrovský hluk z nočního klubu, navíc velký hluk z ulice. Velmi nepříjemný a neochotný personál, snídaně velmi chudé.
Každou noc obrovský hluk z nočního klubu, navíc velký hluk z ulice. Velmi nepříjemný a neochotný personál, snídaně velmi chudé.
Pláž perfektní, překrásná..
StravaSnídaně velmi chudé.
UbytováníPokoj dostačující, avšak zařízení koupelny velmi ošuntělé.
SlužbySlužby hotelu zdaleka nebyly v deklarovaném rozsahu.
Byla tato recenze užitečná? (2) (2)
Alena S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Sem už rozhodně ne,netekla teplá voda, tlak vody nebyl skoro žádný.Hotel leží v části kde bydlí především cizinci ,kteří sem přijeli za prací,na jednu ženu zde připadá tak 150 chlapů, takže nic příjemného.V porovnání z 3 hvězdičkovým hotelem Citymax Al Barscha, bych tomuto hotelu dal tak max. 2 hvězdy.
Sem už rozhodně ne,netekla teplá voda, tlak vody nebyl skoro žádný.Hotel leží v části kde bydlí především cizinci ,kteří sem přijeli za prací,na jednu ženu zde připadá tak 150 chlapů, takže nic příjemného.V porovnání z 3 hvězdičkovým hotelem Citymax Al Barscha, bych tomuto hotelu dal tak max. 2 hvězdy.
Hezká, čistá
StravaUcházející
UbytováníNic moc
SlužbyŠpatné
Byla tato recenze užitečná? (1) (2)
Milan S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkové shrnutí bych definoval slovy,za málo peněz hodně muziky!!!!!!
Celkové shrnutí bych definoval slovy,za málo peněz hodně muziky!!!!!!
Pláž cca 15min.hotel busem,pláž čistá,slunečníky zdarma aneb kdo dřív příjde ten dřív mele,
StravaSnídaně bohatě postačilla tomu kdo nemá roztáhlej žaludek.
UbytováníUbytování skromné leč dostačující,člověk přece netráví dovolenou na pokoji !!!!A na super místě,vřele doporučuji !!!!!
SlužbyDenně úklid na pokoji !!!!
Byla tato recenze užitečná? (2) (2)
Miroslava M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dovolena probehla v poradku az na nektere informace které byly nedostačující....jidlo dobře ubytovani tez čistota i hygiena na pokojich a v hotelu.Personal na hotelu velice prijemny...celkove spokojenost
dovolena probehla v poradku az na nektere informace které byly nedostačující....jidlo dobře ubytovani tez čistota i hygiena na pokojich a v hotelu.Personal na hotelu velice prijemny...celkove spokojenost
na hotelove plazi jsme nebyly ...uprednostily jsme Jumirah plaz...která je opravdu velmi krasna a s pristupem do more zadny problém....tez hygiena sprchy a obcerstveni v poradku
StravaSnidane by mela byt trochu obmenovana cely tyden byla ta sama nabídka.Jinak obedy byly velice chutne a nabídka pestrejsi.....
Ubytovánípokoj dle jejich stylu.Dobre
Službyslužby velmi dobře vcetne personalu
Byla tato recenze užitečná? (3) (3)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...