Petr F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkove velke zklamaní, poloha hotelu dobrá."
Celkove velke zklamaní, poloha hotelu dobrá."
Zrušeny blízké pláže, na pláž celkem daleko, vetšina taxikářů vás ještě trochu povozí, aby to stálo za to a přitom dost hlasitě telefonují.
StravaSnidaně slabší, omezený výběr.
UbytováníProstorný apartmán,lůžka čistá,ale jinak ušmudlané. Koupelna vypadala,jako kdyby vyměnili jen ručníky a doplnili mýdlo,šampon a pod.,ale zaschlé čůrky va umyvadle,vaně a dveřích. V umyvadle které jen velmi pomalu odtékalo byl rantl plísně. Pod umyvadlem nefunkční váha s vrstvou prachu. Balkón nybyl uklizen asi několik měsíců s vrstvou písku,prachu a holubých výkalů. Za celý týden pokoj uklizen jen druhy den a potomm 5.den po příplatku pokojskému vytřen a vyměnené ručniky. Každy dem vysela na dveřích ceduje s prosbou o úklid. Kavu, čaj, vodu nedoplnili vůbec.
SlužbyV recepci příjemný personál
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







