Riu Dubai Hodnocení: 4/5
od 13 672 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 672 Kč za os.
od 11 743 Kč za os.
od 12 671 Kč za os.
od 11 523 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)
Věra Korbelářová
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená v Dubaji předčila naše očekávání. Je to velmi čisté město, nikde žádná špíná, i když je to vlastně staveniště, nikde žádné výtvory sprejerů, žádní bezdomovci ani otravující prodavači. Místní doprava - metro (zakoupily jsme si stříbrnou kartu), autobusy i tramvaje je spolehlivá. Líbily se nám "holčičí vagóny". Všechny zajímavosti jsme zvládly navštívit místní dopravou, jenom někde jsme popojely taxi, které je všude a levné. Podívaly jsme si i do Deiry, jezdily "abrou". Cítily jsme se ve všech čtvrtích bezpečně.
Dovolená v Dubaji předčila naše očekávání. Je to velmi čisté město, nikde žádná špíná, i když je to vlastně staveniště, nikde žádné výtvory sprejerů, žádní bezdomovci ani otravující prodavači. Místní doprava - metro (zakoupily jsme si stříbrnou kartu), autobusy i tramvaje je spolehlivá. Líbily se nám "holčičí vagóny". Všechny zajímavosti jsme zvládly navštívit místní dopravou, jenom někde jsme popojely taxi, které je všude a levné. Podívaly jsme si i do Deiry, jezdily "abrou". Cítily jsme se ve všech čtvrtích bezpečně.
Protože jsme neustále někde cestovaly, tak jsme se na pláž dostaly pouze 3x. Použily jsme mikrobus, který odjížděl od hotelu v 8.45 hod. Pláž byla čistá, i když veřejná. Jenom tu chybělo nějaké občerstvení, voda, káva apod. Lidí tu bylo málo, přístup do vody dobrý, jemný písek.
StravaMěly jsme s dcerou zaplacenou jenom snídaní, výběr byl bohatý, ovoce, zelenina,jogurty, palačinky, smažené malé bramboráčky, pečené brambory, vejce na tvrdo i volská oka na přání, každý den jiné masné pochoutky, gulášky, pečená masíčka,různé druhy chleba, sladké rohlíky, mufiny,káva i čaj. Vše naprosto čerstvé a velmi chutné. Jídlo se neustále doplňovalo, stoly po každém klientovi uklízeli.
UbytováníUbytování bylo velmi dobré, spolupráce s recepcí výborná, byli velmi ochotní.
SlužbyV recepci byli velmi ochotní, nebyl zde ani problém s výměnou peněz. Pokoj byl čistý, ručníky se měnili, vše dobře a bez problémů fungovalo. Bazén na střeše byl skvělý, voda čistá, bylo tu i jacuzzi.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Wioletta R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla nádherná.
Dovolená byla nádherná.
Pláž čistá a pěkná ale drahé poplatky za slunečníky a lehátka. Chtělo by to zlevnit.
StravaJídlo bylo chutné.
UbytováníUbytování super.
SlužbyHotelové služby perfektní.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Miroslav B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dubaj splnila naše očekávání
Dubaj splnila naše očekávání
Super
StravaSnídaně stále stejné, večeře pouze výběr smažené ryby a kuřecích křídel na různý způsob
UbytováníOK
SlužbyOK
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Miroslav V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel nedaleko obchodního centra a stanice metra. Spokojenost.
Hotel nedaleko obchodního centra a stanice metra. Spokojenost.
Nevyužili jsme možnost odvozu a přívozu na pláž.
StravaBez připomínek.
UbytováníSplnilo očekávání. Výborný bazén na střeše hotelu včetně výřivky.
SlužbyČistota, příjemný a ochotný personál.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Wioletta R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla nádherná.
Dovolená byla nádherná.
Pláž čistá a pěkná ale drahé poplatky za slunečníky a lehátka. Chtělo by to zlevnit.
StravaJídlo bylo chutné.
UbytováníUbytování super.
SlužbyHotelové služby perfektní.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Věra Korbelářová
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená v Dubaji předčila naše očekávání. Je to velmi čisté město, nikde žádná špíná, i když je to vlastně staveniště, nikde žádné výtvory sprejerů, žádní bezdomovci ani otravující prodavači. Místní doprava - metro (zakoupily jsme si stříbrnou kartu), autobusy i tramvaje je spolehlivá. Líbily se nám "holčičí vagóny". Všechny zajímavosti jsme zvládly navštívit místní dopravou, jenom někde jsme popojely taxi, které je všude a levné. Podívaly jsme si i do Deiry, jezdily "abrou". Cítily jsme se ve všech čtvrtích bezpečně.
Dovolená v Dubaji předčila naše očekávání. Je to velmi čisté město, nikde žádná špíná, i když je to vlastně staveniště, nikde žádné výtvory sprejerů, žádní bezdomovci ani otravující prodavači. Místní doprava - metro (zakoupily jsme si stříbrnou kartu), autobusy i tramvaje je spolehlivá. Líbily se nám "holčičí vagóny". Všechny zajímavosti jsme zvládly navštívit místní dopravou, jenom někde jsme popojely taxi, které je všude a levné. Podívaly jsme si i do Deiry, jezdily "abrou". Cítily jsme se ve všech čtvrtích bezpečně.
Protože jsme neustále někde cestovaly, tak jsme se na pláž dostaly pouze 3x. Použily jsme mikrobus, který odjížděl od hotelu v 8.45 hod. Pláž byla čistá, i když veřejná. Jenom tu chybělo nějaké občerstvení, voda, káva apod. Lidí tu bylo málo, přístup do vody dobrý, jemný písek.
StravaMěly jsme s dcerou zaplacenou jenom snídaní, výběr byl bohatý, ovoce, zelenina,jogurty, palačinky, smažené malé bramboráčky, pečené brambory, vejce na tvrdo i volská oka na přání, každý den jiné masné pochoutky, gulášky, pečená masíčka,různé druhy chleba, sladké rohlíky, mufiny,káva i čaj. Vše naprosto čerstvé a velmi chutné. Jídlo se neustále doplňovalo, stoly po každém klientovi uklízeli.
UbytováníUbytování bylo velmi dobré, spolupráce s recepcí výborná, byli velmi ochotní.
SlužbyV recepci byli velmi ochotní, nebyl zde ani problém s výměnou peněz. Pokoj byl čistý, ručníky se měnili, vše dobře a bez problémů fungovalo. Bazén na střeše byl skvělý, voda čistá, bylo tu i jacuzzi.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...