Lucie K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Krásný, čistý hotel, který nabízí fantastické jídlo všech chutí a druhů. Nikdy jsme nejedli tak výborné pečivo a hlavně máslo. Určitě doporučuji.
Krásný, čistý hotel, který nabízí fantastické jídlo všech chutí a druhů. Nikdy jsme nejedli tak výborné pečivo a hlavně máslo. Určitě doporučuji.
Čistá, velká. Písek zde nepálí ani v 40 stupních. Záliv ale nemá pod 35 stupňů... Voda byla doslova horká - úplně pálila, až jsme se divili, ale průzračná a hlavně takové hustoty, že se člověk na vodu jen položí. Prostě super
StravaAbsolutně super. Jídlo, pití... To se musí zažít... Doporučuji každému ????
UbytováníKrásný velký čistý pokoj. Výborné postele s povlečení, ani se nám nechtělo vstávat.
SlužbyNa vysoké úrovni
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







