Daniel B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejhorší delegáti za celých 10let mého cestování, nikdy jsem asi neviděl nikoho tak znuděného ze své práce jako tady.. žádné informace o dovolené, výlety, ceny.. absolutně nic.. paní stěží sotva pozdravila a spíš to vypadalo, že jsme jen na obtiž a musela jen kvůli nám na letiště.. v obálce od delagátky dostanete jen jeden papír A4 kde je číslo na nějakýho bosse z CK, se kterým ve výsledku ani nekomunikujete.. a tím končí veškeré info.. potom vám sami naplánují schůzku v hotelu v čase aby jste přišli o celé odpoledne na dovolené, tím pádem o celý den.. v dnešní době tyhle informace vytisknout na papír a nebo zaslat na email je asi stále problém.. pak vás delegát přidá do WhatsApp skupiny, kde s vámi komunikuje pokaždé jiný delegát.. takže pokaždé musíte řešit vše od začátku protože neví o co jde.. totální amatérismus.. CK...... už nikdy! Cena zájezdu výborná a služby hotelu v naprostém pořádku, profesionální přístup ke všemu.
PS: odvoz na letiště taky výborný, co nejrychleji nás vykopnout na letišti a než řidič vyndá kufry, tak už delegátka nastupuje do auta bez jakéhokoli rozloučení, předání informací nebo vysvětlení kam na letišti jít apod.. než jsme kufry vzali do ruky, auto mizelo v mlze od spálených pneumatik
Nejhorší delegáti za celých 10let mého cestování, nikdy jsem asi neviděl nikoho tak znuděného ze své práce jako tady.. žádné informace o dovolené, výlety, ceny.. absolutně nic.. paní stěží sotva pozdravila a spíš to vypadalo, že jsme jen na obtiž a musela jen kvůli nám na letiště.. v obálce od delagátky dostanete jen jeden papír A4 kde je číslo na nějakýho bosse z CK, se kterým ve výsledku ani nekomunikujete.. a tím končí veškeré info.. potom vám sami naplánují schůzku v hotelu v čase aby jste přišli o celé odpoledne na dovolené, tím pádem o celý den.. v dnešní době tyhle informace vytisknout na papír a nebo zaslat na email je asi stále problém.. pak vás delegát přidá do WhatsApp skupiny, kde s vámi komunikuje pokaždé jiný delegát.. takže pokaždé musíte řešit vše od začátku protože neví o co jde.. totální amatérismus.. CK...... už nikdy! Cena zájezdu výborná a služby hotelu v naprostém pořádku, profesionální přístup ke všemu.
PS: odvoz na letiště taky výborný, co nejrychleji nás vykopnout na letišti a než řidič vyndá kufry, tak už delegátka nastupuje do auta bez jakéhokoli rozloučení, předání informací nebo vysvětlení kam na letišti jít apod.. než jsme kufry vzali do ruky, auto mizelo v mlze od spálených pneumatik
Top
StravaTop
UbytováníTop
SlužbyTop
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







