Petr K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2025
V celku ušla.
V celku ušla.
Na pláži jsme nebyli - chladno.
StravaZpůsob stravování byl nečitelný. Ještě při cestě na jídlo jsme nevěděli, zda budeme jíst v našem hotelu Ibis Styles nebo v sousedním hotelu Mercury. Jednou se dokonce stalo, že se nevařilo nikde a nebylo možné se někde najíst. Kvalita jídla nic moc.
UbytováníOproti loňskému roku byl pokoj ve velice špatném stavu, chyběly noční stolky, sprchový kout netěsnil (po sprchování voda v polovině pokoje a na WC), nedodávány ručníky - pouze osušky a pod.
SlužbyPersonál hotelu byl příjemný a velice vstřícný.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







