Aneta T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 22 476 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 14 hodnocení)
Aneta T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel už je starý, potřeboval by rekonstrukci, hlavně pokoje.
Hotel už je starý, potřeboval by rekonstrukci, hlavně pokoje.
Byla tato recenze užitečná? (2) (4)
Filtrovat recenze
Alena L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V Dubaji jsem nikdy předtím nebyla, proto jsem raději zvolila služby cestovní kanceláře místo obvyklého přímého nákupu letenek a objednání hotelu přes Booking, což byla chyba a zbytečný náklad. "Služby" cestovní kanceláře se omezily na vyzvednutí z letiště a zajištění taxi na letiště při odjezdu, dále pár tipů na zajímavá místa. Očekávala jsem v režii cestovky alespoň základní okružní jízdu po městě s komentářem. V podstatě jsme zaplatili jako dvojice po zpětné kalkulaci o cca 10.000 Kč víc, než kdybychom jeli sami, přitom jsme celou dobu byli odkázáni na individuální poznávání Dubaje. Samotné město mě nijak nenadchlo, ale to může být tím, že mohu srovnávat např. s Hong Kongem a Šanghají, které mají kromě mrakodrapů i své autentické kouzlo.
V Dubaji jsem nikdy předtím nebyla, proto jsem raději zvolila služby cestovní kanceláře místo obvyklého přímého nákupu letenek a objednání hotelu přes Booking, což byla chyba a zbytečný náklad. "Služby" cestovní kanceláře se omezily na vyzvednutí z letiště a zajištění taxi na letiště při odjezdu, dále pár tipů na zajímavá místa. Očekávala jsem v režii cestovky alespoň základní okružní jízdu po městě s komentářem. V podstatě jsme zaplatili jako dvojice po zpětné kalkulaci o cca 10.000 Kč víc, než kdybychom jeli sami, přitom jsme celou dobu byli odkázáni na individuální poznávání Dubaje. Samotné město mě nijak nenadchlo, ale to může být tím, že mohu srovnávat např. s Hong Kongem a Šanghají, které mají kromě mrakodrapů i své autentické kouzlo.
Hotel poskytuje bezplatný shuttle bus na pláž, která je asi 15 minut daleko, čistá a pěkná.
StravaV Marco Polo je několik restaurací, především vynikající čínská a skvělý anglický pub, kde čepovali pivo a bylo možno i dobré víno, byť obé děsně předražené, ale zkrátka alespoň bylo k dispozici.
UbytováníHotel Marco Polo byl vcelku komfortní a velmi příjemný, především díky profesionálnímu personálu (hlavně z Ukrajiny). Pokoj na hotel velký a dobře vybavený. Hotel má jedinou vadu, a sice je umístěn ve špatné čtvrti. Kolem jen ušmudlané arabské ulice a všude daleko, kromě na letiště, takže celý den hřímají nad hotelem letadla. Prakticky pořád jsme se přepravovali taxíky, naštěstí jsou docela cenově dostupné.
SlužbySlužby hotelu jsou velmi dobré, personál ochotný a přívětivý.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Aneta T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel už je starý, potřeboval by rekonstrukci, hlavně pokoje.
Hotel už je starý, potřeboval by rekonstrukci, hlavně pokoje.
Byla tato recenze užitečná? (2) (4)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel byl pěkný, vše čisté. Bohužel byl situovaný v centru a každou noc nám pod okny hrála muzika z nočního klubu.
Hotel byl pěkný, vše čisté. Bohužel byl situovaný v centru a každou noc nám pod okny hrála muzika z nočního klubu.
Snídaně odpovídala cenové relaci.
UbytováníUbytování bylo pěkné a čisté akorát 2x se nám stálo, že nám neuklidili pokoj a za dveřmi nechali papír, že jsme servis odmítli - což nebyla pravda :)
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...