Jiří K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
Dubai je nádherná doporučuji každému
Dubai je nádherná doporučuji každému
Cca 15 minut od hotelu pěšky a super. Konec září bylo moře teplejší než vzduch a to tam bylo 38° vzduch
StravaSkvělý. Máme rádi fitness stravu a tady byla super
UbytováníHotel všechno v pořádku. Není co vytknout. A navíc 2 x WC na pokoji super
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







