Jana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2025
Upravováno v souladu s Pravidla
Dovolenka bola skvela, vsetko tak ako malo byt, az na to, ze sa nam za celu dobu neozval delegat z CK, mali sme zaujem o 2 fakultativne vylety, a nevieme po anglicky, cakali sme ho kazdy den. Nikto sa neozval .
Dovolenka bola skvela, vsetko tak ako malo byt, az na to, ze sa nam za celu dobu neozval delegat z CK, mali sme zaujem o 2 fakultativne vylety, a nevieme po anglicky, cakali sme ho kazdy den. Nikto sa neozval .
Plaz cista , aj voda, menej ludi, super
StravaRozmanita strava, vyborne ponuky aj na ranajky aj vecere
UbytováníUbytovanie bolo skvele
SlužbyHotel starsi, ale krasny a v centre mesta, minutu od metra. Super
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







