Arabian Park Edge By Rotana Hodnocení: 3/5
od 10 213 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 10 213 Kč za os.
od 14 423 Kč za os.
od 11 865 Kč za os.
od 11 808 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 8 hodnocení)
Miroslava Tomanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si velice užili. Protože už jsme v minulosti v hotelu bydleli, nebyli jsme překvapeni, že se jedná o hotel, který by rozhodně zasluhoval rekonstrukci. Ale poloha v centru Dubaje, úroveň služeb, čistota na pokojích, ochota personálu, kvalita stravy a všechno ostatní převážilo, takže celkový dojem je pozitivní.
Dovolenou jsme si velice užili. Protože už jsme v minulosti v hotelu bydleli, nebyli jsme překvapeni, že se jedná o hotel, který by rozhodně zasluhoval rekonstrukci. Ale poloha v centru Dubaje, úroveň služeb, čistota na pokojích, ochota personálu, kvalita stravy a všechno ostatní převážilo, takže celkový dojem je pozitivní.
Protože se jedná o hotel v centru města, na pláž nás pravidelně odvážel hotelový mikrobus. Vstupní na pláž v Manzar parku 5,- dirhamů. Pláž fantastická, málo lidí, čisto, sprchy s teplou vodou, převlékárny, WC čisté, bufet na pláži celodenně otevřený, ceny celkem nízké.
StravaSe stravou jsme byli spokojeni. V restauraci bylo čisto, jídlo dobré, organizace dobrá. Služby odpovídaly našim představám.
UbytováníStarý hotel, staré vybavení, ale čistota a služby personálu byly na velice dobré úrovni.
SlužbyCelkový dojem z hotelu je pozitivní, i když se jedná o starý hotel, který by rozhodně potřeboval zrekonstruovat. I tak - dojem je pozitivní.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Miroslava Tomanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si velice užili. Protože už jsme v minulosti v hotelu bydleli, nebyli jsme překvapeni, že se jedná o hotel, který by rozhodně zasluhoval rekonstrukci. Ale poloha v centru Dubaje, úroveň služeb, čistota na pokojích, ochota personálu, kvalita stravy a všechno ostatní převážilo, takže celkový dojem je pozitivní.
Dovolenou jsme si velice užili. Protože už jsme v minulosti v hotelu bydleli, nebyli jsme překvapeni, že se jedná o hotel, který by rozhodně zasluhoval rekonstrukci. Ale poloha v centru Dubaje, úroveň služeb, čistota na pokojích, ochota personálu, kvalita stravy a všechno ostatní převážilo, takže celkový dojem je pozitivní.
Protože se jedná o hotel v centru města, na pláž nás pravidelně odvážel hotelový mikrobus. Vstupní na pláž v Manzar parku 5,- dirhamů. Pláž fantastická, málo lidí, čisto, sprchy s teplou vodou, převlékárny, WC čisté, bufet na pláži celodenně otevřený, ceny celkem nízké.
StravaSe stravou jsme byli spokojeni. V restauraci bylo čisto, jídlo dobré, organizace dobrá. Služby odpovídaly našim představám.
UbytováníStarý hotel, staré vybavení, ale čistota a služby personálu byly na velice dobré úrovni.
SlužbyCelkový dojem z hotelu je pozitivní, i když se jedná o starý hotel, který by rozhodně potřeboval zrekonstruovat. I tak - dojem je pozitivní.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Milan Prchal
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
pláže jsou úžasné, pohodlně dostupné taxikem
StravaHrůza, k snídani pořád dokola to samé, chybí základní věc jako je máslo, k dispozici denně bílý toustový chléb, džem, párek a vařené fazole....... 2x bylo vajíčko na tvrdo a jednou omelety dělané z jednoho vajíčka :-)
UbytováníPrůměrné, pokoje pravidelně uklízené, netekla nám teplá voda ale to ani v loňském roce :-)
Službynevyužívali jsme, bazén je ale malinký, posilovna také, k disp.masáže ale nemáme odzkoušené
Byla tato recenze užitečná? (8) (2)
Hana Jarošová
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Al Mamzar Park - poplatek 5 Dhm, velmi krásný park, po pátku znečištěn po nájezdech pracujících
moře čisté, teplota v prosinci 27 st, hodně palem, dohled plavčíka
Jumeira Beach Park - poplatek 5 Dhm, čistá voda, větší vlnky, pláž je odkrytá, více lidí, méně palem, dohled plavčíka
něco hrozného - rusky mluvící občané zanechávají na stole nepořádek (ubrusy hodně špinavé, obsluha stoly neočistí, talíře neodklízí). Hrnky na snídani s rozbitými okraji, není dostatečný počet, kávu či čaj si přpravujete sami nasypáním do hrnku, když vystojíte fronutu u kuchyně na hrnek, zalijete horkou vodou a zalijete kondenzovaným mlékem v plechovce. Talíře omlácené, dokonce s "nádory" uprostřed talíře, mokré, neutřené. K snídani musli s mlékem, na kousky párky (nedoplňují se), fazolová omáčka ev. vejce natvrdo, volské oko - ("kydnuté v termosu bez ladu a skladu). Velmi špinavá jídelna, kapacitně nedostačuje, obsluha neochotná, nestačí si svou práci.
Ubytovánípokoj odpovídající dvěma hvězdám - rozbitá stojací lampa, výborná postel, rozbitá úchytka okenní, denně diskotéka v prvním patře od 22,00 do 3,00 - velký hluk v celém domě
koupelna - oprýskané umývadlo, velmi stará vana, závěs u vany s plísní (odklidily jsme jej do rohu), čisté WC, čisté ručníky a osušky, čistá podlaha, čisté odpadové koše, fungující vysoušeč vlasů
zámek dveří na kartu funguje 100 %
shuttle bus na pláž funguje dobře
úklid výborný, až na to, že luxování je jen 1x za pobyt.
odvoz na letiště bez problémů
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Tomáš Stehlík
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Daleko, omezený transfér pouze na obědnávku
StravaJídlo dobré, každý den stejné absence nápojů a ovoce
UbytováníHorší ubytování jsem zažil akorát na vojně
SlužbySnaha se cení
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.