Riu Dubai Hodnocení: 4/5
od 13 449 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 449 Kč za os.
od 11 745 Kč za os.
od 12 673 Kč za os.
od 13 919 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově dovolená v Dubaji byla velmi krásná, nelíbilo se mi, že po celou dobu jsme neviděli Vaší pracovnici i když nám ve Vaší kanceláři řekli, že s námi bude mít první den schůzku. Naštěstí že mezi námi byli Ti co mluví anglicky a na hotelu vše vstřícně vysvětlili ohledně programu.
Dále jsme měli zaplacenou polopenzi na 4dny a platili jsme ještě snídani první den i to nás taky překvapilo.
V hotelu od nás vybrali jako vratnou zálohu 700 dirham a na konci od nás vybrali ještě cca 400 dirham s tím, že nám 700 dirham pošlou na účet tak doufám že se tak stane.
Jinak celá dovolená byla velmi krásná a děkujeme.
Celkově dovolená v Dubaji byla velmi krásná, nelíbilo se mi, že po celou dobu jsme neviděli Vaší pracovnici i když nám ve Vaší kanceláři řekli, že s námi bude mít první den schůzku. Naštěstí že mezi námi byli Ti co mluví anglicky a na hotelu vše vstřícně vysvětlili ohledně programu.
Dále jsme měli zaplacenou polopenzi na 4dny a platili jsme ještě snídani první den i to nás taky překvapilo.
V hotelu od nás vybrali jako vratnou zálohu 700 dirham a na konci od nás vybrali ještě cca 400 dirham s tím, že nám 700 dirham pošlou na účet tak doufám že se tak stane.
Jinak celá dovolená byla velmi krásná a děkujeme.
Pláž byla hezká v době ramadanu, potom byla přemnožena černochy muže v oblečení z čehož šel až strach tak jsme tam raději poslední dva dny nešly ..místní policie je vyhazovala, ale sami jsme nevěděli co se děje zda je t běžné nebo náhodné.
StravaStrava byla vynikající maximální spokojenost !
UbytováníSpokojenost
SlužbySpokojenost
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Karel P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Obrovský komplex hotelů a apartmánů. . Hotel Ramada nabizi dobre sluzby, ochotny personal a ma dobre snidane.. na plaz je to asi 300m na tuto lokalitu vyborna dostupnost vzhledem k ceně. . Bazen hotelu je take pekny, ale kvuli zastavenosti na nej od 12.45h nesviti jiz slunce.. ale na konci listopadu teplita vody v bazenu 30st. Celsia.
Obrovský komplex hotelů a apartmánů. . Hotel Ramada nabizi dobre sluzby, ochotny personal a ma dobre snidane.. na plaz je to asi 300m na tuto lokalitu vyborna dostupnost vzhledem k ceně. . Bazen hotelu je take pekny, ale kvuli zastavenosti na nej od 12.45h nesviti jiz slunce.. ale na konci listopadu teplita vody v bazenu 30st. Celsia.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově dovolená v Dubaji byla velmi krásná, nelíbilo se mi, že po celou dobu jsme neviděli Vaší pracovnici i když nám ve Vaší kanceláři řekli, že s námi bude mít první den schůzku. Naštěstí že mezi námi byli Ti co mluví anglicky a na hotelu vše vstřícně vysvětlili ohledně programu.
Dále jsme měli zaplacenou polopenzi na 4dny a platili jsme ještě snídani první den i to nás taky překvapilo.
V hotelu od nás vybrali jako vratnou zálohu 700 dirham a na konci od nás vybrali ještě cca 400 dirham s tím, že nám 700 dirham pošlou na účet tak doufám že se tak stane.
Jinak celá dovolená byla velmi krásná a děkujeme.
Celkově dovolená v Dubaji byla velmi krásná, nelíbilo se mi, že po celou dobu jsme neviděli Vaší pracovnici i když nám ve Vaší kanceláři řekli, že s námi bude mít první den schůzku. Naštěstí že mezi námi byli Ti co mluví anglicky a na hotelu vše vstřícně vysvětlili ohledně programu.
Dále jsme měli zaplacenou polopenzi na 4dny a platili jsme ještě snídani první den i to nás taky překvapilo.
V hotelu od nás vybrali jako vratnou zálohu 700 dirham a na konci od nás vybrali ještě cca 400 dirham s tím, že nám 700 dirham pošlou na účet tak doufám že se tak stane.
Jinak celá dovolená byla velmi krásná a děkujeme.
Pláž byla hezká v době ramadanu, potom byla přemnožena černochy muže v oblečení z čehož šel až strach tak jsme tam raději poslední dva dny nešly ..místní policie je vyhazovala, ale sami jsme nevěděli co se děje zda je t běžné nebo náhodné.
StravaStrava byla vynikající maximální spokojenost !
UbytováníSpokojenost
SlužbySpokojenost
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Karel P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Obrovský komplex hotelů a apartmánů. . Hotel Ramada nabizi dobre sluzby, ochotny personal a ma dobre snidane.. na plaz je to asi 300m na tuto lokalitu vyborna dostupnost vzhledem k ceně. . Bazen hotelu je take pekny, ale kvuli zastavenosti na nej od 12.45h nesviti jiz slunce.. ale na konci listopadu teplita vody v bazenu 30st. Celsia.
Obrovský komplex hotelů a apartmánů. . Hotel Ramada nabizi dobre sluzby, ochotny personal a ma dobre snidane.. na plaz je to asi 300m na tuto lokalitu vyborna dostupnost vzhledem k ceně. . Bazen hotelu je take pekny, ale kvuli zastavenosti na nej od 12.45h nesviti jiz slunce.. ale na konci listopadu teplita vody v bazenu 30st. Celsia.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...