Arabian Park Edge By Rotana Hodnocení: 3/5
od 10 213 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 10 213 Kč za os.
od 14 423 Kč za os.
od 11 865 Kč za os.
od 11 808 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 36 hodnocení)
Barbora Pulkertová
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Martina Zabavíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla jsem ubytována v pokoji, který měl jedno okno do tzv. světlíku, i přes den bylo nutno svítit. Výhled byl do protějšího okna a metr pod oknem několik klimatizačních zařízení, která byla pernamentně v provozu, a to i v noci. Při příjezdu ve večerních hodinách mně bylo oznámeno, že musím ihned uhradit poplatek 20 USD, jinak mně nebude navrácen pas. V dispozicích bylo uvedeno, že se poplatek platí při odjezdu. Protože jsem neměla USD, ale EURA, nabídli mi výměnu samozřejmě bez dokladu a za nevýhodný kurs. Při platbě zájezdu jsem si připlatila za polopenzi, místo snídaně a večeře jsem obdržela snídani a oběd, což mně nevyhovovalo, musela jsem se vracet po poledni z pláže, oběd se vydával jen do patnácté hodiny. Zájezd jsem si vybrala za peníze, které jsem obdržela ke svým padesátým narozeninám, bohužel na něj nebudu vzpomínat tak, jak jsem si představovala.
Byla jsem ubytována v pokoji, který měl jedno okno do tzv. světlíku, i přes den bylo nutno svítit. Výhled byl do protějšího okna a metr pod oknem několik klimatizačních zařízení, která byla pernamentně v provozu, a to i v noci. Při příjezdu ve večerních hodinách mně bylo oznámeno, že musím ihned uhradit poplatek 20 USD, jinak mně nebude navrácen pas. V dispozicích bylo uvedeno, že se poplatek platí při odjezdu. Protože jsem neměla USD, ale EURA, nabídli mi výměnu samozřejmě bez dokladu a za nevýhodný kurs. Při platbě zájezdu jsem si připlatila za polopenzi, místo snídaně a večeře jsem obdržela snídani a oběd, což mně nevyhovovalo, musela jsem se vracet po poledni z pláže, oběd se vydával jen do patnácté hodiny. Zájezd jsem si vybrala za peníze, které jsem obdržela ke svým padesátým narozeninám, bohužel na něj nebudu vzpomínat tak, jak jsem si představovala.
Využívaly jsme s kamarádkou svoz z hotelu na placenou pláž. Byla levná - pět dirhamů na celý den a opravdu nádherná a čistá. Zdarma převlékárny a sprchy, velmi čisté prostředí, a to i WC.
Bohužel byl svoz do hotelu již po třech hodinách. Zpět jsme tedy jezdily taxíky, abychom stihly využít zaplacený oběd.
Strava byla zcela přizpůsobena dalším hostům ze zemí bývalého Sovětského svazu. K snídani obvykle bramborová kaše a řízky, těstoviny, fazole s rajčaty, velmi sladká ovesná kaše. Jeden druh toustového chleba, džem, máslo. Za celý pobyt byly jednou vajíčka a jednou párky. Káva a čaj v pořádku. Uváděli jste, že se bude jednat o kontinentální snídaně, což nevím, zda odpovídá při nabídce jediného druhu pečiva, a to toustového chleba. Personál úslužný a milý, to bylo snad jediné plus, jinak se vše "točilo" okolo hostů z Ruska, obsluhováni jsme s kamarádkou byly až poté, když byli obslouženi všichni ostatní.
UbytováníJak jsem uvedla výše, jela jsem na zájezd s kamarádkou, která měla krásný pokoj s balkonem, plný slunce přes den, já bydlela v pokoji s oknem do tzv. světlíku. Okno otevřít nešlo vzhledem k velmi hlučné klimatizaci, která běžela pernamentně. Co se týče čistoty a vybavení, bylo toto zcela v pořádku, pokoj byl čistý a vybaven opravdu jen základně (toto nekritizuji, dle počtu přidělených hvězdiček jsem věděla do čeho jedu). Ihned po příjezdu jsem kontaktovala delegátku, která mi vysvětlila, že poplatek musím opravdu uhradit ihned, také mi vysvětlila, že hotel poskytuje bohužel jen snídaně a obědy, že s tím nejde nic dělat. Také mi byl transportem poškozen kufr, k tomu mi delegátka řekla, že jsem to měla řešit ještě na letišti, což jsem nevěděla. Delegát na letišti nebyl, pouze řidič, který mi jen předal voucher do hotelu a jinak vůbec nemluvil. Vzhledem k tomu, že jsem již odmítla platit další peníze za telefon jsem se na delegátku s nekvalitním ubytováním v mém případě již nekontaktovala.
SlužbyZde už snad není co dodat, nechci se stále opakovat. Recepční se usmívali a denně mi ukazovali hromady papírů s rezervacemi. O jejich ubytování prý byl velký zájem a nabídka jiného pokoje pro mne možná nebyla. Přiznám se, po čtyřech dnech "škemrání" jsem byla již vysílena a po zbytek pobytu jsem si na hluk již zvykla (jediné štěstí, že jsem si vzala špunty do uší, které vozím po dovolených s sebou). Druhou noc jsem spala u kamarádky, která měla pokoj, který zcela odpovídal mým představám (bohužel letadlo z Prahy přiletělo do Dubaje později, tudíž jsem obdržela horší pokoj - tak mně to vysvětlovali na recepci. Také mi řekli, že můj pokoj je levnější a že Vám budou fakturovat nižší cenu, finanční rozdíl si prý mám s Vámi vykomunikovat.). V případě zájmu Vám ráda zašlu foto pokoje i výhledu z okna, případně i hlukový záznam z klimatizace.
Byla tato recenze užitečná? (3) (1)
Soňa Olšovská
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemná dovolená se spoustou zážitků.
Příjemná dovolená se spoustou zážitků.
Pláže byly dvě. Jedna placená za 5 dirhamů Al Mamzar Park, nádherná pláž s parkem, voda úžasná. Druhá pláž for free, také dobrá, jen neměla ten nádherný park a tu rozlohu. Ale v pohodě, dalo se. Celkově spokojenost s oběma, Al Mamzar samozřejmě krásnější.... Lidí hrstka, jen my turisté z hotelu. Paráda!!!
StravaStrava chutná, dostačující, i při polopenzi jsem přibrala. Každý den něco jiného. Velmi milý personál. Stále kontrolovali a doplňovali jídlo. Voda ve džbánech k dispozici.
UbytováníPokoj sice menší se starším vybavením ale postel kvalitní, stejně jde především o vyspání. Každý den čisté ručníky, uklizeno dokonale, ustlaná čistá postel. Pokoj s balkonem. Koupelna se sprchou vyhovující. Dobře fungující WiFi na recepci.
SlužbySlužby hotelu dostačující. Personál velmi ochotný a vstřícný. Moc fajn poloha v centru staré Dubaje. Každý den transfer malým autobusem na pláž a odpoledne vždy na jiné místo v Dubaji s možností nakupování či poznávání města.
Byla tato recenze užitečná? (2) (1)
Miloš Záruba
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám celkově líbila.
Dovolená se nám celkově líbila.
Pláž byla super. Prý nejlepší v Dubaji. Osobně jsem byl velmi spokojen.
StravaJídlo bylo chutné a dostačující.
UbytováníVelmi dobře situovaný hotel, transvery na pláž a do nákupního centra v ceně. Tímto dvouhvězdičkovým hotelem jsem byl mile překvapen. Pouze koupelna na pokoji by potřebovala trochu vylepšit. Za ty peníze ale super. Jídlo i čistota OK.
SlužbyVelmi dobré
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
PETR HANOUSEK
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše bylo fajn a odpovídalo ceně a popisu. Já osobně jsem měl problém s internetem. fungoval pouze v lobby a nikoliv na pokoji ani za příplatek. i v lobby bylo připojení velmi slabé a neustále přerušované způsobilo mi to řadu problémů, protože jsem musel být ve spojení kvůli práci. Takže internet naprostá katastrofa ale jinak bylo vše super..děkujeme
Vše bylo fajn a odpovídalo ceně a popisu. Já osobně jsem měl problém s internetem. fungoval pouze v lobby a nikoliv na pokoji ani za příplatek. i v lobby bylo připojení velmi slabé a neustále přerušované způsobilo mi to řadu problémů, protože jsem musel být ve spojení kvůli práci. Takže internet naprostá katastrofa ale jinak bylo vše super..děkujeme
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Danuše Makulová
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme spokojeni v Dubaji jsme byli již po třetí líbí se nám a doufáme že zase poletíme super.
Byli jsme spokojeni v Dubaji jsme byli již po třetí líbí se nám a doufáme že zase poletíme super.
Na pláž a zpět shutle bus skvělá služba a tím pádem příjemná dovolená.
StravaStrava byla super snídaně sice chudší ale nebyl problém zato obědy skvělé protože je vařila velmi prima kuchařka tak perfektně dochucené a výborné jídlo se jen tak někomu nepovede ale ona byla jednička ani v pětihvězdě to neumí.
UbytováníHotel je sice starší to nám vubec nevadí protože jsme se cítili velmi dobře i když zlepšovat se dá stále.
SlužbyHotel a jeho personál spokojenost.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...