Vilmos R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2024
Krásný výhled na centrum města. Dobře vybavený pokoj. Elegantní hotel. Zdvořilý personál. Široký výběr u snídaně, i když jsem nenašel nic, co by nám opravdu vyhovovalo - nedostatek vepřového masa. Večeře byla k dispozici v italské a anglické restauraci. Týden jsem žil na Fish and Chips. Počasí nám přálo, domů jsme přijeli spokojeni.
Krásný výhled na centrum města. Dobře vybavený pokoj. Elegantní hotel. Zdvořilý personál. Široký výběr u snídaně, i když jsem nenašel nic, co by nám opravdu vyhovovalo - nedostatek vepřového masa. Večeře byla k dispozici v italské a anglické restauraci. Týden jsem žil na Fish and Chips. Počasí nám přálo, domů jsme přijeli spokojeni.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







