Aktuálně pro cesty do Spojených arabských emirátů

Hotel The Tower Plaza (ex. Grand Millennium Plaza)

Hodnocení: 5/5

Spojené arabské emiráty, Dubai, Dubai

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Lákavý nekonečný bazén Nejlepší umístění na Sheikh Zayed Road Arabská restaurace "Al Mashrabia" Luxusní hotel

Více o ubytování

od 22 680 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Millennium Plaza Hotel se nachází u silnice šejka Zayeda ve finanční čtvrti Dubaje. Nabízí moderní, prostorné pokoje a apartmá a venkovní bazén. Přímo před hotelem se nachází stanice metra Emirates Towers, ze které lze snadno dojet k mnoha zajímavostem. V celém hotelu lze využívat bezplatné Wi-Fi. Hotel stojí 15 minut pěšky od světového obchodního centra v Dubaji. Do nákupního centra Dubai Mall lze dojet za pouhých 5 minut. Na požádání lze zajistit kyvadlovou dopravu.

Vybavení

K vybavení objektu patří vlastní obchodní centrum a 10 konferenčních zařízení. Hotel Millennium Plaza Dubai patří mezi bezbariérové hotely. Hosté si mohou vychutnat zařízení pro volný čas včetně klubu Health Club a Spa, klubového salonku a nekonečného bazénu a dětského bazénu s výhledem na Arabské moře. K dispozici je pokojová služba, prádelna a čistírna.

Ubytování

Millenium Plaza poskytuje klimatizované pokoje a apartmá vybavené TV s plochou obrazovkou, posezením a minibarem. Některé mají výhled na Dubaj. Součástí všech je prostorná koupelna s odděleným sprchovým koutem a vanou. Ubytování má velká okna a světlé interiéry v tlumených béžových tónech.

Strava

Samoobslužná restaurace Metro je otevřená po celý den a nabízí vaření před zraky hostů a rozsáhlý výběr pokrmů, které jistě uspokojí vaše chuťové buňky. Na střeše hotelu se nachází Infinity Pool Lounge s pestrou nabídkou nealkoholických koktejlů, džusů a lehkého občerstvení, které si můžete vychutnat společně s panoramatickým výhledem na město.

Služby

Můžete si zde zacvičit v posilovně a za příplatek si objednat uklidňující masáž. Zkušený personál vám pomůže zajistit půjčení auta. K dispozici je také pokojová služba a služby praní prádla a čištění oděvů.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 10 km
  • Vzdálenost od letiště Letiště 11 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Lednička Lednička ano
  • Dětský koutek, Dětský bazén Dětský koutek ano
  • Fitness Fitness ano
  • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano
  • Nonstop recepce Nonstop recepce ano

Recenze ubytování

Výborné (na základě 3 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Hodnocení 4,4 / 5

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 3,5 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Tento hotel je 102. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 299 v Dubai.

Martina R.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2025

Letěli jsme do Dubaje poprvé a CK teda paní se kterou jsme poprvé mluvili poprvé po telefonu nám doporučila tento hotel, že prý ona sama tam byla. Pobyt jsme měli spíše poznávací než pobytový jelikož jsme chtěli poznat atrakce Dubaje. Ubytování blízko centra dostupnost metrem, taxíkem.

Letěli jsme do Dubaje poprvé a CK teda paní se kterou jsme poprvé mluvili poprvé po telefonu nám doporučila tento hotel, že prý ona sama tam byla. Pobyt jsme měli spíše poznávací než pobytový jelikož jsme chtěli poznat atrakce Dubaje. Ubytování blízko centra dostupnost metrem, taxíkem.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Strava

Měli jsme polopenzi A velký výběr bufetu jak na snídani a večeře opravdu luxusní. Velký výběr všeho.

Ubytování

Ubytování jsme měli ve vyšším patře 50 který domluvil syn. Hotel mě 64 pater. Cestovku jsem poprosila aby do objednávky napsala vyšší patro. Když jsme přišli na recepci měli pro nás místo v nižším patře. Ubytování super. Krásný čistý pokoj a velká koupelna se sprchou i vanou. Na chodbě 4 výtahy a trochu delší dobu se na ně čekalo.A pořád se to v nějakém patře zastavovalo buď nahoru, dolů. Podle toho jak si to lidi přivolali. Jinak moc pěkné ubytování a krásný výhled z pokoje

Služby

Služby hotelu byli v pohodě. Pokoje se uklízeli každý den, výměna ručníků. Doplnění vody. Trezor zadarmo. Klimatizace fungovala.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Radek R.

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Musím se podělit o pár informací ohledně Dubaje,Sdělím par informací které jsem na netu nenašel ,než jsme s manželkou vyrazili směr Dubai.Takže směr letiště Bratislava.Doporučuji se najíst a občerstvit popřípadě zakouřit před odbavovací zonou.Ceny za zonou nehorázné.Zlatá Praha a Brno.Pivo Bažant 3,8Eur,nechutná pizza 11Eur.Prosím obsluhu o kečup.Dvě lžičky mě stály 1,5Eur.Spadla mně brada.Manželka že by si zapálila,že pry je tam místnost kde se může kouřit.Tak jdem.Před vchodem do kouřící místnosti nám vstupuje do cesty obsluha baru který je poblíž "kuřárny".chytá za kliku a zamezuje vstup.Prý jestli jdem kouřit musíme si koupit pití, hledíme na ni ale jdem k baru a kupujeme si vodu za 2Eur.Obsluze to nestačí a ptá se jestli budem kouřit oba jinak musím koupit dvě pití.Říkáme jestli si dělá srandu.Naštěsí jsem nekuřák platíme jen jednu.A jsme v letadle Fly Dubai dvě jidla můžete si vybrat .Není dobré ani jedno,ale to všichni znáte.Pivo 8 USD cola 5USD.Po šesti hodinách jsme ve vysněné Dubaji.Po odbavení v Dubaji dopručuji v místním Duty Free koupit pivo Heineken karton 12 za 18USD,popřípadě víno ,ale to je dosti drahé nejlevnější kolem 14USD, popřípadě alkohol.V celé Dubaji nekoupíte žádný alkohol ani v samošce ani v hotelu.Příjezd na hotel supr Lexus nas dovezl i s free připojením k internetu.Přijeli jsme v noci tak 23 hod.Ubytovali nás 56 patře markodrapu výhled nádherný na hlavní třídě spousta světýlek a sposta hluku z hlavní silnice .Tolik aut jsem ještě pohromadě neviděl.Probuzení bylo horší.Zamračeno a jedno velké staveniště se nám zjevilo z okna.Ohledně počasí celý týden bylo pod mrakem ,jeden den svítilo slunce a jeden den totálně pršelo.Datum pobytu 20.2.-27.2.2017.I po rozhovoru s delegátem ,který je zde pět let nedoporučuji návštěvu Dubaje Leden,Unor počasí nejisté a teplo nic moc.Jinak Dubaj je spíš poznávací dovolená, kdybych si chtěl odpočinout letěl bych spíše do Egypta.Co se týče nejvyšší budovy světa světelná šou začíná v 21 15 hod 125 patro 50USD poku nechcete čekat a chcete být VIP 130USD .

Musím se podělit o pár informací ohledně Dubaje,Sdělím par informací které jsem na netu nenašel ,než jsme s manželkou vyrazili směr Dubai.Takže směr letiště Bratislava.Doporučuji se najíst a občerstvit popřípadě zakouřit před odbavovací zonou.Ceny za zonou nehorázné.Zlatá Praha a Brno.Pivo Bažant 3,8Eur,nechutná pizza 11Eur.Prosím obsluhu o kečup.Dvě lžičky mě stály 1,5Eur.Spadla mně brada.Manželka že by si zapálila,že pry je tam místnost kde se může kouřit.Tak jdem.Před vchodem do kouřící místnosti nám vstupuje do cesty obsluha baru který je poblíž "kuřárny".chytá za kliku a zamezuje vstup.Prý jestli jdem kouřit musíme si koupit pití, hledíme na ni ale jdem k baru a kupujeme si vodu za 2Eur.Obsluze to nestačí a ptá se jestli budem kouřit oba jinak musím koupit dvě pití.Říkáme jestli si dělá srandu.Naštěsí jsem nekuřák platíme jen jednu.A jsme v letadle Fly Dubai dvě jidla můžete si vybrat .Není dobré ani jedno,ale to všichni znáte.Pivo 8 USD cola 5USD.Po šesti hodinách jsme ve vysněné Dubaji.Po odbavení v Dubaji dopručuji v místním Duty Free koupit pivo Heineken karton 12 za 18USD,popřípadě víno ,ale to je dosti drahé nejlevnější kolem 14USD, popřípadě alkohol.V celé Dubaji nekoupíte žádný alkohol ani v samošce ani v hotelu.Příjezd na hotel supr Lexus nas dovezl i s free připojením k internetu.Přijeli jsme v noci tak 23 hod.Ubytovali nás 56 patře markodrapu výhled nádherný na hlavní třídě spousta světýlek a sposta hluku z hlavní silnice .Tolik aut jsem ještě pohromadě neviděl.Probuzení bylo horší.Zamračeno a jedno velké staveniště se nám zjevilo z okna.Ohledně počasí celý týden bylo pod mrakem ,jeden den svítilo slunce a jeden den totálně pršelo.Datum pobytu 20.2.-27.2.2017.I po rozhovoru s delegátem ,který je zde pět let nedoporučuji návštěvu Dubaje Leden,Unor počasí nejisté a teplo nic moc.Jinak Dubaj je spíš poznávací dovolená, kdybych si chtěl odpočinout letěl bych spíše do Egypta.Co se týče nejvyšší budovy světa světelná šou začíná v 21 15 hod 125 patro 50USD poku nechcete čekat a chcete být VIP 130USD .

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláže z hotelů jsou daleko a když si objednáte hotel u pláže tak se to smozřejmě odrazí na ceně.K pláží musíte taxíkem. Nastupmí taxa 5AED a každý kilometr 1,4AED .Ale bacha ,když bude zácpa taxametr naskakujue i když taxik stojí.Řešili jsme to tak ,že kam jsme se chtěli jet podívat jeli jsme nejdál metrem a pak taxíkem.Když nastoupíte do taxiku zkontrolujte si nástupní taxu někteří už tam mají 12AED ,když jo normálně vystupte a jeďte jiným.

Strava

Strava dobrá normální výběr.

Ubytování

Ubytování supr.

Služby

Hotel dobrý bazén na střeše vyhřívaný.Bar a noční život zde nehledejte.

Byla tato recenze užitečná? (13) (2)

Filtrovat recenze

Martina R.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2025

Letěli jsme do Dubaje poprvé a CK teda paní se kterou jsme poprvé mluvili poprvé po telefonu nám doporučila tento hotel, že prý ona sama tam byla. Pobyt jsme měli spíše poznávací než pobytový jelikož jsme chtěli poznat atrakce Dubaje. Ubytování blízko centra dostupnost metrem, taxíkem.

Letěli jsme do Dubaje poprvé a CK teda paní se kterou jsme poprvé mluvili poprvé po telefonu nám doporučila tento hotel, že prý ona sama tam byla. Pobyt jsme měli spíše poznávací než pobytový jelikož jsme chtěli poznat atrakce Dubaje. Ubytování blízko centra dostupnost metrem, taxíkem.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Strava

Měli jsme polopenzi A velký výběr bufetu jak na snídani a večeře opravdu luxusní. Velký výběr všeho.

Ubytování

Ubytování jsme měli ve vyšším patře 50 který domluvil syn. Hotel mě 64 pater. Cestovku jsem poprosila aby do objednávky napsala vyšší patro. Když jsme přišli na recepci měli pro nás místo v nižším patře. Ubytování super. Krásný čistý pokoj a velká koupelna se sprchou i vanou. Na chodbě 4 výtahy a trochu delší dobu se na ně čekalo.A pořád se to v nějakém patře zastavovalo buď nahoru, dolů. Podle toho jak si to lidi přivolali. Jinak moc pěkné ubytování a krásný výhled z pokoje

Služby

Služby hotelu byli v pohodě. Pokoje se uklízeli každý den, výměna ručníků. Doplnění vody. Trezor zadarmo. Klimatizace fungovala.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Radek R.

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Musím se podělit o pár informací ohledně Dubaje,Sdělím par informací které jsem na netu nenašel ,než jsme s manželkou vyrazili směr Dubai.Takže směr letiště Bratislava.Doporučuji se najíst a občerstvit popřípadě zakouřit před odbavovací zonou.Ceny za zonou nehorázné.Zlatá Praha a Brno.Pivo Bažant 3,8Eur,nechutná pizza 11Eur.Prosím obsluhu o kečup.Dvě lžičky mě stály 1,5Eur.Spadla mně brada.Manželka že by si zapálila,že pry je tam místnost kde se může kouřit.Tak jdem.Před vchodem do kouřící místnosti nám vstupuje do cesty obsluha baru který je poblíž "kuřárny".chytá za kliku a zamezuje vstup.Prý jestli jdem kouřit musíme si koupit pití, hledíme na ni ale jdem k baru a kupujeme si vodu za 2Eur.Obsluze to nestačí a ptá se jestli budem kouřit oba jinak musím koupit dvě pití.Říkáme jestli si dělá srandu.Naštěsí jsem nekuřák platíme jen jednu.A jsme v letadle Fly Dubai dvě jidla můžete si vybrat .Není dobré ani jedno,ale to všichni znáte.Pivo 8 USD cola 5USD.Po šesti hodinách jsme ve vysněné Dubaji.Po odbavení v Dubaji dopručuji v místním Duty Free koupit pivo Heineken karton 12 za 18USD,popřípadě víno ,ale to je dosti drahé nejlevnější kolem 14USD, popřípadě alkohol.V celé Dubaji nekoupíte žádný alkohol ani v samošce ani v hotelu.Příjezd na hotel supr Lexus nas dovezl i s free připojením k internetu.Přijeli jsme v noci tak 23 hod.Ubytovali nás 56 patře markodrapu výhled nádherný na hlavní třídě spousta světýlek a sposta hluku z hlavní silnice .Tolik aut jsem ještě pohromadě neviděl.Probuzení bylo horší.Zamračeno a jedno velké staveniště se nám zjevilo z okna.Ohledně počasí celý týden bylo pod mrakem ,jeden den svítilo slunce a jeden den totálně pršelo.Datum pobytu 20.2.-27.2.2017.I po rozhovoru s delegátem ,který je zde pět let nedoporučuji návštěvu Dubaje Leden,Unor počasí nejisté a teplo nic moc.Jinak Dubaj je spíš poznávací dovolená, kdybych si chtěl odpočinout letěl bych spíše do Egypta.Co se týče nejvyšší budovy světa světelná šou začíná v 21 15 hod 125 patro 50USD poku nechcete čekat a chcete být VIP 130USD .

Musím se podělit o pár informací ohledně Dubaje,Sdělím par informací které jsem na netu nenašel ,než jsme s manželkou vyrazili směr Dubai.Takže směr letiště Bratislava.Doporučuji se najíst a občerstvit popřípadě zakouřit před odbavovací zonou.Ceny za zonou nehorázné.Zlatá Praha a Brno.Pivo Bažant 3,8Eur,nechutná pizza 11Eur.Prosím obsluhu o kečup.Dvě lžičky mě stály 1,5Eur.Spadla mně brada.Manželka že by si zapálila,že pry je tam místnost kde se může kouřit.Tak jdem.Před vchodem do kouřící místnosti nám vstupuje do cesty obsluha baru který je poblíž "kuřárny".chytá za kliku a zamezuje vstup.Prý jestli jdem kouřit musíme si koupit pití, hledíme na ni ale jdem k baru a kupujeme si vodu za 2Eur.Obsluze to nestačí a ptá se jestli budem kouřit oba jinak musím koupit dvě pití.Říkáme jestli si dělá srandu.Naštěsí jsem nekuřák platíme jen jednu.A jsme v letadle Fly Dubai dvě jidla můžete si vybrat .Není dobré ani jedno,ale to všichni znáte.Pivo 8 USD cola 5USD.Po šesti hodinách jsme ve vysněné Dubaji.Po odbavení v Dubaji dopručuji v místním Duty Free koupit pivo Heineken karton 12 za 18USD,popřípadě víno ,ale to je dosti drahé nejlevnější kolem 14USD, popřípadě alkohol.V celé Dubaji nekoupíte žádný alkohol ani v samošce ani v hotelu.Příjezd na hotel supr Lexus nas dovezl i s free připojením k internetu.Přijeli jsme v noci tak 23 hod.Ubytovali nás 56 patře markodrapu výhled nádherný na hlavní třídě spousta světýlek a sposta hluku z hlavní silnice .Tolik aut jsem ještě pohromadě neviděl.Probuzení bylo horší.Zamračeno a jedno velké staveniště se nám zjevilo z okna.Ohledně počasí celý týden bylo pod mrakem ,jeden den svítilo slunce a jeden den totálně pršelo.Datum pobytu 20.2.-27.2.2017.I po rozhovoru s delegátem ,který je zde pět let nedoporučuji návštěvu Dubaje Leden,Unor počasí nejisté a teplo nic moc.Jinak Dubaj je spíš poznávací dovolená, kdybych si chtěl odpočinout letěl bych spíše do Egypta.Co se týče nejvyšší budovy světa světelná šou začíná v 21 15 hod 125 patro 50USD poku nechcete čekat a chcete být VIP 130USD .

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláže z hotelů jsou daleko a když si objednáte hotel u pláže tak se to smozřejmě odrazí na ceně.K pláží musíte taxíkem. Nastupmí taxa 5AED a každý kilometr 1,4AED .Ale bacha ,když bude zácpa taxametr naskakujue i když taxik stojí.Řešili jsme to tak ,že kam jsme se chtěli jet podívat jeli jsme nejdál metrem a pak taxíkem.Když nastoupíte do taxiku zkontrolujte si nástupní taxu někteří už tam mají 12AED ,když jo normálně vystupte a jeďte jiným.

Strava

Strava dobrá normální výběr.

Ubytování

Ubytování supr.

Služby

Hotel dobrý bazén na střeše vyhřívaný.Bar a noční život zde nehledejte.

Byla tato recenze užitečná? (13) (2)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Další hotely, které by vás mohly zaujmout