Martina R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2025
Letěli jsme do Dubaje poprvé a CK teda paní se kterou jsme poprvé mluvili poprvé po telefonu nám doporučila tento hotel, že prý ona sama tam byla. Pobyt jsme měli spíše poznávací než pobytový jelikož jsme chtěli poznat atrakce Dubaje. Ubytování blízko centra dostupnost metrem, taxíkem.
Letěli jsme do Dubaje poprvé a CK teda paní se kterou jsme poprvé mluvili poprvé po telefonu nám doporučila tento hotel, že prý ona sama tam byla. Pobyt jsme měli spíše poznávací než pobytový jelikož jsme chtěli poznat atrakce Dubaje. Ubytování blízko centra dostupnost metrem, taxíkem.
Měli jsme polopenzi A velký výběr bufetu jak na snídani a večeře opravdu luxusní. Velký výběr všeho.
UbytováníUbytování jsme měli ve vyšším patře 50 který domluvil syn. Hotel mě 64 pater. Cestovku jsem poprosila aby do objednávky napsala vyšší patro. Když jsme přišli na recepci měli pro nás místo v nižším patře. Ubytování super. Krásný čistý pokoj a velká koupelna se sprchou i vanou. Na chodbě 4 výtahy a trochu delší dobu se na ně čekalo.A pořád se to v nějakém patře zastavovalo buď nahoru, dolů. Podle toho jak si to lidi přivolali. Jinak moc pěkné ubytování a krásný výhled z pokoje
SlužbySlužby hotelu byli v pohodě. Pokoje se uklízeli každý den, výměna ručníků. Doplnění vody. Trezor zadarmo. Klimatizace fungovala.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)









