The Cove Rotana Resort Hodnocení: 5/5
od 14 338 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 14 338 Kč za os.
od 11 103 Kč za os.
od 12 515 Kč za os.
od 13 513 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Fantastické (na základě 37 hodnocení)
Tento hotel je 3. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 24 v Ras Al Khaimah.
Lucie Špačková
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásný hotel a super služby.Uzasny delegát Ahmed.Na co se zeptáte to zodpovi.Mluvi perfektně česky.
Krásný hotel a super služby.Uzasny delegát Ahmed.Na co se zeptáte to zodpovi.Mluvi perfektně česky.
Nadherna
Byla tato recenze užitečná? (3) (3)
Marie D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám všem moc líbila.Se vším jsme byli spokojeni.
Dovolená se nám všem moc líbila.Se vším jsme byli spokojeni.
pláž čistá,stále udržovaná.Dostatek lehátek a slunečníků
StravaVelký výběr jídla,každý si vybere.
UbytováníPokoje každý den uklizeny,vyměněné ručníky a osušky a každé dva dny převlečeno.
Byla tato recenze užitečná? (4) (2)
Filtrovat recenze
Amitabkh RIABCHENKO
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vsechno mne se libilo.
Vsechno mne se libilo.
Sykovny
StravaChutne jidlo
UbytováníSuperove
SlužbyNejlepsi
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Michal L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je u větší silnice, v pokoji však není žádný hluk. Naproti hotelu jsou koťata co se dají krmit.
Hotel je u větší silnice, v pokoji však není žádný hluk. Naproti hotelu jsou koťata co se dají krmit.
Každý den jezdí pendl do Hampton by Hilton resortu vzdáleného 20 min jízdy kde je soukromá pláž. Autobus odjíždí v 10:30 tam a 16:30 zpět. I když jednou se turisté z Ruska zapomněli, tak se pro ně vrátil. Pláž v Ras Al Khaimu je 25 minut cesty, občas pískem občas chodníkem. Není to nic hrozného v prosinci, v létě bych to jít ale nechtěl.
StravaSnídaně jsou velké a mají dobrý výběr i pro náročné stravníky
UbytováníPokoje jsou prostorné a velké, ubytování působí dobrým dojmem. Obsluha umí dobře anglicky, společné prostory jsou uklizené, stejně jako každý den se uklízí pokoje a doplňuje čaj, mýdlo a ručníky.
SlužbyV hotelu je na střeše bazén a bar kde lze zakoupit pití i alko. Dále je restaurace kde se podávájí večeře a starbucks kafé. Dále je v lobby slečna co nabízí řadu zájezdů po celých Emirátech a okolí (Dubaj, čtyřkolky atd.)
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Alena Halfar
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme velice spokojený , hotel je na dobrém místě, je vidět na hory i vodu . Kousek od hotelu jsou obchůdky a obchodní centra , kde se dá najíst .
Byli jsme velice spokojený , hotel je na dobrém místě, je vidět na hory i vodu . Kousek od hotelu jsou obchůdky a obchodní centra , kde se dá najíst .
Pláž byla čista a moc hezká , kam nás dovezl autobus , asi 30 min. k druhému hotelu Doubletree Hilton , kde byli krásné bazény , dostatečné množství lehátek . Taky jsme si zaplatili výlet lodí z Ománu za 90US , kde byl oběd, pití
a koupáni . Moc hezký.
měli jsme pouze snídaně ,která byla dostačující a dobrá. Nepočítali jsme , že budou záplavy a budeme muset být ze začátku více na hotelu . Na večeře jsme jezdili taxíkem do obchodního centra .
Ubytováníubytování bylo velice hezké , čisté.
SlužbyPersonál byl milý , ochotný , vše bylo v pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celková dovolená byla k naší spokojenosti až na jednu věc, a tou bylo jednání a chování specialistky prodeje zájezdů. Zájezd jsem objednal v sobotu večer. V neděli jsem volal do CA s dotazem na moji objednávku. Bylo mi na tel. lince sděleno velmi rozhořčeným hlasem, že jich je tam málo a že neví, zda se mi ozvou ještě ten stejný den, což jsem chápal, protože byla neděle. V pondělí mne po mojí tel. urgenci kontaktovali. Od prvního do poslední momentu byla velmi, velmi neochotná. Snažila se mi vnutit cestovní pojištění k zájezdu, přestože jsem jí už na začátku sdělil, že mám cestovní pojištění již zajištěné. A ta její neochota. Připadal jsem si jako obtěžující hmyz. Po té, co jsem uhradil obratem dovolenou, jsem jí napsal ještě jeden e-mail s dotazem k zájezdu, na který už se mi neobtěžovala odpověět. V minulosti jsem byl s lidmi z CA vetšinou velmi spojený, Toto byl ale pravý opak. Tato dáma by nadále neměla zájezdy prodávat, protože CA velmi kazí jméno. Pokud bych se do budoucna ještě někdy setkal s takovýmto jednáním ze strany prodejce zájezdů, budu zájezdy objednávat jinde. Výborný a příjemný byl delegát na místě v SAE, který byl pravým opakem paní z CA a který hovoří skvěle česky.
Celková dovolená byla k naší spokojenosti až na jednu věc, a tou bylo jednání a chování specialistky prodeje zájezdů. Zájezd jsem objednal v sobotu večer. V neděli jsem volal do CA s dotazem na moji objednávku. Bylo mi na tel. lince sděleno velmi rozhořčeným hlasem, že jich je tam málo a že neví, zda se mi ozvou ještě ten stejný den, což jsem chápal, protože byla neděle. V pondělí mne po mojí tel. urgenci kontaktovali. Od prvního do poslední momentu byla velmi, velmi neochotná. Snažila se mi vnutit cestovní pojištění k zájezdu, přestože jsem jí už na začátku sdělil, že mám cestovní pojištění již zajištěné. A ta její neochota. Připadal jsem si jako obtěžující hmyz. Po té, co jsem uhradil obratem dovolenou, jsem jí napsal ještě jeden e-mail s dotazem k zájezdu, na který už se mi neobtěžovala odpověět. V minulosti jsem byl s lidmi z CA vetšinou velmi spojený, Toto byl ale pravý opak. Tato dáma by nadále neměla zájezdy prodávat, protože CA velmi kazí jméno. Pokud bych se do budoucna ještě někdy setkal s takovýmto jednáním ze strany prodejce zájezdů, budu zájezdy objednávat jinde. Výborný a příjemný byl delegát na místě v SAE, který byl pravým opakem paní z CA a který hovoří skvěle česky.
Využívali jsme hotelových autobusů, které nás vozili na pláž k partnerskému hotelu Hilton. Cesta na pláž autobusem trvala cca 30 minut. Zajištění ze strany hotelů bylo bez problémové. Velmi nepříjemné však bylo chování ruských klientů hotelu, kteří se při nastupování do autobusů chovali velmi bezohledně, neustále se tlačili a chovali se často jako "zvěř". Plážový servis bez problémů. Pláž příjemná. V moři plavou často modré medúzy, které jsou pro lidi neškodné, ale potkal jsem se s člověkem, který měl nohu požahanou od jiného druhu medúzy. Někdy mi říkal, že to jsou hnědé medúzy, které jsou způsobují toto požahání, ale osobně jsem je v moři neviděl.
StravaVyužívali jsme snídaně. Dostatečný výběr po každého. Velmi příjemná a milá obsluha.
UbytováníSkvělé, čisté. Pravidelný úklid. Člověk, který u nás uklízel se mne sám ptal, zda je vše s úklidem v pořádku.
SlužbyVyužívali jsme hotelové fitness centrum k naprosté spokojenosti. Cokoliv jsme řešili s recepcí bylo bezproblémové s příjemným a milým přístupem
Byla tato recenze užitečná? (6) (3)
Martin Tokoš
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkovo vyborna dovolena...
Celkovo vyborna dovolena...
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...