Coral Beach Resort Hodnocení: 4/5
od 13 135 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 135 Kč za os.
od 13 232 Kč za os.
od 14 572 Kč za os.
od 16 250 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 54 hodnocení)
Petra H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naše nejlepší dovolená... Ideální poloha jak pro odpočinek u moře, tak pro návštěvu města Sharjah a Dubaj...
Cca 10minut od hotelu přístaviště a přeprava lodí cca 30min. do Staré Dubaje, pak jsme jezdili metrem, které bylo velmi přehledné..
Kousek od hotelu supermarket, restaurace... Hotel zajišťoval zdarma minibus do nákupních center v Sarjah a na předměstí Dubaje.
Naše nejlepší dovolená... Ideální poloha jak pro odpočinek u moře, tak pro návštěvu města Sharjah a Dubaj...
Cca 10minut od hotelu přístaviště a přeprava lodí cca 30min. do Staré Dubaje, pak jsme jezdili metrem, které bylo velmi přehledné..
Kousek od hotelu supermarket, restaurace... Hotel zajišťoval zdarma minibus do nákupních center v Sarjah a na předměstí Dubaje.
Čistá, krásný jemný písek... Moře nádherně čisté, poslední 2dny docela foukalo a byly velké vlny, takže jen pro odvážné, na vše dohlížel plavčík.
StravaMěli jsme pouze snídaně, pro nás dostačující...
UbytováníVybavení hotelu v poměru k ceně za nás spokojenost.. Na pokoji konvice, každý den uklizeno.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Petra H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naše nejlepší dovolená... Ideální poloha jak pro odpočinek u moře, tak pro návštěvu města Sharjah a Dubaj...
Cca 10minut od hotelu přístaviště a přeprava lodí cca 30min. do Staré Dubaje, pak jsme jezdili metrem, které bylo velmi přehledné..
Kousek od hotelu supermarket, restaurace... Hotel zajišťoval zdarma minibus do nákupních center v Sarjah a na předměstí Dubaje.
Naše nejlepší dovolená... Ideální poloha jak pro odpočinek u moře, tak pro návštěvu města Sharjah a Dubaj...
Cca 10minut od hotelu přístaviště a přeprava lodí cca 30min. do Staré Dubaje, pak jsme jezdili metrem, které bylo velmi přehledné..
Kousek od hotelu supermarket, restaurace... Hotel zajišťoval zdarma minibus do nákupních center v Sarjah a na předměstí Dubaje.
Čistá, krásný jemný písek... Moře nádherně čisté, poslední 2dny docela foukalo a byly velké vlny, takže jen pro odvážné, na vše dohlížel plavčík.
StravaMěli jsme pouze snídaně, pro nás dostačující...
UbytováníVybavení hotelu v poměru k ceně za nás spokojenost.. Na pokoji konvice, každý den uklizeno.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Helena P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
průměrné
průměrné
přeplněná pláž, nedostatek slunečníků , špinavá voda
Stravadobrá
Ubytovánípokoj jsme měnili, nešlo otevírat okno, hlasitá a stará klimatizace
Službypravidelná doprava do Dubaje zdarma
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Libuše S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celková spokojenost, ale i když je to starší hotel, tak by mohl v dnešní době na hotelu být alespoň na recepci nebo v 1 místnostií zdarma internet. Což nejhorší je, že tento hotel nabízí české CK, ale je zde asi pouze ruská klientela, neboť jsme tam byli sami Češi. A jejich chování je někdy hrozné. Chovají se, jako by jim zde vše patřilo.Tato skutečnost kazí dojem z dovolené. Velká výhoda hotelu jsou shattle busy k cestám do centra na nákupy. Horší je to s busem do Dubaje, zde časově krátký pobyt. Takže chcete-li poznat Dubaj, koupit si předrařený výlet, nebo jet taxíkem na celý den.Cesta do Dubaje OK, cca 20 min, ale zpět navečer hrozné kolony, 20 km jsme jeli 2 hod. a cena dvojnásobná.
Celková spokojenost, ale i když je to starší hotel, tak by mohl v dnešní době na hotelu být alespoň na recepci nebo v 1 místnostií zdarma internet. Což nejhorší je, že tento hotel nabízí české CK, ale je zde asi pouze ruská klientela, neboť jsme tam byli sami Češi. A jejich chování je někdy hrozné. Chovají se, jako by jim zde vše patřilo.Tato skutečnost kazí dojem z dovolené. Velká výhoda hotelu jsou shattle busy k cestám do centra na nákupy. Horší je to s busem do Dubaje, zde časově krátký pobyt. Takže chcete-li poznat Dubaj, koupit si předrařený výlet, nebo jet taxíkem na celý den.Cesta do Dubaje OK, cca 20 min, ale zpět navečer hrozné kolony, 20 km jsme jeli 2 hod. a cena dvojnásobná.
Hezká pláž , čistá, udržovaná, ale maličká. V 9 hod již není místo, hlava na hlavě, ani se nedá projít k moři.Odpoledne je zde prázdno. Ještě že je hodně místa kolem velkého bazénu, kde se místo pod slunečníkem najde. A k pláži je to opravdu kousíček. Dopoledne je v ohraničeném pásmu moře pro tento hotel též plno.
StravaSnídaně každý den stejná nabídka, večeře výběr ze 3- 4 druhů, přílohy brambory a rýže, saláty, meloun, zmrzlina a každý den stejné zákusky.V jiných hotelích mají nabídku pestřejší. Chybí trocha fantazie. Chuťově ale dobře připravené.
UbytováníByla jsem ráda, že jsem dostala pokoj s výhledem na moře, neboť v pokojích do rušné ulice je hluk. Pokoje čisté, uklizené, každý den výměna ručníků a úklid.Klimatizace fungovala na pokoji dobře, ale na chodbách klima chybí.
SlužbySlužby dobré, snaží se vyjít rekreantům vyjít vstříc. Chybí bezplatný internet jako v jiných hotelech, což v současné době je služba na denním pořádku.Asi jsme byli v období, kdy ještě není sezóna, neboť zde nebyl žádný program.Večer se také nedá nikam jít na procházku, ani si sednout k moři, neboť v okolí žádná promenáda není, vstup k bazénu a k pláži je uzavřen, pouze rušná ulice.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...