Spojené arabské emiráty - Sharjah Spojené arabské emiráty

 • Popis

  Emirát Sharjah má poměrně strategickou polohu v rámci Spojených arabských emirátů, neboť sousedí se zbylými šesti emiráty. Do Dubaje a ostatních emirátů to budete mít opravdu blízko, a proto je emirát Sharjah vyhledáván jako základna pro konání výletů.

  Modernizované hlavní město Sahrajn nabízí mnoho kulturních zážitků ? svým návštěvníkům nabízí zachovalé kulturní památky a tradiční arabskou architekturu. Při procházkách městem nemůžete minout Modrý souk, který najdete na východní straně zálivu Khor Khalid, a který svým vzhledem připomíná spíše supermoderní vlakové nádraží. Budova byla postavena v tradičním islámském stylu a ukrývá luxusní obchody se zlatem, elektronikou a drahými látkami. Dalším symbolem emirátu Sharjah je pomník na náměstí Cultural Square, který znázorňuje otevřený korán.

  Emirát Sharjah vyniká mezi ostatními emiráty i tím, že tu panují poněkud přísnější společenská pravidla. V hotelu a na jeho soukromé pláži můžete dělat vše, co se vám jen zlíbí, ovšem mimo hotel musíte respektovat a dodržovat určitá pravidla. Dejte si pozor hlavně na oblečení ? muži i ženy by měli mít zahalená ramena a kolena. Při nedodržení těchto zásad by vám mohlo hrozit až vězení. Rovněž počítejte s tím, že v Sharjahu se neprodává alkohol, nejsou tu žádné kluby ani diskotéky. Díky výhodné poloze Sharjahu to ovšem nebudete mít daleko například do Dubaje, kde si můžete zábavy užívat téměř bez omezení.

 • Doprava letecky

  06:00 h

Nejnovější recenze Spojené arabské emiráty - Sharjah

Celkem: 9,6 Zajištění pobytu od CK Invia proběhlo naprosto v pořádku a ochotě. Provádějící, jiná CK než Invie, však nám poskytla strohé informace k...

 • 10 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Zajištění pobytu od CK Invia proběhlo naprosto v pořádku a ochotě. Provádějící, jiná CK než Invie, však nám poskytla strohé informace k pobytu, obsahující i údaje pro podnikatele a to v nevysvětlených zkratkách. Pravděpodobně informace byly obecné a měly být nepotřebné informace pro daného zákazníka vymazány. Rovněž zpracování voucheru do nesmyslných dvou listů nedává dobrou známku českým CK ve znalosti zacházení s PC.

Hotel odpovídá 3*, služby na úrovni, čisto na pokojích, v bazénu i na pláži. Překvapením bylo, že jsme si museli telefonicky vyžádat účast zástupkyně partnerské cestovní kanceláře, aby nám vysvětlila podmínky pobytu a nabídla možnost zájezdů po UAE Jinak nezájem, pouze telef. čísla pro event. potřebu pomoci, která neodpovídala tel.číslům uvedeným CK jako Nonstop linky pro případ potřeby. Nesrovnatelné se zástupci ruských cest. kanceláří, denně v určitou dobu k dispozici a až o 50 % lacinější stejné nabídky výletů. Výhodou hotelu je bezplatné poskytnutí tzv. Schedules Busů k cestám do centra města Sharjah i k nákupním centrum v Dubaji. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj byl s balkonem, s částečným výhledem na moře, ikdyž jsme si zaplatili výhled na moře (přímý). Denně jsme měli ustlané postele, voda byla vždy teplá, denní úklid byl v pořádku, jak pokoje, tak i koupelny, pokoj měl svůj trezor, televizi, telefon, dostatečný prostor pro kufry, 2 křesla s konfer. stolkem a 2 křesla se stolkem na balkoně. Jen jsme postrádali více ramínek v šatníkové skříni.

Strava
Strava během 14 dnů se opakovala, ale vždy bylo z čeho vybírat. Chybělo čerstvé ovoce. Bylo nahrazováno kompotem z broskví, nebo kyselého červeného melounu s kousky jablka. Jídla bylo dostatečné množství. Jako desert byly k dispozici dva stále stejné zákusky, pudink, a malinké tučné sladké kousky. K pití výborná káva i čaj, voda a ke snídani krabicový džus. Nepříjemné je pro diabetiky, že se nesmí jídlo vynášet z jídelny. Diabetik potřebuje jíst v malých dávkách častěji, tedy by potřeboval umožnit vzít si od snídaně či večeře s sebou na pokoj či na pláž např. jablko nebo krosant.

Služby hotelu
Služby hotelu fungovaly k naší spokojenosti. Stálé úsměvy a ochota pomoci. Pro starší zákazníky je složitější, že se na recepci nedomluví německy. Pouze anglicky nebo částečně rusky.

Pláž
Pláž není tak velká jako u vedlejších dvou hotelů, ale je průchodná podél moře. Písek velmi jemný až do hloubky moře. Vhodné pro neplavce i plavce. Bylo velmi dbáno o čistotu pláže, lehátek a podušek, ale i o čistotu vody v krásném bazénu a jeho okolí. K dispozici byly denně čisté osušky na lehátka, vše zdarma. Ochota obsluhy na pláži i u bazénu byla vzorová. Nepříjemnými byly vodní skútry, které vytvářely riskantní jízdou velké vlny i v části pro neplavce a děti.

Zdenka F., 03.01.2017, Datum pobytu: 15.12. - 28.12.2016
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Sharjah, Hotel:Beach Hotel Sharjah

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Beach Hotel Sharjah, Sharjah, Spojené arabské emiráty Zdenka F. 2017-01-03 9.6 1 10 Sharjah Beach

Celkem: 9 Dovolená byla super, pouze let s touto leteckou společnostíi nikdy více.

 • 8,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla super, pouze let s touto leteckou společnostíi nikdy více. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Výhodou je pokoj s výhledem na moře a malým balkonem. Všude bylo čisto, uklízeli a měnili ručníky denně. Škoda, že na pokoji není varná konvice. Ta bývá ve většina hotelů v Emirátech.

Strava
Měli jsme polopenzi, bohatě stačila. Vždy byl výběr masa, denně ryba, zeleninové saláty. Každý večer jsou jídla různých mezinárodních kuchyní. Chybělo mi tam více ovoce-býval jen salát z melounu a jablka.

Na snídani byl výběr sýrů, jogurt, různé pečivo, vejce na všechny způsoby, párky atd.

Služby hotelu
Ocenili jsme shattle busy do různých nákupních center. I když jsme přijeli na hotel už v 9,30 hod., tak nás ubytovali, při odjezdu nás nechali na pokoji do 13 hod.

Pláž
Pláž u hotelu, čistá, voda také. Pláž byla plná ruských turistů, ti jsou ale všude. Výborný je velký bazén u hotelu, vyhřívaný, kde není téměř nikdo.

Marcela O., 11.12.2016, Datum pobytu: 28.11. - 7.12.2016
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Sharjah, Hotel:Beach Hotel Sharjah

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Beach Hotel Sharjah, Sharjah, Spojené arabské emiráty Marcela O. 2016-12-11 9 1 10 Beach Hotel Sharjah

Celkem: 7,2 dovolená splnila očekávání

 • 7 Ubytování
 • 7 Strava
 • 7 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
dovolená splnila očekávání Zobrazit celou recenzi

Anonym, 01.12.2016, Datum pobytu: 21.11. - 28.11.2016
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Sharjah, Hotel:Radisson Blu Resort Sharjah

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Radisson Blu Resort Sharjah, Sharjah, Spojené arabské emiráty Anonym 2016-12-01 7.2 1 10 Radisson Blu Resort Sharjah

Celkem: 10 Maximální spokojenost

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Maximální spokojenost Zobrazit celou recenzi

Ubytování
krásné

Strava
výborná

Služby hotelu
super

Pláž
škoda, že daleko ale krásná

Milada Hanafi, 06.11.2016, Datum pobytu: 27.10. - 2.11.2016
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Sharjah, Hotel:Royal Garden Suite

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (1)

Royal Garden Suite, Sharjah, Spojené arabské emiráty Milada Hanafi 2016-11-06 10 1 10 ROYAL GRAND SUITE HOTEL

Celkem: 9,8 Dovolená naprosto odpovídala našim požadavkům na kvalitní bydlení, v hotelu s vlastní pláží,v blízkosti možnost procházek, nákupu i výletů.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená naprosto odpovídala našim požadavkům na kvalitní bydlení,

v hotelu s vlastní pláží,v blízkosti možnost procházek, nákupu i výletů. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Čistota a úklid každý den včetně výměny ručníků a povlečení.

Ochotný a slušný personál.

Strava
Strava odpovídala kvalitě hotelu, vždy se dalo vybrat,

odcházeli jsme z jídelny vždy spokojeni, kombinace arabské,

indické a evropské kuchyně odpovídala kuchařům.

Služby hotelu
Pět hvězd hotelu musí mít odpovídající služby, což souhlasilo.

Pláž
Pláž hotelu byla blízko ropného těžebního zařízení cca 200m,

pláž jinak čistá, upravená, dostatek lehátek pro všechny celý den.

Josef Habeš, 03.11.2016, Datum pobytu: 23.10. - 30.10.2016
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Sharjah, Hotel:Radisson Blu Resort Sharjah

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Radisson Blu Resort Sharjah, Sharjah, Spojené arabské emiráty Josef Habeš 2016-11-03 9.8 1 10 Radisson Blu Resort Sharjah

Všechny recenze Spojené arabské emiráty - Sharjah

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622