Provoz je velmi dobře organizovaný, pracovníci jsou pilní, zdvořilí a ochotní. Hotel je čistý. Co je negativní: chodby hotelu jsou velmi studené, přechlazují se a znovu jsem nastydl, přejít z 35 stupňů na 19-20 stupňů je velmi špatné. S denními vstupenkami dokážou davy o víkendech pěkně naštvat.
PlážVelmi krásné, dobře postaráno
StravaObsluha skvělá, kvalita velmi dobrá, ale nechápu, proč není k večeři vidlička na sušenky a ráno schovávají i lžičku na kafe, asi hodně ubírají a taky dát dřevěné hůlky, ale to se pro hotel této kvality nehodí
UbytováníPokoje jsou pěkné a čisté
SlužbyStrašně mi chyběla autobusová doprava Dubai mall, protože taxikáři před hotelem město neznají, snaží se zorientovat pomocí navigace v telefonu, ale s malým úspěchem nás dvakrát odvezli na špatné místo. jakmile jsme vystoupili, protože hodiny ukazovaly dvakrát více než den předtím a více, taxikář řekl 20 minut
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate