Landysh K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 26 608 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Landysh K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Simona Ondrušová
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Mám vyhrady pouze k fakultativnímu výletu Dubajské cestovky. Místní průvodce přijel o hodinu pozdě, než původně bylo naplánováno. Byl to výlet do Abu Dhabi - Ferrari, trhy, mešita. Průvodce nás tak hońil, že jsme si nestačili koupit ani suvenýr. Ve Ferrari World jsme čistého času byli jen 20 minut, to stačilo jen na toaletu, byla tam velká fronta. Pak nás honil, že autobus je zde a že musíme jet. Z trhů jsme viděli jeden stánek s Datlema. Stále mě nutil ať si koupím, nesnáším datle. Zřejmě s nimi mají kontrakt, ale provodce byl až dotěrný. No a třešnička na dortu byla mešita. I přes můj dlouhý oděv, kde nás zahalili, že nám byl vidět jen obličej, mě vyloučili za to ,že prý jsem měla průhlednou sukni.Teda viděl jí prúhlednou jen jeden arab a udělal takovou scénu, že na ni do smrti nezapomenu. Za to, že si nechají zaplatit by mohli být trochu úslužnější. Navíc průvodce celou dobu mluvil rusky. Neřekl ani jednu větu anglicky, i když jsem tam měla podmínku, že chci průvodce v angličtině. Jinak nemám výhrady. Děkuji
Mám vyhrady pouze k fakultativnímu výletu Dubajské cestovky. Místní průvodce přijel o hodinu pozdě, než původně bylo naplánováno. Byl to výlet do Abu Dhabi - Ferrari, trhy, mešita. Průvodce nás tak hońil, že jsme si nestačili koupit ani suvenýr. Ve Ferrari World jsme čistého času byli jen 20 minut, to stačilo jen na toaletu, byla tam velká fronta. Pak nás honil, že autobus je zde a že musíme jet. Z trhů jsme viděli jeden stánek s Datlema. Stále mě nutil ať si koupím, nesnáším datle. Zřejmě s nimi mají kontrakt, ale provodce byl až dotěrný. No a třešnička na dortu byla mešita. I přes můj dlouhý oděv, kde nás zahalili, že nám byl vidět jen obličej, mě vyloučili za to ,že prý jsem měla průhlednou sukni.Teda viděl jí prúhlednou jen jeden arab a udělal takovou scénu, že na ni do smrti nezapomenu. Za to, že si nechají zaplatit by mohli být trochu úslužnější. Navíc průvodce celou dobu mluvil rusky. Neřekl ani jednu větu anglicky, i když jsem tam měla podmínku, že chci průvodce v angličtině. Jinak nemám výhrady. Děkuji
Pláž tam nebyla, ale byl tam bazén. Je super vyhřívaný a čistý. Možnost zapůjčení plážové osušky a plavčík hlídá od rána do večera. Za poplatek vás odvezou do jinéjo hotelu, který má pláž. Byla jsem tam pouze jednou, jelikož moe bylo v prosinci dost studené.Dala jsem tudíž přednost vyhřívanému bazénu.
Stravaměla jsem pouze snídaně - standart - nic moc, káva byla ale hrozná, na té jsem si fakt nepochutnala.
Ubytovánískvělé
Službydokonalé, jsem nadšena
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Simona Ondrušová
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Mám vyhrady pouze k fakultativnímu výletu Dubajské cestovky. Místní průvodce přijel o hodinu pozdě, než původně bylo naplánováno. Byl to výlet do Abu Dhabi - Ferrari, trhy, mešita. Průvodce nás tak hońil, že jsme si nestačili koupit ani suvenýr. Ve Ferrari World jsme čistého času byli jen 20 minut, to stačilo jen na toaletu, byla tam velká fronta. Pak nás honil, že autobus je zde a že musíme jet. Z trhů jsme viděli jeden stánek s Datlema. Stále mě nutil ať si koupím, nesnáším datle. Zřejmě s nimi mají kontrakt, ale provodce byl až dotěrný. No a třešnička na dortu byla mešita. I přes můj dlouhý oděv, kde nás zahalili, že nám byl vidět jen obličej, mě vyloučili za to ,že prý jsem měla průhlednou sukni.Teda viděl jí prúhlednou jen jeden arab a udělal takovou scénu, že na ni do smrti nezapomenu. Za to, že si nechají zaplatit by mohli být trochu úslužnější. Navíc průvodce celou dobu mluvil rusky. Neřekl ani jednu větu anglicky, i když jsem tam měla podmínku, že chci průvodce v angličtině. Jinak nemám výhrady. Děkuji
Mám vyhrady pouze k fakultativnímu výletu Dubajské cestovky. Místní průvodce přijel o hodinu pozdě, než původně bylo naplánováno. Byl to výlet do Abu Dhabi - Ferrari, trhy, mešita. Průvodce nás tak hońil, že jsme si nestačili koupit ani suvenýr. Ve Ferrari World jsme čistého času byli jen 20 minut, to stačilo jen na toaletu, byla tam velká fronta. Pak nás honil, že autobus je zde a že musíme jet. Z trhů jsme viděli jeden stánek s Datlema. Stále mě nutil ať si koupím, nesnáším datle. Zřejmě s nimi mají kontrakt, ale provodce byl až dotěrný. No a třešnička na dortu byla mešita. I přes můj dlouhý oděv, kde nás zahalili, že nám byl vidět jen obličej, mě vyloučili za to ,že prý jsem měla průhlednou sukni.Teda viděl jí prúhlednou jen jeden arab a udělal takovou scénu, že na ni do smrti nezapomenu. Za to, že si nechají zaplatit by mohli být trochu úslužnější. Navíc průvodce celou dobu mluvil rusky. Neřekl ani jednu větu anglicky, i když jsem tam měla podmínku, že chci průvodce v angličtině. Jinak nemám výhrady. Děkuji
Pláž tam nebyla, ale byl tam bazén. Je super vyhřívaný a čistý. Možnost zapůjčení plážové osušky a plavčík hlídá od rána do večera. Za poplatek vás odvezou do jinéjo hotelu, který má pláž. Byla jsem tam pouze jednou, jelikož moe bylo v prosinci dost studené.Dala jsem tudíž přednost vyhřívanému bazénu.
Stravaměla jsem pouze snídaně - standart - nic moc, káva byla ale hrozná, na té jsem si fakt nepochutnala.
Ubytovánískvělé
Službydokonalé, jsem nadšena
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Landysh K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...