Sheraton Sharjah Beach Resort Hodnocení: 5/5
od 13 078 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 078 Kč za os.
od 13 135 Kč za os.
od 13 232 Kč za os.
od 19 900 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)
Zdenek Huspek
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše nádherné
Vše nádherné
Krásná, čistá, udržovaná
StravaVše moc dobré
UbytováníSpokojenost
SlužbyVelmi dobré
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Pavlína D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V Sharjah už jsme byli podruhé. Tato destinace se nám velmi líbí. Do centra se sice trochu projdete, ale je to nádherná procházka kolem zállivu. Vybrali jsme si tento hotel záměrně, protože se nachází přímo u moře a má svou pláž. Pokud neradi chodíte, můžete se do centra i do Dubaje svézt, kyvadlovou dopravou zdarma, přímo od hotelu.
V Sharjah už jsme byli podruhé. Tato destinace se nám velmi líbí. Do centra se sice trochu projdete, ale je to nádherná procházka kolem zállivu. Vybrali jsme si tento hotel záměrně, protože se nachází přímo u moře a má svou pláž. Pokud neradi chodíte, můžete se do centra i do Dubaje svézt, kyvadlovou dopravou zdarma, přímo od hotelu.
Pláž byla čistá, písčitá s pozvolným vstupem do moře. Můžeme doporučit i pro děti, opravdu daleko stačíte. Na dovolené jsme byli začátkem února a moře mělo 20 stupňů. Do venkovního hotelového bazenu jsme nechodili, protože byl pod střechou ve stínu a byl studenější jak moře.Lehátka s matracemi a osušky byly zdarma a plavčík byl vždy přítomen.
StravaStravu jsme měli formou švédských stolů. Jídlo bylo dobré, ale v podstatě stále stejný výběr. Pokud jste si však nedávali od všeho něco, hlavně jako ruští turisté, mohli jste si v podstatě dát každý den něco jiného. O čerstvé ovoce každý den nebyla nouze, ani o zákusky, které nám moc chutnaly
UbytováníHotel je menší, rodinného typu a klidný. Pokoje jsou čisté. Najdete v nich i varnou konvici a můžete si sami připravit kávu nebo čaj. Denně jsme dostávali lahev pitné balené vody, čisté ručníky a ložní prádlo.
SlužbySe službami hotelu a hotelového personálu jsme byli spokojeni. Jen personál v jídelně byl trochu pomalejší co se týče doplňování jídla a úklidu stolů a nějak je nenapadlo, zeptat se nás při obědě a večeři, zda bychom si dali i něco k pití. Jen číšník, kterému jsme na začátku pobytu dali 4 dolary spropitné si nás při své směně vždy všímal a byl velmi milý a ochotný.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Pavlína D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V Sharjah už jsme byli podruhé. Tato destinace se nám velmi líbí. Do centra se sice trochu projdete, ale je to nádherná procházka kolem zállivu. Vybrali jsme si tento hotel záměrně, protože se nachází přímo u moře a má svou pláž. Pokud neradi chodíte, můžete se do centra i do Dubaje svézt, kyvadlovou dopravou zdarma, přímo od hotelu.
V Sharjah už jsme byli podruhé. Tato destinace se nám velmi líbí. Do centra se sice trochu projdete, ale je to nádherná procházka kolem zállivu. Vybrali jsme si tento hotel záměrně, protože se nachází přímo u moře a má svou pláž. Pokud neradi chodíte, můžete se do centra i do Dubaje svézt, kyvadlovou dopravou zdarma, přímo od hotelu.
Pláž byla čistá, písčitá s pozvolným vstupem do moře. Můžeme doporučit i pro děti, opravdu daleko stačíte. Na dovolené jsme byli začátkem února a moře mělo 20 stupňů. Do venkovního hotelového bazenu jsme nechodili, protože byl pod střechou ve stínu a byl studenější jak moře.Lehátka s matracemi a osušky byly zdarma a plavčík byl vždy přítomen.
StravaStravu jsme měli formou švédských stolů. Jídlo bylo dobré, ale v podstatě stále stejný výběr. Pokud jste si však nedávali od všeho něco, hlavně jako ruští turisté, mohli jste si v podstatě dát každý den něco jiného. O čerstvé ovoce každý den nebyla nouze, ani o zákusky, které nám moc chutnaly
UbytováníHotel je menší, rodinného typu a klidný. Pokoje jsou čisté. Najdete v nich i varnou konvici a můžete si sami připravit kávu nebo čaj. Denně jsme dostávali lahev pitné balené vody, čisté ručníky a ložní prádlo.
SlužbySe službami hotelu a hotelového personálu jsme byli spokojeni. Jen personál v jídelně byl trochu pomalejší co se týče doplňování jídla a úklidu stolů a nějak je nenapadlo, zeptat se nás při obědě a večeři, zda bychom si dali i něco k pití. Jen číšník, kterému jsme na začátku pobytu dali 4 dolary spropitné si nás při své směně vždy všímal a byl velmi milý a ochotný.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zdenek Huspek
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše nádherné
Vše nádherné
Krásná, čistá, udržovaná
StravaVše moc dobré
UbytováníSpokojenost
SlužbyVelmi dobré
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...