Jako mé kladné hodnocení nejlépe popíšu tím, že jsme v uvedeném hotelu prožili už devátou dovolenou.
PlážPláž je cca 150 m od ubytování, takže naprostá pohoda.
StravaAž do roku 2019 byly večere podávané formou švédských stolů a člověk si mohl vybírat očima. Faktem ale je, že nás v jídelně bývalo odhadem 60 až 80 osob. Po covidu v roce 2022 a letos též dostanete při snídani jídelní lístek v angličtině a zapíšete si objednávku večeře, kterou vám večer obsluha přinese. A když neumím anglicky, tak jste někdy i překvapen, jaké jídlo jsem si objednal. Skutečnost ale je mnohem menší počet ubytovaných - u večeře se nás scházelo tak 10 osob. Čili chápu, že pro pár osob se nevyplatí připravovat švédský stůl.
UbytováníDojem z ubytování, úklidu je naprosto dokonalý.
SlužbyAž do roku 2019 hrála každý den v jídelně živá hudba od 19 do 22 hodin, což velmi zpříjemnilo posezení u večeře a pak se i tančilo. Chápu, že úbytkem návštěvníků se jim to asi nevyplatí, ale byly to krásné večery.