Spojené arabské emiráty - Umm Al Quwain Spojené arabské emiráty

 • Doprava letecky

  06:00 h

 • Popis

  Navštivte Emirát Umm Al Quwain, který sice není tak bohatý, neboť zisky z těžby roby u něj netvoří nijak podstatnou část příjmů, ovšem možná díky tomu zde budete mít příležitost poznat Spojené arabské emiráty tak, jak vypadaly před objevením nalezišť černého zlata.

  Do dnešních dnů tu převažují tradiční způsoby obživy, jako je rybolov nebo pěstování datlových palem. Zdejší pláže nabízí neskutečný klid a soukromí. Náročnější turisté, kteří potřebují na své dovolené zázemí luxusního hotelu s vždy upravenou pláží a se vším komfortem, budou asi zklamáni. Takový servis tu opravdu nenajdete. Místo toho si však budete moci vychutnat kouzlo arabské země bez davů turistů.

  Ale abychom nepředstavili emirát Umm Al Quwain jako nejnudnější ze sedmi Spojených arabských emirátů! Pro milovníky zábavy a vodních sportů je tu zábavní vodní park Dreamland, který je prý největší na Středním Východě. Najdete jej u hlavní silnice, která protíná všech sedm emirátů.

Nejnovější recenze Spojené arabské emiráty - Umm Al Quwain

Celkem: 9,4 Naprostá spokojenost!! Znovu bychom tento hotel klidně navštivili. Dokonce i delegáti říkali, že mají tento hotel oblíbený. Obchod...

 • 9,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Naprostá spokojenost!! Znovu bychom tento hotel klidně navštivili. Dokonce i delegáti říkali, že mají tento hotel oblíbený. Obchod Carrefour je do 15min pěšky. Hotelový bazén mohou za poplatek využívat i místní, což nám nevadilo - alespoň jsme nebyli úplně odříznutí od okolí. Měla jsem obavy, zda nebude někomu vadit, že mám na pláž a k bazénu bikiny nebo když si na večeři vezmu tílko a vše OK - nikdo mi nic neříkal. Akorát v komplexu je pár koček - nijak nás neobtěžovali. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Byli jsme ubytovaní v novější části komplexu přímo u pláže, takže paráda. Na pokoji varná konvice s čajem a kávou. Lednička s vodou a limonádou. Studená voda moc netekla, ale co bychom chtěli, když venku bylo 45°C a více.

Strava
Se stravou jsme byli spokojení. Na snídani jsme si vždy vybrali. Na večeři jsme chodili sami - jediní, kdo měl polopenzi (bylo po ramadánu, takže celkem prázdno), při snídani jsme dostali jídelní lístek a vybírali si, co si dáme k večeři. Vůbec žádná omezení, což nás mile překvapilo. Večeři jsme si mohli dát buď v restauraci nebo na pokoji, kam nám ji ochotně donesli. Polopenze bohatě stačila. Přes den jsme měli ovoce, které jsme si předchozí večer nechávali zabalit a brali si na pokoj. Jinak u bazénu byla možnost si vybrat a koupit jídlo z jídelního lístku.

Služby hotelu
Z recepce nás i s kufry dovezli až k pokoji. Vše naprosto skvělé, všichni ochotní. Tento hotel má vlastí dopravu, takže na letišti nás vyzvedlo hotelové auto a na konci nás opět na letiště odvezlo. Také tam funguje shuttle bus. Stačilo se domluvit na recepci a odvezli nás do Dubaje.

Pláž
Nádherná!!! Jemný písek, průzračná voda - jen pár krabů a rybiček. Občas moře vyplavilo na břeh nějaký nepořádek (láhve, pytlíky, atd.) - hotelový personál čistil pláž každý den. Bavili jsme se s ubytovanými v Ras Al Khaimah a měli v moři řasy - my vůbec. V Dubaji byl zase hrubší písek. Jediné, co nám trochu vadilo byli ptáci, co tam lítali a znečišťovali lehátka.

Anonym, 06.07.2017, Datum pobytu: 26.6. - 1.7.2017
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Umm Al Quwain, Hotel: Umm Al Quwain Beach Hotel

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 5,2 Moře úžasné, resort udržovaný.

 • 4,5 Ubytování
 • 3 Strava
 • 10 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Moře úžasné, resort udržovaný. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Zastaralé vybavení pokoje. V koupelně chybí fén, místo sprchy vana, která nám nevyhovuje.

Strava
Na All inclusive byla strava hodně chudá, skoro žádný výběr jídel, bar (mini market) u bazénu fungoval špatně, kolikrát chybělo pití.

Služby hotelu
Žádný animační programy, ani vodní sporty na pláži.

Pláž
Pláž a moře čisté, byly dost velké vlny.

Jiřina H., 26.04.2017, Datum pobytu: 15.4. - 22.4.2017
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Umm Al Quwain, Hotel: Umm Al Quwain Beach Hotel

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (2)

Celkem: 9,2 Dovolená v tomto hotelu již podruhé naprosto splnila naše očekávání.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 6 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená v tomto hotelu již podruhé naprosto splnila naše očekávání. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Velká spokojenost. Nebývá zvykem, aby, tak jako v tomto hotelu, byla v apartmánu lednice, která byla navíc při příchodu zásobena pitím, aby byla na stole mísa s ovocem, aby tam byla varná konvice se sáčky kávy a čaje, aby v koupelně byl sprchový gel, šampón a pleťové mléko a také dostatek ručníků, které byly průběžně měněny za čisté. Rovněž tak nebývá vždy zvykem, aby byly na pláž k dispozici každý den čisté ručníky.

Strava
Strava byla velmi chutná a rozmanitá a jako velký bonus bylo, i k polopenzi, veškeré pití (tedy nealko i alko), včetně kávy a čaje, v ceně.

Služby hotelu
Velká ochota řešit jakýkoliv požadavek.

Pláž
Pláž byla velmi prostorná, možná by nevadilo na pláži více slunečníků. Ale asi by jich bylo dostatek, kdyby nebylo takových turistů, kteří si ráno obsadí slunečník, včetně lehátek, a pak je tam klidně celý den neuvidíte. Čistota pláže by mohla být větší - semtam se válely nedopalky cigaret a třeba drobné papírky. Ale zase bych to dávala více za vinu turistům, že nedokážou udržovat pořádek.

Anonym, 21.04.2017, Datum pobytu: 8.4. - 15.4.2017
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Umm Al Quwain, Hotel: Umm Al Quwain Beach Hotel

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (1)

Celkem: 7,2 Hotel leží cca 50 km od centra Dubaje. Rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí klidnou dovolenou v menším hotelovém komplexu se skvělým...

 • 8 Ubytování
 • 6 Strava
 • 9 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Hotel leží cca 50 km od centra Dubaje. Rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí klidnou dovolenou v menším hotelovém komplexu se skvělým koupáním a odpočinkem od rušných center. Bungalovy leží na pláži, takže k moři a velmi pěkné pláži to je jen kousek.

Hotel je ideální pro jednodenní výlet do Dubaje (hotel pořádá 3x týdně zadarmo autobus do Dubaje a zpět), ale i cena taxíku na takovou vzdálenost vychází celkem dobře - zhruba na 150 dirhamů. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování je v bungalovu na pláži nebo kousíček od pláže. V areálu je i menší jedna dvoupatrová budova, kde je možnost také ubytovat.

Ubytování celkově super - velmi prostorné, čisté, trezor na pokoji. Určitě na vyšší úrovni.

Strava
Každý den výběr z několika jídel ráno i večer. U polopenze jsou alkoholické i nealkoholické nápoje zdarma, což bylo vynikající. U večeře hrála každý den živá hudba. Jídlo bylo dobré, pořád se doplňovalo. Osobně jsem zvyklý na větší výběr, ale to už je moje rozmazlenost. Celkově mi jídlo chutná více v evropských zemích.

Stravu bych označil, že brada vám z toho nespadne, ale každý se dobře nají a napije.

Služby hotelu
Naprosto vše dobré, všude čistota, ručníky každý den, snaha a profesionalita personálu je na vyšší úrovni.

3 týdně jezdí hotelový autobus do Dubaje.

Pláž
Suprová - čisto, pěkný bělavý písek, azurové moře s pozvolným vstupem. Na pláži bylo hodně mušlí. V moři spíše výjimečně medúza nebo rejnok.

Pavel K., 19.04.2017, Datum pobytu: 8.4. - 22.4.2017
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Umm Al Quwain, Hotel: Umm Al Quwain Beach Hotel

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (1)

Celkem: 6,2 celkově příjemná dovolená

 • 5 Ubytování
 • 5 Strava
 • 10 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
celkově příjemná dovolená Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování ve vilkách je příjemné-určitě lepší než v několikapatrovém hotelu.Měli jsme pobyt jen na 4 dny-5 nocí,tak nás rozladilo,že jsme se museli druhý den hned stěhovat-neměli pro nás připravený pokoj-executive,který měl být údajně lepší,než ten, do kterého nás dali na jednu noc.Ale ukázalo se,že tomu tak není.Koupelna byla o dost horší,nebyl fén na vlasy.Měla bych i připomínky k úložným prostorám-jedna skříň ale jen s ramínky bez jediného fochu na věci...Ale to všechno by tak nějak nevadilo.Nejhorší byla situovanost ubytování-naproti jídelně+kuchyni,kde celou noc hučel agregát,takže jsem strávila noci na práškách.Říkali jsme si ,že se nám nechce se zase stěhovat- když máte pobyt jen na celé 4 dny a 2 dny se z toho máte stěhovat ,tak to otráví.Ale potom jsme si řekli,že jsme udělali chybu!! Takže varuji před ubytováním s číslem 51/asi i 52,53/.Fakt se to nedá,je to jen pro velké spáče.

Strava
Měli jsme snídaně-každý den stejný model ,ale absolutně dostačující.Jednou jsme byli na večeři-jídlo nic moc,dortíky luxusní,pití co hrdlo ráčí-i tvrdý alkohol.Živá hudba super.Je to takové příjemné,komorní...

Služby hotelu
Velmi jsme ocenili při příjezdu vodu v lednici a koš s ovocem.Každý den uklízeli ,měnili ručníky,ale nedoplňovali sprchové gely a šampony-až poslední den...U bazénu je krámek,kde si můžete přes den koupit jídlo,zmrzlinu,pití apod. Jídlo přinesou klidně i na pláž.

Pláž
Tak to je pecka!!! Hlavně kvůli pláži a moři by jsme tam jeli znovu.Je to fakt ráj na zemi.O pláž se starají dokonale.I přes den chodí a sbírají co tam nepatří...Od ubytování pár kroků...Oproti jiným plážím je tam jen pár slunečníků ,takže někdy je trochu problém sehnat místo.I když ono by to bylo jednodušší,kdyby rusáci,věděli jak se chovat-např.2 lidi měli 3 lehátka,židličku,stoleček,4 matrace a také jsem napočítala až 7 ručníků! Takže na některé lidi zbyly lehátka bez matrací...

Stanislava Radová, 19.04.2017, Datum pobytu: 11.4. - 16.4.2017
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Umm Al Quwain, Hotel: Umm Al Quwain Beach Hotel

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (1)

Všechny recenze Spojené arabské emiráty - Umm Al Quwain

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622