Attila S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2024
spokojný
spokojný
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 290 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Fantastické (na základě 28 hodnocení)
Attila S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2024
spokojný
spokojný
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jitka Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bez jakékoli chybičky
Bez jakékoli chybičky
na lodi jen bazeny,teplé,čisté,na palubě foukalo
Stravavynikající, spousta ryb a mořských plodů
Ubytováníčisté, 2x denně úklid / skoro až moc/
Službyna jedničku
Byla tato recenze užitečná? (8) (2)
Filtrovat recenze
Attila S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2024
spokojný
spokojný
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zbytečně velká loď (v porovnání s MSC Preziosa), trochu krkolomné vyloďování (tvoření front) při pozdějším přistání.
Informační technologie - vše šlo objednat on-line (divadlo, výlety).
Malé množství termínu na exkluzivní představení Circus de Soleie.
Jídlo výborné, velký výběr - bufet. Jen v restauraci pomalá obsluha + čekání na další stolovníky.
Vynechání jedné destinace bez kompenzace.
Zbytečně velká loď (v porovnání s MSC Preziosa), trochu krkolomné vyloďování (tvoření front) při pozdějším přistání.
Informační technologie - vše šlo objednat on-line (divadlo, výlety).
Malé množství termínu na exkluzivní představení Circus de Soleie.
Jídlo výborné, velký výběr - bufet. Jen v restauraci pomalá obsluha + čekání na další stolovníky.
Vynechání jedné destinace bez kompenzace.
...
StravaJídlo výborné, velký výběr - bufet. Jen v restauraci pomalá obsluha + čekání na další stolovníky.
UbytováníPokoje v porovnání s MSC Preziosa menší, nebyl odpadkový koš v koupelně, nebyly papírové kapesníky na pokoji, malá skříň. Tříděný odpad (odpadkový koš na pokoji) se sesypával do jednoho pytle.
SlužbyCelkově spokojenost.
Byla tato recenze užitečná? (17) (4)
Tibor M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Jitka Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bez jakékoli chybičky
Bez jakékoli chybičky
na lodi jen bazeny,teplé,čisté,na palubě foukalo
Stravavynikající, spousta ryb a mořských plodů
Ubytováníčisté, 2x denně úklid / skoro až moc/
Službyna jedničku
Byla tato recenze užitečná? (8) (2)
Bronislava J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená snů, ale pro dost aktivní cestovatele. Neměli jsme na lodi žádného zástupce cestovky, takže jsme vše řešili sólo. Je to finančně dost náročné, tím spíš, že základní cena zájezdu na takové lodí a v kabině s balkónem není zdaleka konečná. Na lodi platíte ještě povinně za každou osobu 10 Euro denně tzv spropitné a další služby. Jídlo sice máte bohaté a zdarma, ale nápoje jsme si museli platit ve výši např. 6,50 Euro za pivo nebo nealko. Výlety organizované managementem lodi v každém místě zastavení jsou hodně drané, jeli jsme na jediný, se kterým jsme moc spokojeni nebyli (chaotická dánská průvodkyně v Kodani, nakonec jsme neviděli ani vše co bylo v plánu). Dostala jsem dokonce vynadáno, že si příliš fotografuji a údajně zdržuji skupinu, která však v tu chvíli stejně čekala až dorazí řidič autobusu. Za tříhodinový výlet autobusem (Kodaň pouze s jedinou zastávkou) a rybářská vesnička za Kodaní jsme dali celkem 130, Euro. V dalších zastávkách lodi jsme si organizovali výlety sami a za čtvrtinu ceny. Je tam vždy nějaká nabídka buď v turistických centrech nebo přímo v přístavu, kde vám nabízejí přímo hodinové výlety autobusy po okolí.
Ale co bych vytkla naší organizující cestovce, že včas nevydá informaci o tom, z jakého přístavu ve městě Kiel loď vyplouvá a kam se vrací. Ještě, že jsme přijeli o den dříve a ubytovali se v hotelu v místě, jinak bychom odplutí nestihli, protože loď přistála v terminálu až 8 kilometrů za Kielem. Domnívali jsme se, že bude odplouvat a přistávat přímo v Kielu poblíž centra. Informaci o tom jsme dostali až týden předem při doručení palubních lístků, kdy jsme už měli dávnou koupené jízdenky na vlak pro cestu tam i zpět. Problém nastal při vylodění, protože náš vlak odjížděl už dvě hodiny po přistání lodi. Že vylodění může trvat až tři a půl hodiny, na to nás nikdo neupozornil. Musela jsem požádat o přesunutí termínu na první termín vylodění (to problém nebyl), ale i tak jsme se dostali do mimořádného stresu, vlak jsme stihli na poslední chvíli.
Dovolená snů, ale pro dost aktivní cestovatele. Neměli jsme na lodi žádného zástupce cestovky, takže jsme vše řešili sólo. Je to finančně dost náročné, tím spíš, že základní cena zájezdu na takové lodí a v kabině s balkónem není zdaleka konečná. Na lodi platíte ještě povinně za každou osobu 10 Euro denně tzv spropitné a další služby. Jídlo sice máte bohaté a zdarma, ale nápoje jsme si museli platit ve výši např. 6,50 Euro za pivo nebo nealko. Výlety organizované managementem lodi v každém místě zastavení jsou hodně drané, jeli jsme na jediný, se kterým jsme moc spokojeni nebyli (chaotická dánská průvodkyně v Kodani, nakonec jsme neviděli ani vše co bylo v plánu). Dostala jsem dokonce vynadáno, že si příliš fotografuji a údajně zdržuji skupinu, která však v tu chvíli stejně čekala až dorazí řidič autobusu. Za tříhodinový výlet autobusem (Kodaň pouze s jedinou zastávkou) a rybářská vesnička za Kodaní jsme dali celkem 130, Euro. V dalších zastávkách lodi jsme si organizovali výlety sami a za čtvrtinu ceny. Je tam vždy nějaká nabídka buď v turistických centrech nebo přímo v přístavu, kde vám nabízejí přímo hodinové výlety autobusy po okolí.
Ale co bych vytkla naší organizující cestovce, že včas nevydá informaci o tom, z jakého přístavu ve městě Kiel loď vyplouvá a kam se vrací. Ještě, že jsme přijeli o den dříve a ubytovali se v hotelu v místě, jinak bychom odplutí nestihli, protože loď přistála v terminálu až 8 kilometrů za Kielem. Domnívali jsme se, že bude odplouvat a přistávat přímo v Kielu poblíž centra. Informaci o tom jsme dostali až týden předem při doručení palubních lístků, kdy jsme už měli dávnou koupené jízdenky na vlak pro cestu tam i zpět. Problém nastal při vylodění, protože náš vlak odjížděl už dvě hodiny po přistání lodi. Že vylodění může trvat až tři a půl hodiny, na to nás nikdo neupozornil. Musela jsem požádat o přesunutí termínu na první termín vylodění (to problém nebyl), ale i tak jsme se dostali do mimořádného stresu, vlak jsme stihli na poslední chvíli.
V tomto případě bezpředmětné. Na lodi byly tři možnosti koupání - dva otevřené a jeden krytý bazén. Ale vzhledem k počasí (11 až 18 stupňů většinou) jsme je moc nevyužívali. Zajímavější bylo pro nás spíš to co bylo kolem lodi než dění na lodi.
StravaJídlo vyhovující, na snídaně a obědy samoobslužná restaurace s obrovským výběrem jídel, kam bylo možné zajít kdykoliv například pokud jsme se vrátili z výletu, tak jsme se v půl třetí odpoledne najedli bez problémů. Nápoje kromě vody, čaje a obyčejnější kávy, jsme si museli hradit. Večeře byly v restauracích s obsluhou, bylo možné si vybrat z pěti jídel.
UbytováníKajuta s balkónem byla sice významně dražší, ale bez balkónu ve vnitřní kajutě bez oken, bychom měli mnohem méně zážitků a možnosti průběžně apohodlně sledovat úžasné norské fjordy i v pozdějších hodinách (stmívalo se tam na severu až po 23.00 hodině). Vybavení kajut úžasné, s obrazovkou, kde bylo možné sledovat průběžné informace o počasí, o pozici lodi na mapě, rychlosti. Dalo se přepnout i na zpravodajské světové kanály televizí.
Úklid kabiny probíhal až přehnaně, kdykoliv jsme odešli (třeba na oběd), našli jsme vše znovu uspořádané. Na centrální recepci na lodi bylo možné se domluvit na čemkoliv, všude bylo mnoho asistentů mluvících pěti různými jazyky, kteří pomohli s čímkoliv.
Za zmínku stojí i zábavný program, každý večer byly do kabiny doručené lodní noviny s informacemí pro následující den, kde byly časy kdy musí být všichni na palubě a čas odplutí z v následující zastávce. Byl tam i přehled zábavných pořadů a akcí (např. v divadle Broadway, které bylo v přední části lodi). Byly to však většinou zábavné programy s nepříliš kvalitními interprety - kromě Cirkusu Soleil.
Byla tato recenze užitečná? (64) (3)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.