od 25 060 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 409 865

Trasa plavby

USA - Východní pobřeží, Zámořské území Velké Británie

Popis lodě

Norwegian Prima je první ze šesti lodí očekávané nové třídy Prima. Loď poprvné vypluje v létě 2022 a svým hostům nabídne vzrušující trasy, širší prostory, promyšlený a ohromující design, řadu nových zážitků i výjimečné služby. Norwegian Prima poskytne nejvyšší úroveň personálu, nejčetnější výběr kategorií kajut a největší třípokojové kajuty. Kromě toho nabídne nejvíce venkovních palub a větší celkovou plochu paluby s bazénem, několik nekonečných bazénů a rozsáhlých venkovních chodníků než jakákoliv jiná loď ve flotile NCL. V zimě 2022/2023 bude loď plout po Karibiku a přes Bermudy se v létě 2023 vrátí do Reykjavíku a Southamptonu. Loď Norwegian Prima ve své nejluxusnější části Haven nabízí přepychové prostory výhradně pro hosty Haven. Vlastní restaurace, venkovní prostory, bary. Soukromé výtahy jezdí do exkluzivní enklávy, kde osobní recepční a 24hodinový komorník uspokojí každé přání. V Haven Lounge & Bar si hosté mohou vychutnat koktejl a úžasný výhled nebo se ponořit do nekonečného bazénu či relaxovat ve venkovní sauně a chladné místnosti.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách):Délka lodě (v metrech):Šířka lodě (v metrech):Počet palub pro pasažéry:Celkový počet kabin:Maximální počet pasažérů:

Cena zahrnuje

Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny. NCL má koncept Freestyle Dining, který dává cestujícím velkou svobodu při výběru restaurací, času jídel, oblečení či zasedacího pořádku během stolování. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a většiny sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Některé aktivity (např. bowling, laser game anebo motokáry) jsou zpoplatněné. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.

Cena nezahrnuje

Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 16 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá Club Balcony Suite: cca 18 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá Haven a Suite: cca 20 USD/osoba/noc. Stravu mimo loď. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).

Upozornění

Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nabízíme možnost prodloužit vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.

1. den

New York, USA - Východní pobřeží, (připlutí: | odplutí: 16:00)

2. den

Relaxační den na moři

3. den

Royal Naval Dockyard (Bermudy), Zámořské území Velké Británie, (připlutí: 08:00 | odplutí: )

4. den

Royal Naval Dockyard (Bermudy), Zámořské území Velké Británie, (připlutí: | odplutí: 17:00)

5. den

Relaxační den na moři

6. den

New York, USA - Východní pobřeží, (připlutí: 07:00 | odplutí: )

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...