od 20 350 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 406 813

Trasa plavby

USA, Bahamy, Svatý Martin

Popis lodě

Zcela nová loď Wonder of the Seas je největší lodí na světě a první ve své třídě, která má osm jedinečných čtvrtí - včetně nové luxusní Apartmánové čtvrti. Wonder of the Seas, nabízí ještě více prostoru pro dobrodružství, chutné stolování a úžasnou zábavu na palubě. Aktivity jako nejvyšší skluzavka na moři, Ultimate Abyss℠, nezapomenutelná vystoupení v divadle AquaTheater a prvotřídní stolování, Vás určitě potěší. Buďte mezi prvními, kdo pronásledují dobrodružství na východ, na palubě nové Wonder of the Seas, která se vydá na svoji panenskou plavbu z Šanghaje v březnu 2022.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 236.857Délka lodě (v metrech): 362Šířka lodě (v metrech): 64Počet palub pro pasažéry: 18Celkový počet kabin: 2.867Maximální počet pasažérů: 6.988

Hodnocení lodě

4

Cena zahrnuje

Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny, nápoje z automatu: voda, káva, čaj, limonády, džusy k snídani. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Více o zábavě na plavbách Royal Caribbean si můžete přečíst zde. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.

Cena nezahrnuje

Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Stravu ve speciálních restauracích na lodi (za poplatek) a stravu mimo loď. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Spropitné pro obsluhu na lodi: 14,5 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: 17,5 USD/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).

Upozornění

Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.

1. den

Port Canaveral (Orlando), USA, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:30)

2. den

Cococay, Bahamy, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)

3. den

Relaxační den na moři

4. den

Charlotte Amalie (Americké Panenské ostrovy), USA, (připlutí: 11:59 | odplutí: 20:00)

5. den

Philipsburg (Svatý Martin), Autonomní státy Nizozemska, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

6. den

Relaxační den na moři

7. den

Relaxační den na moři

8. den

Port Canaveral (Orlando), USA, (připlutí: 06:00 | odplutí: --:--)

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...